İçeriğe geç

Paranıza Yüklediğiniz Enerjiler

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 5Dakika
  • 1152Kelime
  • 282Görüntülenme

Paranıza Yüklediğiniz Enerjiler

Her ruh parayı kendine deneyim aracı olarak seçmiyor. Seçmediği için de paranın varlığı ya da azlığı onun yaşam kalitesini etkilemiyor. Eğer paranın miktarı sizin yaşam içinde kısıtlıyor ya da özgür hissettiriyorsa siz parayı deneyim aracı olarak seçen ruhlardansınızdır. Bu deneyiminizi dönüştürmek için bu yazı size bazı kapıları açmada yardımcı olacaktır.

Vereceğim örnekleri lütfen kendi içinizde kontrol edin. Hangi sebepten dolayı hayatınızda para olmasını istediğiniz gibi bulunmuyor. Özellikle konu para olduğunda bir çok insan mantık ile uyumlu çalışma ile kendini dönüştürebiliyor. Toplu ya da bireysel yaptığım bolluk meditasyonlarında bir çok insan için olması gereken dönüşümün olamama nedeni mantık bariyeri. Bu yazı dilerim mantık bariyerinizi esnetmenize yardımcı olur.

Türk toplumunun büyük bir çoğunluğunda kişiden borç istendiğinde kişi karşı tarafa para vermek istemediğinde “param yok, olsa vermez miyim, senden kıymetli mi..” gibi pek çok kelime kullanılıyor. İşte bu kullanılan kelimelerin hepsi sahip olunan paraya yerleşiyor. Kazanç ya da gelir ne olursa olsun yok olmaya başlıyor. Çünkü kişi parasının üzerinde yok olma programını çalıştırıyor. Hayır deme için kendinize dönüşüm çalışmaları yapın.

Göz ve nazar enerjisinden insanlar korktukları için aldıkları eşya ya da mülkiyet için her hayırlı olsun diyene ya da onu alırken görene paranın kaynağını açıklama ihtiyacı ortaya çıkıp, para biriktirmek için yaşanan zorluklar ya da borç ödeme planı ortaya çıkarılıyor. Eğer karşı tarafa anlatıldığı kadar zor alınmadıysa bu ürün bu söylem sürekli tekrarlanması durumunda kişi kendi kendine borç döngüsü yaratıyor ve gelir her ne olursa olsun büyük ya da küçük borçlanma hiç bitmiyor. Korku yerine şükür enerjisini hem paranıza hem de aldıklarınıza yüklerseniz hiç bir şey olmaz. Allah’ın koruması tüm kem gözlerden üstündür.

∞ Hayatı insanlar gözlemleyerek öğreniyor. Bu yaşam büyük çoğunlukla çok sevdiği insanların yaşamının aynısını kopyalama ya da nefret ettiği insanların yaşamının zıddını yaratma eğilimi ile oluyor. İlk durumda kişi ailesinde kıtlık enerjisini deneyimlediyse ve aileye çok büyük bağlılığı varsa aileden kendini ayrı hissetmemek için kıtlık enerjisini yaşamında taşımaya devam edecektir. İkinci durumda da ailesinin yaşamının zıddını öfke ve hırsla yaratmaya çalışacaktır. Başlangıç yakıtı sevgi olmadığı için kazandığı para ya da elde ettiği kariyer hiç bir zaman onu tatmin etmeyecektir. Ruhsal olarak kişi o ailenin deneyim alanında var olmayı seçtiği için o aile ile bir arada olmuştur. Affetmek, sevmek ve özgürleşip özgürleştirmek bu alanın şifası.

Bereket dişil enerji, bolluk eril enerji. Eğer kişi yaşamındaki temel rollerde olan bu enerjilerle içsel ya da dışsal çatışma halindeyse çatışma yaşadığı enerjiler yaşamında olması gerektiği gibi rahat varlık sürdüremeyecektir.

∞ Para ile ilgili yatırımı kişi hangi niyetle yaptıysa sadece o niyet enerjisine uygun olarak para ya da mülkiyet kişinin yaşamına hizmet eder. “ekonomik koşulların ne olacağı belli değil, şu an para kazanıyorken ev alayım” niyeti ile kişi ev aldığında çok büyük ihtimal kişinin işleri kötü gidecek maddi şartları küçülecek ve elinde o ev kalıp onunla kendini geçindirmek zorunda kalacaktır. “Çok şükür iyi kazanıyorum, para mı değerlendirmek için ev alayım” niyeti ile alınan ev gelen kirası ile ya da ilerleyen süreçte kazanımla birlikte değeri artıp kişinin zenginliğine katkı sağlayarak yeni ev ya da mülkiyetler edinmesine neden olacaktır. Para biriktirmek ya da mülkiyet alındığında tüm enerjiler kontrol edilip ikinci örnekteki enerji temelinde enerjiler yeniden programlanabilir.

∞ Kişinin ailesinin maddi durumu iyi değilse kendi sahip olduklarından dolayı suçluluk duyup ya vermemesi gerektiği şekilde çok aşırı maddi destek sağlayıp kendi alma verme dengesini bozacak ya da veremediği durum söz konusuysa kendi kendini cezalandırmak için maddi gelir alanını daraltacaktır. Allah herkesi rızkı ile yarattı. Hepimize vermesi gereken rızkı aktarıyor.

∞ Haset ve kıskançlık enerjisi yüksek olan kişilerde kendi bolluk ve bereket enerjilerini azaltırlar.

Dünyada paranın basılabilmesi için o ülkenin para karşılığı olan altını olması gerekiyordu. Kişinin altın ile ilişkisi dengeli değilse ona hırsla sahip olma ya da onu kendi yaşamından itme her iki durumda kişinin bolluk ve bereket enerjisini dengesizleştirir.

∞ Kişi eğer sürekli yardım etme odağındaysa burada da dengesiz enerjiler mevcut. Kendini üstün ve güçlü görme ihtiyacından dolayı insanlara yardım edip onların minnet enerjisi ile besleniyor olabilme ihtimali ya da toplum tarafından takdir edilme ihtiyacının karşılanması. Toplumun refah içinde yaşaması için bu enerjiler ve beklentiler olmadan kişiler birbirine yardım etmeli. “Sadakam olsun” aşırı kibir içeren ve kişinin kendine karma yaratma enerjisi barındıran bir söz.

∞ Cimri olmak da yine kişiyi dengesizleştiren davranış biçimi. Cimri insan hayatında sürekli olarak yokluk enerjisi taşır ve bu da paranın artmasına değil azalmasına neden olur. Cimri insanın Allah’ın sonsuz ve sınırsız olduğuna inancı da çok zayıftır. Sonsuz kaynak asla bitmez.

Bu yazılanlardan sizde mevcut olanlar için arındırma yapabilirsiniz. Sizin için uygun yöntem neyse o sizi en kolay dönüştürecek araçtır. Eğer benim neleri önereceğimi soran olursa önceki çalışma planını okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

Sahip olduğunuz her şeye bolluk, bereket ve AŞK dolsun.

07.01.2019