İçeriğe geç

Komutan Sananda’nın 21 Aralık 2018 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 426Kelime
  • 107Görüntülenme

Komutan Sananda’nın 21 Aralık 2018 Mesajı

Sevgili Dünyalı Kardeşlerim Merhaba,

Bu mesajım daha önce görev kodları aktifleştirilmiş ancak görevini yerine getiremeyen dostlara!

Dünya planında ne kadar zorlandığınızı biliyoruz. Ancak evrensel zaman bilişi ile sizlere süre tanıyabiliyoruz. Dünyaya ruhsal görevli olarak gelmiş ve şu an dünyada yaşayan ancak hala yapması gereken ruhsal görevleri tam olarak kendinize özgü sebeplerden dolayı yerine getiremiyorsunuz. Burada amaç sizleri anladığımızı ancak zorunluluklardan dolayı görevlerinizin değişeceği bilgisini iletmek için bu bağlantıyı gerçekleştiriyoruz.

Hepinize bu mesajlar ruhsal boyutta sizin zaman döngünüzde 1 Ocak 2018 tarihinde iletildi. Artık döngü 21 Aralık’ta tamamlanıyor. Bu zamanı dünyasal zamanın ötesinde evrensel zamana taşıdığınızda kendinizi hala dönüştürecek zamana sahip olduğunuz için son şans olarak iletiyoruz. Sadece zihinlerinize yapılan bir hatırlatma. Hepinizin seçimleri bizim tarafımızdan saygı ile kabul edilecektir. Sizlerde evrensel yasaları kabullenin. Hepimizin yavaş hareket etmesi uygun olan bir frekans döneminde değiliz.

İnsan kardeşlerinizden diğer ruhsal görevliler hem size destek olup hem de kendi görevlerini yerine getirmeye çalışıyorlar. Sizler dünyada yaşarken uyanışın çok olmadığı algısında olabilirsiniz. Ancak ön uyanış döneminde olan çok fazla kardeşiniz var. Bu kardeşlerinize ruhsal görevliler hamilik ediyor. Hamilik ettikleri insan sayısı her bir görevlide %50 arttı. Bu muhteşem bir gelişme. Ancak görevini tam olarak yapan görevliler hem bu %50 artışı dengede tutmaya hem de sizin enerjisel düşük olduğunuz zamanlarda sizlerin görevini yerine getiriyorlar. Enerjisel olarak ruhsal varlıklar ve dünya dışı yaşam alanlarından bu görevliler ne kadar desteklense de bazı görevlilerin tam olarak yerine getirilmesi için fiziksel insan odağına ihtiyaç duyuyoruz.

Görev kodları aktivasyonu talep eden ve enerjisel olarak gelecek potansiyeli yüksek olan insan kardeşleriniz de diğer kardeşlerinize yardım etmek için çağrılarda bulunuyor. Bu çağrılar ve her birinizin seçimleri eşleştirilip 22.12.2018 tarihinde insanlık için yeni görevlilerle yeni plan devreye alınacaktır.

Açılan görev kodları beklemede kalıp geri hizmette olacak ruhsal görevlilerde olacak. Hiç birinizin plana olan katkısı sıfırlanmayacak ancak mevcut şartlara göre yenilik insanlık planında devreye alınacaktır.

Her birinizi saygı ile selamlıyorum.

06.12.2018

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin