İçeriğe geç

Çekirdek Program

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 1010Kelime
  • 193Görüntülenme

Çekirdek Program

Cinsel birliktelik altı adet program barındırıyor. İlk üçünün frekansı insan olma bilişinin altında insanımsı programlar. Bu nedenle ilk üç programın adını hatırlamadığım ve ilahi olarak ifade etmem de uygun olmadığı için yazamıyorum. Bu üç programı kolay ifade edebilmek için seksin alt boyutları diye tanımlayacağım.

Seksin alt boyutundaki programlar, insanımsı bilincinde olan parafili ile tanımlanan zoofili (hayvanlarla ilişki), pedofili (çocuklarla ilişki), nekrofili (ölülerle ilişki), sadomazoşizm (kendine veya partnerine işkence uygulama) gibi davranışlarla deneyimlenen cinsel birliktelik deneyimi.

Seks programı, beşer bilincinde olan sadece bedensel hazza odaklı daha çok içgüdülerle deneyimlenen bencil cinsel birliktelik deneyimi.

Cinsellik programı, insan bilincinde bedensel ve ruhsal karşılıklı doyuma odaklı duygularla ve hislerle deneyimlenen  biz bilincinde cinsel birliktelik deneyimi.

Kozmik orgazm programı, insan bilincinde insanın hem madde hem de enerjisel varlığının bilincinde beden ötesi iki bedenin kendinde kaybolup, tüm evrenle birliği deneyimlediği cinsel birliktelik deneyimi.

Seksin Alt Programları

Bu programları kendi hayatınızda deneyimlemeseniz de bu programlarla farkında olmadan etkileşime geçiyorsunuz. Farkında olmadığınız için de arındırılması göz ardı ediliyor. Arındırılmadığı için de enerjitik alanda başlayan bu programlar bilinçle bağlantı kurup, cinsel organlara yerleşebiliyor. Cinsel sağlık sorunu yaşıyorsanız aslında bu programın görünür olması nedeninden dolayı şanslısınız. Arındırmak için fırsata sahip olmuş oluyorsunuz. Çoğunlukla kendini göstermeden insanın alanında kendini büyütüp, bağlandığı insanın öz cinsel enerjisi ile büyüyüp, kollektif bilinçteki kendine has programları büyütmek için bağlandığı insanın öz cinsel enerjisini saptırıp, kollektif bilince aktarıyor.

Hayatınızda yaşadığınız zorlukların hepsi bu seksin alt boyutlarındaki sizin alanınızda bulunan farkında olmadığınız programlardan kaynaklanıyor. Benim bu bilgiyi kabul etmem çok kolay olmadı. Benim özgür iradem var. O programlar bana bağ kuramaz diye reddettikçe önce tanımadığım insanların cinsel enerjileri istemesem de görünür oldu. Daha sonra bu programı daha net fark edebilmem için izlediğim filmlerdeki ya da dizilerdeki sahnelerin alt programları açıldı. Ben hala reddettiğim için rüyamda bu programların neler olduğu gösterildi. Gece gördüğüm rüya sonrası artık direnmeyip konuyu kabullendim.

Seksin Alt Boyutlarının Arındırılması

Seksin alt boyut programları eğer hayatınızda varsa ve bunları özgür iradenizle deneyimlemeyi tercih ediyorsanız, çalışmayı yapmayın.

Seksin alt boyutlarına bu zamana kadar çok fazla bulaşmasam da cinsel birlikteliklerin ve cinsel enerjinin saflaşması için bol bol yazdığım arınmalar ve yaptığım kayıtlar var. Cinsel enerji ile ilgili yazıları okumak için buraya tıklayabilirsiniz. Cinsellik ile ilgili yazıları okumak için de buraya tıklayabilirsiniz

Aşağıdaki meditasyon da cinsel enerjinin arınması için bir çalışma.

Lütfen yukarıda paylaştığım yazılardaki ve videolardaki çalışmayı yaptıktan sonra bu arınmayı yapın. Çalışmayı yapacağınız zamanlarda o gün alkol almayın ve çalışmayı mutlaka gece yatarken yapın. 

“Benim frekansıma uygun saf AŞK enerjisine kendimi açıyorum. Şu an alanımda bulunan seksin alt boyut enerjilerini ve programlarını saf AŞK enerjisinin arındırması için bağlantılı olan tüm alanlarıma yönlendiriyorum. Seksin alt boyutlarının alanımdaki olan programlar nedeniyle yaptığım yazılı ve sözlü tüm bağlayıcılığı olan her şeyi iptal edip, tüm bağları ve bağıntıları saflaştırması için saf AŞKı çok boyutlu olarak tüm varoluşuma yönlendiriyorum.” 

İnternet, telefon ile olan etkileşiminiz de dahil hayatınızda çok sayıda insanla etkileşime giriyorsanız, sosyal medya kullanıyorsanız, dijital platformlardan film ve dizi izliyorsanız, gece hayatınız ve cinsel hayatınız aktifse haftalık olarak bu çalışmayı yapmanız sizin için faydalı olacaktır.

Bu çalışma yazının başında belirttiğim gibi hayatın çekirdek yani başlangıç programı. Bu nedenle de kendi alanınızı temizledikten sonra hala hayatınızda zorluklar devam ediyorsa hayatınızdaki zorlukların bağlantılı olduğu programların arındırılması için ” …. (yaşadığınız deneyimi ifade edin) ruhsal planımdan daha zorlu bir şekilde deneyimlememe neden olan seksin alt boyutlarının bağının ve bağıntılarının yaşam planımdan arınması için yaşam planıma ve alanıma saf AŞK enerjisini yönlendiriyorum. Bu arınma alanında herhangi bir insanın programı bulunuyorsa o program alanında gerçekleşecek işlem ilahi yasalara uygun olarak, bağlantılı olan tüm insanların özgür irade seçimleri, ruhsal planları ve ilahi hak edişlerince beden frekansına uygun olarak gerçekleşsin.” bu niyeti yaptıktan sonra enerji akışını hissetmeseniz de 15 dakika meditatif halde bulunun. Daha önce saf AŞK enerjisi ile hiç çalışmadıysanız günde en fazla 3 ayrı konu için çalışma yapın. Saf AŞK enerjisi ile çalıştınızsa zaten kalbiniz kaç çalışma yapmanız gerektiğini hisseder. Bu hisse uygun çalışmaları yapabilirsiniz.

24.08.2022

Etiketler: