• 8 ay önce
  • 2Dakika
  • 506Kelime
  • 199

Sınav İçin Ho’oponopono Arınması 

Bilgi öğrenmek benim için çok eğlenceliyken, sınava hazırlanmak henüz eğlenceli hale gelemedi 😂

Tüm bildiğim araçları kullansam da henüz eğlenceyi ortaya çıkaramadım.

Fıstık, Pompo ve meditasyonlarla bu hafta çok sıkı bir sınava hazırlık yolculuğundayız.

Kollektif bilinçteki sınav ve başarı konusu için biz yetişkinler bol bol çalışalım da çocuklar için dersler ve sınavlar kendini keyifli bir şekilde geliştirmeye aracılık etsin ❤️

Sınava hazırlanmanın keyifli yolunu bulmuş birileri varsa yorumlara yazarsa çok mutlu olurum 🥰

Ben kendi arınmamı yazayım. Öğrenciler ve velilerden okumak isteyen varsa onlarda okuyup, kollektif bilinçte şifaya aracı olabilir.

Arınma

Bilgi öğrenmenin kıyaslandığı sınav sistemi içinde insanı kalıcı öğrenme ve kendini geliştirme programlarının dışında olan insana ve insanlığa hizmet etmeyen programların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sınav içinde örtülü olarak bulunan korkutma ve hükmetme programları varsa bunların olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sınavın alt ve gizil programları içinde var olan insanın özdeğerine ulaşmasını engelleyen programların var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Sınav alanında bulunan harflere ve rakamlara yüklenmiş insanın zekasını gerileten programların var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

06.01.2022

You may also like