İçeriğe geç

Ruhsal Armağanlar

  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 986Kelime
  • 147Görüntülenme

Ruhsal Armağanlar

Son iki yılda genellikle biri diğeri ile aynı olmayan enerjisel değişken günlerden geçiyoruz. Gözümüzle göremediğimiz bu enerjilere hepimiz maruz kalıyoruz. Enerjilerin bu kadar yoğun olmasının nedeni insanlığın frekansının yükseltilmesi. Bilinci açık ya da henüz uyanış halinde olan tüm insanların ruhu bu yükseliş çağrısını yaptığı için bu kadar yoğun akış dünya planına akmaya başladı. İnsan olarak yaşadığımız deneyimlerin bir çoğunda zorlanıyor olsak da hepimiz ruhsal olarak harika bir süreç içerisindeyiz.

5 Şubat’ta yaptığımız Sevgi ve Neşe Şifasında meditasyon benim için çok keyifliydi. Bu keyif neşe enerjisinden kaynaklanıyordu. Çok derin bir alan arındırılacağı için bu kadar çok neşe enerjisi alanıma dahil olmuş. Bu derin arınma önce benim alanımda oldu.  Daha sonra her birinizin yaşam frekansına uygun olarak aktif olmaya başlayacak. Bu süreci kolay ve daha keyifli geçirmeniz için bu yazıyı yazıyorum.

Süreci Kolaylaştırmak

İlk olarak lütfen kendinize gerçekten dürüst olun.

Yolculuğunuzu sizinle birlikte herhangi bir yaratılmışla birlikte yapma beklentisinden kendinizi özgür kılın.

Yaratıcı her zaman bizimle. Bunu hep hatırlayın.

Yaşamınız içinde gerçekten bir yaratılmışa ihtiyacınız olursa; ruhsal bir varlık, insan, hayvan, bitki her ne olursa olsun mutlaka Yaratıcı onları sizin hayatınıza dahil eder. Etmiyorsa siz bunu kendi kendinize başaracağınız içindir. Onun için Yaratıcı’ya ve kendinize güvenin.

Yaşamınızda olmayanlara odaklanmak yerine yaşamınızda olanlara odaklanın ve sahip olduğunuz her şey için şükredin.

Bu zamana kadar benim meditasyonlarım ya da başkalarının çalışmaları ile yaşamınızı kolaylaştırmaya yönelik her ne yaptınızsa bu çalışmalardaki enerjisel düzeydeki niyetlerinize bakın. Başlangıç niyetleriniz o zaman yaşadığınız kaostan dolayı saf olmayabilir. Artık ruhsal olarak büyüdünüz, bu sebeple başlangıç niyetlerinizi saflaştırın.

Bu yazdığım hatırlatmaların hepsini nasıl yapacağınızın tüm yazılarını 2013 yılından beri bu sitede yazdım; tüm videolarını da 2017 yılından beri Youtube yükledim. Haydi biraz gayret.

Bu temizlenmeye başlayacak alan dünya frekansı ile artık uyumsuz olan insanlık tarihinin köklü programları olacak. Eski davranışlarınızdan değiştirmeniz gerekenler muhtemelen olacaktır. Onun için eskiye tutunma direncini bırakmak sizin hayrınıza olur. Tutunursanız zorlanırsınız. Oysa bunu çok daha keyifli yapmak mümkün.

Seçimleriniz

Bu gelen enerjiyi hayatınızda nasıl yaşayacağınız tamamen sizin seçiminizle alakalı. Armağanlar ya da cezalar diye de tanımlayabilirsiniz. Yazıdaki tüm hatırlatmalar bunların hayatınızda armağanlar olması için. Armağana dönüşmesi için seçim yapın ve adım atın. Yapılacaklar çok basit. Bu basitliği egonuz ya da nefsiniz zorlaştırabilir. Bu da mümkün.

Ben hepimizin süreci çok kolay geçirmesi için elimden geleni yapıyorum. 5 Şubat 19:30 ve 7 Şubat 01:30 arasında bu enerjiyi dengelemek için çalıştım. Bu dengeleme esnasında da insanlarla iletişimimi kapattım. Bu hem benim hem de iletişimde olacağım insanların enerji dengesini korumak içindi. Bu uzaklaşmanın olması bu zamana kadar hiç bir zaman benim seçimimle olmadı. Her zaman sistem tarafından gerçekleştirildi. Eskiden dik başlılık yapıp gelen mesajlardaki görüşmeyi insanlara nazik olayım diye cevap verdiğim için; genelde uyuyarak geçiriyordum. Artık sistemin mesajlarının hepimizin hayrına olduğunu bildiğim için dik başlılık yapmadığımdan zihinsel olarak daha durağan olsa da en azından günü uyanık geçirecek enerji ile yaşamımı idame ettiriyorum.

Sizlerde enerji ile çatışmazsanız süreci çok eğlenceli bir şekilde geçirirsiniz. 17 gün boyunca aktif bir enerji alanı olacak. Sürekli bu süreçte ruhsal bir halde olmamız mümkün değil. Onun için yaşamınıza sanatın pozitif gerçekliğini dahil edebilirsiniz. Renkli giyinebilirsiniz, evinizin dekorasyonunu renkli objelerle canlandırabilirsiniz, frekansı yüksek müzikler dinleyebilirsiniz, hayal dünyanızı ışıkla dolduracak kitaplar okuyabilirsiniz, kalbinizde sevgiyi coşkun hale getirecek filmler, diziler izleyebilirsiniz, online resim ya da fotoğraf sergilerine bakabilirsiniz, hobiniz ya da hobileriniz varsa bunlara vakit ayırabilirsiniz, sevdiklerinizle sohbet edip; bol bol güleceğiniz anılarınızı hatırlayabilirsiniz, daha çok insanla iyilik ve mutluluk paylaşabilirsiniz, geleceğe dair pozitif hayaller kurabilirsiniz.

Biz bu dünyada maddeyi öğrenmek için bedenlendik; onun için ruhsal yükselişimiz bizim bu dünyadaki pozitif eylem halimizle mümkün. Sürekli ruhsal çalışmalar yapıp dünyadan elinizi eteğinizi çekmeyesiniz diye bunu yazdım. Dünyasal olarak yapmamız gereken her şeyi sevgi odağında yaptığımızda yani insan olduğumuzda ruhsal yükselişimiz kendiliğinden gerçekleşir.

Çok çok eğlenceli ve çok keyifli olsun her şey.

07.02.2021

 
Etiketler: