İçeriğe geç

Duyusal Hassasiyetlerin Dönüşümü

Spread the love
  • 3 sene önce
  • 4Dakika
  • 1137Kelime
  • 230Görüntülenme

Duyusal Hassasiyetlerin Dönüşümü

Hayatım boyunca çeşitli zamanlarda çeşitli hassasiyetler yaşadım ve hala yaşıyorum. Tanıdığım insanlardan, gelen mesajlardan ve yapılan yorumlardan bunu yaşayan bir çok insan olduğunu da biliyorum.

Bu durum zaman zaman hayatı yaşanamaz hale getirebiliyor ya da zehirlenme ile fiziksel sağlık sorununa da dönüştürebiliyor. Aynı duruma daha önceden maruz kalındığında her hangi bir fiziksel ya da zihinsel rahatsızlık olmazken başka bir durumda bu tamamen olumsuz bir deneyime dönüşebiliyor. Bu durumun değişken olması bana göre olaya kişinin maruz kaldığı enerji ile de alakalı olarak değişken olabiliyor. Kişinin enerjisinin tamamen tersi enerji ile o duruma maruz kaldığında olumsuz bir durum ortaya çıkıyor. Bu enerji insan, hayvan, bitki, eşya aracılığıyla hava yoluyla taşınıyor.

Bu hassasiyetlerde kişinin beş duyu organı aracılığıyla alanına geliyor.

  • Göz: ışık hassasiyeti
  • Kulak: ses hassasiyeti
  • Burun: koku hassasiyeti
  • Dil: yiyecek içecek hassasiyeti, ilaç hassasiyeti
  • Deri: güneş ışığı hassasiyeti, kimyasal ya da doğal ürün hassasiyeti, giyecek hassasiyeti

Bu durumlarla ilgili dönüşümünün geri dönülmez alanını henüz bulamadım. Biraz daha konforlu olabilmesi için sadece izlenebilecek yolları aktarıyorum. Her insanın meditasyonları yapması gereken süre değişken, onun için o meditasyonu kaç kere yapması gerektiğini kişi kendisi belirlemeli. Her hassasiyet için çalışmalar tek tek yapılmalı.

Eğer insanın herhangi bir hassasiyeti yoksa kan bağı olan herhangi bir aile bireyinde hassasiyet varsa burada da insanın varoluşta sorumlu olduğu alanlar olduğu için bu deneyim çözümlenmesi için ortak alanda yaşanıyordur. Kişinin aile bireyleri için yapacağı çalışmayı sadece bir kere yapması yeterli olacaktır. Her hassasiyet ve her birey için çalışmalar tek tek yapılmalı.

Kendiniz için; “Yaratıcı’nın koruması benimle olsun. Yaşadığım hassasiyetle ilgili varoluştaki bana ait olan tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Özgür irademle yaşadığım … hassasiyetini yaşamama neden olan geçmiş yaşamlarımın sağlıklı ve kolay bir şekilde şifalanmasını seçiyorum. Benim sorumluluğum dışındaki her şeyi ilahi yasalara göre Yaratıcı’ya teslim ediyorum” niyeti ile meditasyonu yapabilirsiniz.

Kan bağınız olan aile bireyleriniz için; “Yaratıcı’nın koruması bizimle olsun. Aile bireyimin yaşadığı hassasiyetle ilgili varoluştaki bana ait olan tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum. Özgür irademle ilahi yasalara göre …. nın (kimin için çalışma yapacaksanız onun adı soyadı) yaşadığı … hassasiyetini deneyimlememe neden olan geçmiş yaşamlarımın benim için ve aile bireyim için sağlıklı ve kolay bir şekilde şifalanmasını seçiyorum. Benim sorumluluğum dışındaki her şeyi ilahi yasalara göre Yaratıcı’ya teslim ediyorum” niyeti ile meditasyonu yapabilirsiniz.

Dünyada yaşadığınız yaşamlarda ya da dünya dışı yaşamlarınızda dünyanın dengesinin bozulmasına aracı olduğunuz için de bu hassasiyetleri yaşıyor olabilirsiniz. 

Kendiniz için; “Yaratıcı’nın koruması benimle olsun. Bu hassasiyeti yaşamama neden olan bu yaşam ya da geçmiş yaşamlarımda dünyaya direkt ya da dolaylı olarak yönlendirdiğim sevgi olmayan her şeyin dünyadan dünyanın frekansına uygun olarak kolayca arınmasını talep ediyorum. Benim için de şifa alanının sağlıklı ve kolay olarak alanımda olmasını talep ediyorum”  niyeti ile meditasyonu yapabilirsiniz.

Kan bağınız olan aile bireyleriniz için; “Yaratıcı’nın koruması bizimle olsun. Aile bireyimin bu hassasiyeti yaşamasına neden olan bu yaşam ya da geçmiş yaşamlarımda dünyaya direkt ya da dolaylı olarak yönlendirdiğim sevgi olmayan her şeyin dünyadan dünyanın frekansına uygun olarak kolayca arınmasını talep ediyorum. Bu şifa alanın benim ve aile bireyim için de sağlıklı ve kolay olarak alanımızda olmasını talep ediyorum” niyeti ile meditasyonu yapabilirsiniz.

İnsan AŞK Boyutundan gelecek ruhlar için bu dünyayı dönüştürme görevinde olduğu için de, bu hassasiyetleri kendisi ya da aile bireyi deneyimliyor olabilir. 

“AŞK Boyutu ile bağlantılı bu dünyadaki ruhsal görevim her neyse bu görevimle ilgili kendi sorumluluğumu yüzde yüz alıyorum. Görevimi engellemeye ya da zorlaştırmaya çalışan Kaos Boyutu görevlileri ile ilgili olarak hak ettiğim ilahi korunma ve dengelenmeyi talep ediyorum. Benim görev alanımla bağlantılı olarak dünyaya hizmet edecek aydınlık ruhsal varlıkları ilahi yasalara göre dünyaya ve kendi yaşam alanıma davet ediyorum” niyeti ile meditasyonu yapabilirsiniz.

Siz ya da aile bireyleriniz herkes kendi özgür iradesi ile de bu meditasyonu günlük dinleyebilirsiniz. 0-6 yaş arasında hassasiyeti olan çocuğunuz varsa bu meditasyonu dinlerken “ilahi yasalara göre çocuğumun ruhsal planı ile uyumlu olacak şekilde, onun frekansına uygun olarak bu şifa alanında aktif olsun” niyetini yapabilirsiniz. 6 yaşından itibaren çocuğunuza hassasiyetlerinin azalması ve daha konforlu yaşamayı istiyorsa bu meditasyonu günde bir kere dinleyebileceğini ona ifade edebilirsiniz. Onun isteğine göre birlikte ya da ayrı ayrı dinleyebilirsiniz. İlla meditatif halde olmanız zorunlu değil.

Yine akli melekelerini kullanamayan kan bağınızın olduğu hasta ve yaşlı aile bireyiniz için de kendiniz için dinlerken “ilahi yasalara göre hasta aile bireyimin ruhsal planı ile uyumlu olacak şekilde, onun frekansına uygun olarak bu şifa alanında aktif olsun” niyeti ile dinleyebilirsiniz. Konuşamasa da konuşulanı anlayan hasta aile bireyiniz için bu niyetle çalışmanın yapılması uygun değil.

Fiziksel ve enerjisel dünyadaki toksititeyi arındırdığımız tüm insanlık için sağlıklı bir yaşam dünya insanlığı ile olsun.

21.08.2020

 
Etiketler: