İçeriğe geç

Kanalizasyon Sistemi İçin Arınma Çalışması

Spread the love
  • 6 ay önce
  • 3Dakika
  • 732Kelime
  • 107Görüntülenme

Kanalizasyon Sistemi İçin Arınma Çalışması

Evden dışarı çıktığımda en tedirgin olduğum durum dışarıda tuvalete gittiğimde tuvaletin fiziksel olarak temiz olmaması oluyor. Enerjisel alan konusunda zihinsel düzeyde bilgiye sahip olmadığımda bu rahatsızlığımın sadece fiziksel kirlilikten kaynaklandığını zannediyordum. Fiziksel kirlilikten çok daha pis enerjisel kirlilik alanı varmış. Umumi tuvaleti kullanan herkes, tuvaleti kullandığı esnada kendi alanında olan negatif enerjinin hepsini tuvaletin içine ve etrafına bırakıyor. Acıdan beslenmeyi tercih edenler ya da aşırı cimri, pinti olanlar kendi enerjisel pisliklerinin büyük bir kısmını tuvaletten çıkarken geri alıp götürüyorlar. Onun dışındaki tuvalet bölmesinde kalan enerjisel atıklar ise tuvaletlerde kalıyor. Bu enerjiyi alanlarına en çok empatlar topluyorlar.

Tuvaletten kanalizasyon sistemine yayılan atık enerjilerde şehrin kanalizasyon sistemi içinde ya da karıştığı doğal su kaynağında dolaşmaya devam ediyor. Bu enerjiler sadece fiziksel olarak toprak tarafından filtre edilirse arınıyor. Onun dışında atık arıtma tesisi ya da başka bir yöntemle arınmıyor. Fiziksel olarak deniz, göl, dere, nehir gibi tatlı ya da tuzlu su kaynaklarının hepsinde insan negatif atık enerjisi bulunuyor. Rüzgâr aracılığıyla da bu enerjiler ya kanalizasyon siteminden tuvaletler ve açık olan su giderlerindeki küçük delikler aracılığıyla tuvaletlere, banyolara, mutfaklara, su gideri olan balkonlara ve diğer yerlere tekrar gelip o alandaki insanların enerji alanına dahil oluyor.

Kendi Enerji Alanınızda Bulunan Atık Enerjileri Arındırma

“Biyolojik olarak ihtiyacımı gidermek için kullandığım tuvaletleri, kişisel hijyenim için kullandığım banyoları ve lavaboları şu andan itibaren fiziksel ve enerjisel olarak temiz tutmakla ilgili bana ait tüm sorumluluğu yüzde yüz alıyorum.

Tanrıça Gaia’nın aydınlık formunu alanıma davet ediyorum. Şu an alanımda bulunan bana ait ya da başkalarına ait atık enerjileri alanımdan sağlıklı ve kolayca arındırmasına niyet ediyorum.”

Size Ait Atık Enerjileri Arındırma

“Sadece bana ait şu an dünyadaki su sistemi içinde bulunan ya da herhangi bir yaratılmışın alanında bulunan atık enerjiye ait yüzde yüz sorumluluğumu ilahi yasalara göre almam gerektiği şekilde alıyorum.

Tanrıça Gaia’dan bu zamana kadar benden yayılmış ve herhangi bir yaratılmışın alanında bulunan atık enerjileri de o yaratılmışların frekansına uygun olarak ilahi yasalara göre sağlıklı ve kolayca arındırmasına niyet ediyorum.”

Atık Enerjiler İçin Korunma

Umumi tuvaletlere girerken ya da sizden başka insanlarla ortak tuvalet kullandığınız zamanlarda da tuvaletin kapısından girmeden şu niyeti yapabilirsiniz “Alanımda toprak şifasını aktif ediyorum.”

Tuvalet Sonrası Atık Enerjileri Arındırma

Kendi evinizde ya da dışarıda her nerede tuvaletinizi yaparsanız sifonu çekmeden ya da suyu dökmeden önce “Şu an benden çıkan bir atık enerji varsa, o enerjinin alanını özümde var olan sevgi ile sarmalıyorum.”

Bu konu hakkında bu kadar detaylı temizlik yapmasam da yıllar önce yaptığım su aşısı çalışmasını zaman zaman kanalizasyon sitemini temizlemek için tekrarlıyordum. Siz de dilerseniz bu çalışmayı da yapabilirsiniz.

Evde yapılan fiziksel tuvalet temizliğinde yapılabilecek enerji temizliği ile ilgili bana alan açılmadı. Sizlerin kalbine doğan çalışma olursa onu yapabilirsiniz.

17.10.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_
Etiketler: