İçeriğe geç

23 Eylül 2018 Sonbahar Ekinoksu Başmelek Cebrail’in Mesajı

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 588Kelime
  • 149Görüntülenme

23 Eylül 2018 Sonbahar Ekinoksu Başmelek Cebrail’in Mesajı

Sevgili ışık yürekler merhaba,

Sizlerin ortaya çıkardığı mucizeleri büyük bir sevinçle izliyoruz. Kardeşleriniz için ve kendiniz için yaptığın cesaret dolu her eylem için sizleri kutluyoruz.

Zorlu zamanlarda ilerliyorsunuz. Dünya bu zamana kadar gerçekleştirdiği yükselişi hiçbir döngüsünde gerçekleştirmedi. Dünyanın sıçrama yaptığı dönemlerde dünyada yaşam neredeyse bitme noktasına gelerek yükselişi gerçekleştirdi. Bu yükseliş tüm türlere ve insanlara sorumluluk verilerek gerçekleştiriliyor. Bizler ruhsal varlıklar olarak sizler insan olarak bu yükselişi dünya, dünyadaki tüm yaşam formları ile birlikte programladık. Her bir parça kendi görevini mükemmel olarak yapıyor.

Bu dönemden nasıl geçeceğiniz daha önce hiçbir öğretiye kaydolmadı. Ne olacağı ya da olmayacağını ne biz ne de diğer var oluş parçaları bilmiyor. Yaratıcı güç her bir parçaya yeni yükseliş bilişini aktarıyor. Artık eski öğretilerden özgürleşip kendi kalbinizdeki bilişin ortaya çıkmasına izin verin.

23 Eylül’de kendi özünüzle bağlantıya geçin. Özünüzdeki ışık bilgilerinin açığa çıkmasına izin verin. Bu zamana kadar insanlığın ruhsal görev gruplarından daha farklı görev alanlar ortaya çıkacak. Bu da bu görevi sizden başka kimsenin bilmediğini size hatırlatsın. Tek niyetiniz şu olsun “bu gezegende doğmak için planladığım ruhsal ışık görevimin benim insan olan dengem yerinde kalacak şekilde açığa çıkmasına izin veriyorum.” Bu niyet içinizdeki ışık gücünü ortaya çıkaracaktır. Sadece sizlerden sabırlı olmanızı istiyoruz. Bu bilgiler ve enerjiler sizin insan bedeninizle uyumlu olarak ortaya çıkar. Akıl ve beden sağlığınızla uyumlu olarak bilgiler açığa çıkar. Fiziksel olarak hastalanmanız ya da akıl sağlığınızı kaybetmeniz bu görevi ifa etmenizde bir anlam ifade etmez.

Son bilgiyi verme nedenimiz sizlerin bu konu ile ilgili içten içe sahip olduğunuz korkularınız var. Bu korku da siz ya da atalarınızın geçmiş yaşamlarında aldığı bilgileri açığa çıkardığı için ya tedriç edilmenizden ya da yaşamının sonlanmasından kaynaklanıyor. O yaşamlarda evet kapılar açıldı ancak hala o açılan kapılardan insanlığa akamayan bilgiler ve bilgelikler mevcut. Planladığınız o cesur yaşamlar insanlık için doğru plan değildi. Bu yaşam dönemi tüm görevli insanların yaşamını daha uzun süre güvende tutabilmek için yavaş yavaş gerçekleşiyor. Bu sizin için ve insanlık için uygun olandır. Hiç biriniz sabit değilsiniz. Her biriniz tam olması gereken hızdasınız. Eğer hızlanmanız gerekirse bunu bilirsiniz. Zaman sonsuz, sınırlılık algınızı bıraktığınızda her şeyin tam olması gereken zamanda olduğunu bilirsiniz.

Yazının içeriğinde okuyan her insana özel ışık kodları mevcut. Lütfen okuduktan sonra meditasyon yapmak için kendinize zaman ayırın. Meditatif hale geçtiğinizde sizlere özel ışık kodları alanınızda aktif etmeye başlayacağım.

Bilgim ve ışığım Var oluşu Yaratan’ın izni ile sizlerle

22.09.2018

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin