İçeriğe geç

Mercan Resifleri İçin Şifa Çalışması

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 825Kelime
  • 177Görüntülenme

Mercan Resifleri İçin Şifa Çalışması

Gece 2017 yapımı Mercan Peşinde (Chasing Coral) belgeselini izledim. Belgesel aracılığıyla dünyaya ve dünyada yaşayan canlılara ne kadar çok zarar veriyor olmamızı yeniden izledim. İzlerken sürekli ho’oponopono çalışması yaptım.
 
Adım adım ölüme şahit olmak benim için çok acı oldu. İnsanların bu kadar umursamaz olmasının da içimde bir tanımı yok.
 
Şu an bu yazıyı okuyan herkes dünyadaki karbon ayak izi artışına sebep olduğu için herkes ve ben bu durumdan sorumluyuz. Kendimize kaçmak için nedenler uydurmayalım.
 
Bu şifa alanı bana Özlem, Duygu aracılığıyla görünür oldu. Her ikisine de hem açtıkları kapı hem de şifa alanı için çok teşekkür ediyorum.
 

Ön Arınma

🌍 Dünyadaki tüm mercanlar ve mercan resifleri için kendi sorumluluğumu alıyorum.

🌍 Dünyada yaşayan mercanların hızla ölmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.
🌍 Bu dünyada insan kaynaklı küresel ısınma nedeniyle ölmüş tüm mercanlardan ve mercan resiflerinin ölümü ile yaşam döngüsü bozulmuş tüm türlerden özür diliyorum. Bu zamana kadar sizin farkınızda olmadığım için lütfen beni affedin. Şu andan itibaren mercanlara ve dünyada yaşayan tüm türlerin yaşamına daha saygılı olmayı bana hatırlattığınız için size teşekkür ediyorum. Ölmek üzere olan tüm mercanlar lütfen sevgimin sizi şifalandırıp, hayata döndürmesine izin verin. Özür dilerim, lütfen beni affet, teşekkür ederim, seni seviyorum. Aloha, indigo.

🌍 Şu andan itibaren kullandığım her ho’oponopono arınma cümlesinin de andan ana mercanların ve mercan resiflerinin arınmasına, şifalanmasına aracı olmasını seçiyorum.

Bilinçlenme

Mercanlar ve mercan resifleri ile ilgili hiç bilgiye sahip değilseniz buraya tıklayarak bilgi edinebilirsiniz.

Umudunuzu canlı tutmak için de buraya tıklayarak videoyu izleyebilirsiniz.

Bulabildiğim en yakın zamanlı kurtarma çalışmasını da buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

Koşulsuz Sevgi Enerjisi ile Şifa Çalışması

🌊 Mercanların ve mercan resiflerinin ölmesine neden olan küresel ısınma ile ilgili benim şifalandırmaya izinli olduğum her alana her bir yaratılmışın frekansına uygun olarak koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🌊 Dünyada yaşadığım tüm yaşamların dünyaya ve dünyada yaşayan hayvanlara ve bitkilere zarar vermesine neden olan her şeyi şifalandırması için koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

🌊 Dünyanın, dünyada yaşayan hayvanların ve bitkilerin yaşam hakkını gasp etme nedenlerimin tamamen sıfırlanması için koşulsuz sevgi enerjisini varoluşuma yönlendiriyorum.

🌊 Kendimden başka diğer canlıların yaşamının öneminin farkında olmamı engelleyen ilahi idrake gelmem için alanımdaki her şeyi arındırması için koşulsuz sevgi enerjisini varoluşuma yönlendiriyorum.

🌊 Şu an hastalanma süreci başlamış mercanların doğal ortamında sağlığına kavuşması için her bir mercanın frekansına uygun koşulsuz sevgi enerjisini şifa için yönlendiriyorum.

🌊 Dünyanın ekolojik dengesi içinde yaşamlarını sürdürmesi ve büyümesi için mercanlara ve mercan resiflerine koşulsuz sevgi şifasını yönlendiriyorum.

🌊 Dünyanın ekolojik dengesini umursamayan insanlarla tüm varoluş karmamın sıfırlanması için varoluşa ilahi yasalara uygun olarak koşulsuz sevgi enerjisini gönderiyorum.

Yazdığım niyet cümlelerini kullandığınız size huzur veren şifa enerjileri ile de kullanabilirsiniz.

Dünyada hayvanların ve bitkilerin yaşaması için çalışan tüm insanlara da lütfen kalben teşekkürlerinizi ve sevgilerinizi gönderin. Bir çok insan bugün ne alsam, nereye gitsem, ne yesem diye düşünürken bu insanlar kendi yaşamlarını zorlaştırarak diğer canlıların daha uzun yaşaması için zamanlarını, emeklerini ve paralarını harcıyorlar.

Dünyanın ekolojik dengesi yok olursa insan olarak ne kadar teknolojimizi geliştirirsek geliştirelim biz de yok oluruz.

13.10.2020