İçeriğe geç

Aşkın Kutsallığı

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 767Kelime
  • 118Görüntülenme

Aşkın Kutsallığı

Yazacağım konu 2017 yılından ortaya çıkan ve dün gece tamamlanan açılımların bilgisi. Süreç uzun ve konu çok katmanlı olduğu için ilahi olarak yazmam gerekeni yazmaya niyet ediyorum.

Tanrı ve Tanrıçalarla 2015 yılından itibaren bilmeden çalışmaya başladım. Benim dönüşümdeki saf niyetim Tanrısal boyutla ilgili çok farklı bilgilerin açığa çıkmasına neden oldu.

Bu yazacağım konu AŞKın saflığının insan zihni ile bizim imkansız diye gördüğümüz konunun dönüşümününün hikayesi.

2017 yılında İzmir’de yaptığımız bir çalışmada Tanrıça Hausha ve Tanrı Ares’in aşkı ile ilgili bir açılım olmuştu. Tanrıça Hausha Tanrı Ares’le evlenememesine rağmen onu saf aşkla sevmeye devam ediyordu.

İnsani ön yargılarım ve dünyasal mitolojik bilgileri araştırdıkça Tanrıça Hausha’nın saplantılı bir aşkla Tanrı Ares’e aşk beslediğini düşünüyordum. Çeşitli dönemlerde açığa çıkan bilgiler doğrultusunda yapmam gereken arınmaları yapıyordum. Tanrı Ares’le ilgili sempatik bir bilgiye ulaşamadığım için Tanrıça Hausha’nın aşkını anlayamıyordum.

Tanrı Zeus’la yaptığım bağlantılarda Tanrısal boyutun da Yaratıcı tarafından yaratılmış bir boyut olduğunu, onların kendini Yaratıcı olarak tanımlamadığını; Tanrıların ve Tanrıçaların da tekamül ettiğini öğrenmiştim. Bana verdiği rehberlik herhangi bir açılımda Tanrı ya da Tanrıça alanı ile ilgili bir bilgi açığa çıktığında benim yapacağım ya da her hangi bir insanın yapacağı arındırmanın Tanrısal boyutu da saflaştırdığı olmuştu. Bu rehberlikten dolayı Tanrı Ares’e sempati duymasam da arınma için yapmam gereken tüm arınmaları yapıyordum.

29 Haziran’ın çok önemli olduğu bilgisini Başmelek Uriel mesajında vermişti. 29 Haziran Cep Zamanı Şifası Meditasyonu sonrası gece yine Tanrıça Hausha ile ilgili bir bilgi açığa çıktı. Birazcık serzeniş içinde çalışma yapmaya başladım.

Çalışma yaparken Tanrıça Hausha ve Tanrı Ares’i bembeyaz ışık formu olarak saf aşk içinde vizyon olarak gördüm. Tanrı Ares’in öfkesi gitmiş ve huzur içinde bir hale dönüşmüştü.

Hayranlıkla onları izlerken Tanrıça Hausha bana mesajını iletti.

Ben Tanrı Ares’in kaosunu aşkın gözleri ile gördüm. Ondaki gördüğüm aşk ona ait diğer her şeyi görünmez kılıyordu. Bu görmezden gelmek demek değil. Aşkın gücünün bir işareti.

Hatırla senin ruhun kaosa aşık. Eğer kaosa aşık olmasaydın dünyada bedenlenmezdin. Ben sana kaosun dönüşümünü öğretmek için geldim. Ben AŞK Boyutundan, Tanrı Ares ise Kaos Boyutundan yaratıldık. Benim saf sevgim onun kendini sevmesine ve AŞK Boyutuna yükselmesine neden oldu. Kaosa ruhunun gözleriyle bak ki onu dönüştürebilesin.

Mesajını iletip kendi boyutlarına gittiler.

Bu mesajın neden iletildiğinin öncesi ise dün meditasyon yaptığımız Maçka Demokrasi Parkı’ndaki konuşmalardan kaynaklanıyordu. Bu park çok kalabalık ve yakın çevresindeki trafikten dolayı kaotik bir alan. Meditasyon sonrası konuşurken aslında ben değil kaosa aşık ruhum konuştu. Etrafımızdaki kaosun dönüşmesi için onu kabul etmemiz gerektiğini iletti. Bir de öğrendiğim ruhsal bilgilerdeki bilginin herkes için doğru olmadığını fark etmeme neden oldu. Bizim frekansımız yükseldikçe illa etrafımızın daha huzurlu olacağını beklememiz gerektiğini fark ettim. 

Eğer bir insan kaosun dönüşümünde görevli bir ruhsal görevle dünyaya geldiyse sürekli olarak kaosu dengelemesi gereken yerler ve kişilerle bir arada olur. Dünyada var olma nedeni dünyadaki kaosun huzur dengesine gelmesi. Bu da o insanın görevini devam ettirmek istiyorsa, sadece kendi huzurunun tek odak olmadığı anlamını taşır. 

Aşkla var oluşu görmeye başladığında insan AŞKın gücünün kendini dönüştürmesine ve saflaştırmasına izin verdiğinde zihnen imkansız görünen her şey imkanlı ve mümkün olur.

AŞKın kutsallığı yaşamlarımızı ve var oluşumuzu kutsasın.

30.06.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: