İçeriğe geç

Kendi İllüzyonundan Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 1Dakika
  • 250Kelime
  • 93Görüntülenme

Kendi İllüzyonundan Özgürleşme – Yaşam Hikayesi

12 Eylül 2018 çarşamba gece uzaktan yaptığımız İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması’nın hemen ertesi günü Kübra’nın yaşadığı hızlı dönüşüm hikayesini duymak beni çok mutlu etti.

İllüzyondaki İllüzyonlardan Özgürleşme Çalışması ile ilgili ilk deneyimimi heyecanla size yazmak istedim

Sessiz bir ortamda çalışmalara başladım.  Egom ve ruhumun dengelenip işbirliği yapmasını seçiyorum çaresizlik illüzyonundan kendimi özgürleştiriyorum bu cümleyi söyledim ve kalbimdeki hislere odaklandım. Bir süre hiçbir görüntü gelmedi ve sonra öyle bir görüntü geldi ki beni yıllar öncesine götürdü. Ben ortaokuldayken, lise giriş Sınavına hazırlanırken hedefim Yahyalı Anadolu Öğretmen lisesiydi. Orayı kazanmak istiyorum ama sınavda başarılı olamamıştım. Bu bende inanılmaz bir çaresizlik ve başarısızlık hissi oluşturmuştu. Yıllarca unutamadım bu başarısızlığı. Ama sonra zamanla silindi bu durum benden.

Çalışmayı yaparken yeniden Yahyalı Anadolu öğretmen lisesinin görüntüsü geldi. Meğerse ben çaresizlik illüzyonu oluşturmuşum kendime. Ruhum konum reikisi yapmamı söyledi. Hemen kapattım ellerimi. Şu an bunları size ve sisteme büyük minnetle yazıyorum. Teşekkür ederim. (Daha ilk günden özgürleştiğim illüzyonun mutluluğunu yaşıyorum.)

13.09.2018