İçeriğe geç

Kendimizi Sevememe Nedenimiz Olabilir mi?

  • 2 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1663Kelime
  • 250Görüntülenme

Kendimizi Sevememe Nedenimiz Olabilir mi?

Cuma akşamı yaptığımız Birlik Yolculuğu yayınlarında kendini sevememe üzerine şimdi tam soruyu hatırlamasam da bir soru sorulmuştu. O sorunun cevabının bir süredir yaptığım çalışmalarda aldığım mesajlarla bir bağlantısı olabilir mi diye düşünüyorum. İnsanın kendini sevememesinin kök nedeni bu olabilir mi?

Benim zihnimde çok karmaşık bir açılım oldu. Umarım yazıya ilahi bilginin sadeleşmiş halini aktarabilirim. Bu bilginin karışık olmasının nedeni bendeki içsel bilgi ile insanlık planın gerçekliğindeki bilginin farklı olmasından kaynaklanıyor. Daha önce yazdığım yazıda ben insan olarak doğuşumuzun başlangıcındaki enerjiyi cinsellik olarak tanımlamışım. O yazıya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gece aldığım mesajda ise son iki yüz yılda doğan bebeklerin %99 civarı seks enerjisi ile dölleniyormuş. Bu bilgiye göre bir çoğumuz seks enerjisi ile döllenip, doğan bebeklerin yetişkin haliyiz.

Toplumumuzda cinsel birliktelik ile ilgili algılar hala karışık durumda. Bu karmaşanın için de ayıp ve günah programları da dahil olmuş durumda. Biyolojik olarak nasıl var olduğunuzu belki hiç sorgulamadınız, belki sorguladınız ve bulduğunuz cevaplar karşısında mutlu olmadınız, belki de sorguladınız ve bulduğunuz cevaplar karşısında mutlu oldunuz. Hangi program sizde olmuş olursa olsun, epigenetik alanınızda yaşadığınız çevredeki insanların hepsinin cinsel birliktelik ile ilgili düşüncelerine bağ kurdunuz. Yaşadığınız toplumda cinsel birliktelik kutsanmıyorsa sizin alanınızda da saf AŞK ile uyumsuz bir sürü program olmuş olabilir. Bu çalışma alanına seks programı ne kadar da kutsal diyerek ya da isteyerek başlamadım. Aldığım her mesajda huysuz ve tembel öğrenci modunda hep itiraz ettim. Yapmam gereken enerjisel görevleri AŞKla yapamadığımı işte bu süreçte fark ettim. Ne kadar benim için sevgi tanımı içinde olmasa da seks programındaki enerjisel temizliği AŞKın edebi ile yapma gayretine büründüm.

Bana yıllar süren bir süreç gibi olan iki ya da üç gün boyunca seks ile ilgili hem kollektif bilinçteki arındırmam gereken programları hem de bendeki tanımları arındırmak için bol bol çalıştım. Çok fazla kaos topladığım için bu yazı ile o kaosu yeniden saçmaya hiç niyetim yok. Onun için yazının alanına yaptığım çalışmaların şifasını hak edenlere hak ettikleri zamanda ulaşması niyeti ile aktardım. Sizin de buraya kadar ki olan bilgiler için ekstra niyet etmenize gerek yok. İçsel düzeyde yazıyı okuduğunuzda size akması gereken şifa akacaktır.

Kendimizi ya da İnsanları Sevememe ile Bağlantısı Olabilecek Alanlar

Bölüm detayına başlamadan lütfen buraya tıklayarak daha önceden yazmış olduğum yazıyı okuyun. Daha sonra yazacaklarımı okumaya devam edin. Okuduklarınız sonrasında negatif merak programınız aktifse ilahi olmayan şekilde insanların alanına bakıp size de bana da karma yaratmayın.

Ben cinsel birliktelik içinde seksi kutsal görmüyordum. Seksi kutsal görmediğim için de zihinsel olarak insanın ne kadar kutsal olduğunu bilsem de kalbimle bu kutsallığı hissetsem de seks enerjisi ile döllenenlerin kutsal olduğunu içselleştiremiyormuşum. Bunun sebebi de şu, o insanın annesinin yumurtası ve babasının sperminin döllenme anında saf olmayan başlangıç programı olduğunu içsel olarak bildiğim için o insanın varlığının ne kadar özel, ne kadar değerli, ne kadar kutsal olduğunu sözde ifade etsem de özde bu özelliği, değeri ve önemi yaşayamadığım için insana da bunu aktaramıyormuşum. 

Kendimi sevmeyi gerçekten nasıl yapabildiğimi hatırlamıyorum. Bu nedenle seks programından kaynaklı kendimi sevememe konusunu şu an yaşamıyorum. Benim yaşadığım durum başka insanları sevsem de ruhumun bildiği saflıkta sevememe. Bu cevaba ulaşmam ettiğim şu dua ile oldu “Bu insanı sevme konusunda Allah’ım sana verdiğim söz neyse o sözdeki gibi bu insanı sevmemi engelleyen her şeyi benden al.” Bu sevgiyi talep etme halim birine özel bir duygusal bağlılık sevgi deneyimi değildi. Hayatımda etkileşimde olduğum tüm insanları içimden geldiği gibi sevememe deneyimiydi. Bendeki seks olgusu ve deneyimi üzerinde hakikati görmemi engelleyen çok fazla şey vardı. Önce bu olgunun gerçeğini anlamak için çok arınma yaptım.

Eğer siz kendinizi ya da hayatınızdaki insanları ruhunuzun bildiği hakikat ile sevemeyenlerdenseniz dilerseniz “Sekse dair alanımda var olan cinsel birlikteliğin Yaratıcı katındaki kutsiyetini algılamamı ve anlamlandırmamı engelleyen her şeyin arınması” niyeti ile aşağıdaki meditasyonu yapabilirsiniz.

Cinsel Birliktelik Programlarının Kadın ve Erkekteki Farkı

Aslında bu programın temeli kadın ve erkek bedenin anatomik ve kimyasal olarak farklılığı ile başlıyor. Kadında yoğun olarak bulunan östrojen hormonu enerjisel olarak cinsellik programını içerirken, erkek de yoğun olarak bulunan testestoren hormonu da enerjisel olarak seks programını içeriyor. Bu hormonlarda bulunan enerjisel programlar tüm kadınlarda ve tüm erkeklerde aynı değil tabii ki. Biyolojik olarak kendi anne ve babasından aktarılan genetik programlar ve bulunduğu çevredeki kadınların ve erkeklerin aktif programı neyse o programlar aktif oluyor. Bir kadın kendi anne ve babasından aldığı, fiziksel ve enerjisel olarak aldığı programlar dahilinde seks ve seksin alt programlarını da kendi cinsel birlikteliğinin enerji alanına taşıyabilir. Erkek de kendi anne ve babasından aldığı, fiziksel ve enerjisel olarak aldığı programlar dahilinde seks ve seksin alt programlarını da kendi cinsel birlikteliğinin enerji alanına taşıyabilir. Ayrıca çok nadir de olsa erkek kendi cinsel birlikteliğinin enerji alanına cinsellik programını dahil edebilir.

Bu yazının amacı annenizin babanızın ya da çevrenizdeki insanların mahremi olan cinsel birliktelik programına bakmanız değil. Kendinizdeki kayıtları fark edip arındırmaya  ya da cinsel enerjiniz alanına sebebi ne olursa olsun dahil olmuş programlarla ilgili kimseyi sorumlu tutmadan arındırmaya yol göstermektir.

Erkeğin kendi kendine cinsellik programına geçmesi enerjisel olarak imkansıza yakın. Erkeğin kendi seks enerjisini cinselliğe dönüştürmesi hayatında önemli yeri olan kadın ya da kadınlardan alacağı alacağı özgür saf sevgi ve şefkat enerjisi ile kendi özüne temas edebilmesinde mümkün olacaktır. Hayatınızdaki sevgiliniz ya da eşiniz böyle bir deneyim yaşamamışsa sizin yapacağınız tek şey onun hayatını sorgulamadan yargılamadan ona sunacağınız özgür saf sevgi ya da şefkat enerjisi olacaktır. Herhangi bir çıkar gözetmeksizin sunulan bu enerjiler, erkeğin alanında var olan onun sevgi içinde olan özünden uzaklaştıran her şeyi yavaş yavaş ondan arındıracak ve o özü ile yaşamınızda var olacaktır.

Burada yazdığım herhangi bir bilgiyi erkeği köleleştirmek için kullanamazsınız. Amacım her bireyin kendisi için en ilahi zamanda eğer cinsel birlikteliği deneyimlemesi gerekiyorsa o anda her iki tarafın farklılığı ile deneyimin kutsallığını hissetmesine yöneliktir. Saf niyet ve saf enerjiler yoksa burada yazdığım hiç bir bilgi alanda AŞKı safsızlaştıramayacak.

Bitmiş İlişki ya da İlişkilerdeki Cinsel Birlikteliği Kutsamak

Cinsel birliktelik deneyimlediğiniz tüm ilişkilerde hangi programla cinsel birlikteliği deneyimlemiş olursanız olun, lütfen o deneyimlerin her anını da kutsayın. Eğer alanınızda bir seks bağımlılığı programı varsa bu bağımlılıktan özgürleşmeden o anı kutsayamazsınız. 

Cinsel birliktelik deneyimlememiş olduğunuz tüm bitmiş enerjilerde de sizde ve karşı tarafta ortaya çıkmış bilinir olmuş ya da olmamış cinsel enerjilerin anını da kutsayın.

Bu kutsamaları yapmazsanız yeni deneyimleyeceğiniz cinsel birliktelik programlarında cinsellik programını hayatınızda var edemezsiniz.

Yazdıklarımı kutsama yapıp her önünüze gelenle birlikte olun diye yorumlamayın lütfen. Ruhsal planınızda olan cinsel birliktelik yaşayacağınız insanlarla en saf enerjide cinsel birlikteliği AŞKın kutsallığında ve Yaratıcı’nın kutsiyetinde deneyimlemeniz ve kendi varlık sebebinizi, sizden sonra bir nesil sürdürmek istiyorsanız onun varlık sebebini AŞKla kabullenebilmeniz için yazdım.

Bu kutsamayı dilerseniz kalbinizden geldiği gibi yapabilirsiniz dilerseniz de yazacağım niyetle meditasyonu dinleyerek de yapabilirsiniz. “Bu zamana kadar hayatımdan ayrılmış cinsel birliktelik yaşadığım ya da ifade bulmuş ya da bulmamış cinsel çekim, şehvet, arzu, ihtiras hissettiğim ya da bunları bana karşı hissetmiş herkesle fiziksel ya da enerjisel deneyimlediğim her şeyi ilahi yasalarda olması gerektiği gibi kutsayıp özgürleşmeyi ve karşı tarafı özgürleştirmeyi seçiyorum. İlahi olarak olması gerekene izin veriyorum.”

31.08.2022