İçeriğe geç

Ho’oponopono ile Evlilik Öncesi Süreç Arınması

  • 3 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1831Kelime
  • 754Görüntülenme

Ho’oponopono ile Evlilik Öncesi Süreç Arınması

Bu yazımızda AŞK dolu evliliğin yaşamınızda var olmasını engelleyen alanları ho’oponopono yöntemi ile arındıracağız. Yazıyı okuyan evli insanlarda yazılarda kendi evlilikleri öncesinde o deneyimi yaşadılarsa arınmayı niyeti “evlenmeden önce yaşadığım” kelimeleri ile başlatabilirler.  Evli olmayanlar da şu anki ilişki durumuna göre kendinize uygun cümleleri okuyabilirsiniz.

Burada yazılanlar örnek cümleler sizlerde bu cümlelerden esinlenip kendinizle ilgili ya da ilişkinizle ilgili arınmaları yapabilirsiniz.

“Evliliğin ilahi gerçeği olmayan inançları bilinçaltıma almama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Şu an benim alanımda olan bana ait ya da başkalarına ait evlilikle direkt ya da dolaylı korkuların ve kaygıların bende olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Beşeri AŞK ile ilgili kendi ilahi gerçekliğimi idrak etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Evlilik konusu ile ilgili olarak insanların bana hükmetmesine ve beni manipüle etmesine izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“İlahi AŞK gerçekliği ile evliliği yaşayacağım hayat yoldaşımla tanışmamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Etkileşimde olduğum toplum ya da toplumların adetlerinin ve geleneklerinin benim AŞK boyutumu safsızlaştırmasına izin vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Tanışma anından başlayıp evlilik tamamlanıncaya kadar gerçekleşecek tüm alışverişler esnasında ortaya çıkma potansiyeli olan sevgi olmayan potansiyelleri alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Tanışma anından başlayıp evlilik tamamlanıncaya kadar gerçekleşecek tüm süreçler esnasında bize saf sevgi ve saygı odağında kendi istediği için yardım edecek, destek olacak aile bireylerimizin, arkadaşlarımızın ve tanıdığımız tanımadığımız tüm insanların beklentisiz yardım etme potansiyelini ben ya da evleneceğim insanın algılayıp yardım almayı ve yardım etmeyi kabullenmemizi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Evlilik öncesi ailelerin tanışması esnasında sevgi olmayan deneyimleri yaşama potansiyelimizin var olmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Ailelerin arzu ettiği benim ve evleneceğim insanın arzu etmediği tüm törenlerin yarattığı karmaşanın bizim AŞK frekansımızı düşürme potansiyelinde olan programları alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Tüketim toplumu tarafından insanlara empoze edilmiş tüm oyunlardan özgürleşip, kendi ruhumun ve evleneceğim insanın ruhunun gerçekliğinde tüm süreci sevgi ve saygı odağında AŞKla kolayca programlamamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Kız isteme sürecinde saf sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Söz sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Nişan sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Maddi kaygılar nedeniyle yapılacak art niyetli olan AŞKımızın safsızlığını bozacak evlilik öncesi anlaşmalar sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Kına gecesi sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Benim ve evleneceğim insanın yasal olarak tabii olduğu resmi nikah ve dini inancımız nedeniyle kendi özgür irademizle tercih edeceğimiz dini nikah sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Düğün sürecinde sevgi olmayan deneyimlerin tezahür etme potansiyelini alanımda tutmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Benim ve evleneceğim insanın kalbimizden geçen bizi eğlendirecek ve AŞKımızı kutsayacak bize özel tören ya da kutlama yapmamızı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Tanışma – evlilik öncesi ve evlilik süresince AŞKla dolu mucizeleri yaşamıma sevgi, sağlık ve bolluk bereketle dahil etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için  teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

Ho’oponopono öğretisinde arınmanın belirlenmiş bir sayısı bulunmaz. O konu kişide sıfır noktasına erişinceye kadar arınmaya devam edilmeli.

Ho’oponopono öğretisi hakkında bilgi edinmek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz.

Daha önce yazdığım çalışmaları da aşağıya ekliyorum.

Aşk Şifası ile Evlilik

Aşkınızı Kutsayın

Evlilikteki Temel Şifa Alanı

Evlilikte Birey Olma

Film Terapi – Kutsal Evlilik

03.02.2021