İçeriğe geç

Biliyor musun?

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 401Kelime
  • 108Görüntülenme
Napolyon Balığı

Biliyor musun?

Dünya gezegeninde insanoğlu uzun süreden beri kaosu deneyimliyor. Kaostan memnun olmasa da kaos içinde yaşamayı artık öğrendi. Savunma mekanizmasını geliştirdi, etkiye nasıl tepki verdiğini, duygularıyla nasıl yaşayacağını öğrendi. Bilinir bölge kaos.

Dünyanın frekansı yükselmeye başladığı için dünya ve dünyada yaşayan tüm canlılar aşk boyutuna yolculuk yapıyor. Aşk boyutuna ait bir çok veri insanlığın çoğunda bulunmuyor. Dilden ne kadar barış ve huzur istiyorum dese de aslında bilinçaltı düzeyde bunu istemiyor.

Huzur kişinin alanında ortaya çıktığında “şu an gereksiz bir huzur içindeyim” ifadesini kullanabiliyor. Bu ifade insanın aslında yaşamında huzur istemediğinin kendine itirafı.

Hayatın neşeli ve eğlenceli olarak nasıl devam edeceği bilişi de bir çok insanda bulunmuyor.

Uzun yıllar hastalık deneyimi geçiren insan sağlıklı yaşamanın nasıl olacağını bilemediği için küçük hastalıkları yaşamında tutuyor.

Göz ve nazar enerjisini yaşamında tutma nedenlerinden biri de “ben daimi mutluluğu hak etmiyorum. Kem gözlü insanlar yaşamımda güvenlik için bu insanlar yaşamımda olsun” inançlarından kaynaklanıyor.

Kaosun ana var oluş enerjilerinden biri olan çatışmayı da insan kolay kolay bırakamıyor. Yaşamında ailesinden, iş arkadaşından, sevgilisinden bu rolü oynayan birilerini yaşamında tutuyor. Bu kişilerle ilişkiler uyumlu hale geldiğinde kendi ile çatışacak nedenler yaratıyor.

Kaos tüm var oluş için çok değerli bir öğretmen. Artık Aşkın öğretmen olduğu zamanlar başladı. Eski kaos bilgilerini aşk bilgilerine dönüştürmek için dünyada bir çok öğreti ve enerji var olmaya başladı.

Şimdi yaşamını yukarıda yazılanlara göre yeniden gözden geçir ve kendi bilgilerinin, düşüncelerinin, duygularının, hislerinin en çok hangi öğretmen tarafından şekillendirildiğini fark et. Aşkın gerçekliği bilinmeden dilden söylenen sözler seni aşk boyutunda var edemez. Aşkı bilmeden kaostan kaçıp aşka gidersen sudan çıkmış balık gibi olursun.

Aşkı gerçekten biliyor musun?

15.01.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: