İçeriğe geç

Başmelek Raziel’in Temmuz 2019 Mesajı

  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 707Kelime
  • 139Görüntülenme

Başmelek Raziel’in Temmuz 2019 Mesajı

Sevgili Dostlar Merhaba,

Her birinizin içindeki en derin yalnızlığı görüyorum. Bu yalnızlığı lütfen insan algınızla yorumlamayın. İnsanların yaşamınızdan uzaklaştırılmasının sebebi evrene sizin yaşamınızda yer açmak için.

Ruhunuzun gerçekliğini yaratabilmek için boşluk alana ihtiyacınız var. Bu alan sizler için yaratılıyor. Yaşadıklarınız daha sizlerin tanımı ile güzel gelecek için gerekli ayarlama.

Bir çoğunuz enerjilerin gücünü insanlık için yumuşatan görevlilersiniz. Bu esnada sizin de yaşamınız daha çok dalgalanıyor. Her zaman desteklendiğinizi hatırlayın. Asla yalnız bırakılmıyorsunuz. 

Temmuz ayı, Kuzey yarım kürede güneşin ışınları ile en güçlü karşılaşma zamanında. Bu da sizlerin de güneşin yakıcı ve olgunlaştırıcı etkisine ruhsal olarak da daha çok maruz kalacağınız anlamına geliyor.

Sürecinizi daha soft hissetmeniz için yapmanız gereken içinizdeki neşeyi ortaya çıkarmak. Neşe hayatınızda oldukça kolaylık da kendiliğinden ortaya çıkar.

Ruhsal çalışmalarınızı eğlence ile birleştirin. Sizin ruhunuzun eğlence anlayışı ile birleştirin. Her ruhun eğlence bilişi farklıdır. Kendi ruhunuza nasıl eğlendiğini sorun.

Sizlere melekler ve ruhsal varlıklar olarak çeşitli tavsiyelerde bulunuyoruz. Bu tavsiyelerimizi bazen anlamlandıramıyorsunuz bazen de yapsanız bile zihnen ne olduğunu anlamadığınız için kayıtlı verileriniz arasında bir yere koyamıyorsunuz. Yaşadığınız sürede ruhsal ya da dünyasal olarak yaptığınız hiç bir şey boşuna değil. Evrensel boyutta hepsi bir işe yarıyor. Bazıları sizin kuantum sıçrama yapabilmeniz için deneyim hanenizde biriktiriliyor. Çünkü o yetiler bulunduğunuz boyutta bir amaca hizmet etmiyor. Geçiş yapacağınız boyut içinse çok değerli yetiler.

Beklemenizi sizlerden zaman zaman talep ediyoruz. Bu beklemenin nedeni hem dünyasal yaşamınız daha dengeli olsun diye hem de ruhsal görevinizden dolayı beklemeniz gereken durumlar.

Her biriniz yaşamınızdaki yüzleşmelerde büyük bir cesaret gösteriyorsunuz. Kendi cesaretinizi fark edin ve başkalarının cesareti ile kendinizi kıyaslamayın. Her birinizin yaşam planı eşsiz ve mükemmel. Siz kendi planınızı en iyi gerçekleştirmeye odaklanın. Bir başkası için mükemmel olan sizin yaşam programınız için gereksiz olabilir. Sizin programınızdaki gereksiz ürün ya da deneyim için kendinizi aşırı yoruyorsunuz. Olana izin verin.

Bu ay olanla mutlu olmayı size öğretecek. Egonuzun istedikleri değil ruhunuzun istedikleri yaşamınızda olacak. İstediğiniz değil ihtiyacınız olan sizinle olacak. Bu sürece adaptasyon için benimle çalışma yapabilirsiniz.

Teslimiyete geçmek sizin için imkansızsa bu çalışmayı günlük olarak gerçekleştirin.

Teslimiyet oranınız yüksekse o zaman bir kaç kere yapabilirsiniz. Yatarken yapmanız daha uygun.

“Başmelek Raziel lütfen şimdi benimle ol. Olanla mutlu olmamı engelleyen egosal dirençlerimi lütfen keyifle şifalandır. Egomun gerçekliğini bilmem ve kabul etmem için bana rehberlik et. Kendi gerçekliğimi kabul etme ve değiştirmem gereken özelliklerimi kabullenme erdemini bana fark ettir. Evrenle ve var oluş planımla uyumlu olmam için bana rehberlik et lütfen.” Bu niyeti yaptığınızda bilinç düzeyinde ve bilinçaltı düzeyde sizlerle çalışmaya başlayabilirim.

Bu çalışma var oluş planının mükemmelliğini ve adaletini fark etmenize yardımcı olacak bir çalışma olacak.

Evrensel plan insanlık deneyiminizi kolaylaştırmak ve daha keyifli hale dönüştürmeniz için sizi sürekli destekliyor. Bu destekleri yaşamınıza kabul etmediğiniz sürece sizler için hizmet etmek isteyen ruhsal varlıklar sizin yaşamınıza el uzatamaz.

Bizlerle işbirliği yapın…

01.07.2019

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Etiketler: