İçeriğe geç

Rüyaların Size Mesajını Anlama Meditasyonu

 • 3 yıl önce
 • 4Dakika
 • 1020Kelime
 • 1143Görüntülenme

Rüyaların Size Mesajını Anlama Meditasyonu

Yaşamımın güzel olan tarafı benimle çalışan insanların güvenini sağlamış olmak. Güvendikleri için her konuda soru geliyor. Eğer içsel olarak kişiye mesaj iletmem gerektiğini algılamıyorsam herkesi cevapları bulması için kendi iç rehberliğine yönlendiriyorum.

Soru gelen alanlardan biri de görülen rüyanın mesajının ne olduğu. Bazı ortak semboller mevcut olmasına rağmen rüya tamamen kişinin bilinç altı ile yorumlanabilir. Benim bilnçaltım kırmızı rengi gelişim diye tanımlamışken rüyayı görenin bilinçaltı felaket diye tanımlamış olur. Ben bana anlatılan rüyayı kendi bilinçaltımla yorumlarsam karşı tarafın alması gereken mesajın tamamen tersini iletmiş olurum.

Yıllar önce gördüğüm bir rüyada bir başkasına yorumlatsam da internetten rüya tabirlerinde araştırsam da olumsuz yorumlanabilecek bir rüya görmüştüm. Huzursuz olarak günü geçirdim, çok yoğun olduğum için de meditasyon yapabilecek zamanım yoktu. Rüyanın içinde gördüğüm suyla çalışan motorun işleyişini zihinsel olarak araştırmıştım. Aslında bu araştırma da yine ruhsal rehberlerimin yönlendirmesi ile olan bir bilgi arayışıydı. Zamanım olup meditasyon yapınca bu rüyanın mesajının ben de olan sevgi gücünün yaşadıklarım her ne olursa olsun onu özümsedikten sonra saf sevgiye dönüştüreceğim olduğunu anladım. Sistem bana kendisi öğretiyor teşekkür ediyorum. Bu rüyadan sonra çoğunlukla insanları meditasyon yapıp mesajlarını almaya yönlendiriyorum.

Huzursuz Eden Rüyalardan Sonra Nasıl Bir Çalışma Yapılmalı?

Sabah uyandınız ve gördüğünüz rüyadan dolayı tedirginsiniz o zaman şunu yapabilirsiniz “rüya melekleri bu gece gördüğüm rüyalarımı şifalandırmanız için size teslim ediyorum. Eğer benim almam gereken bir mesaj ya da yapmam gereken bir şey varsa bunu benim anlayacağım şekilde farkındalığıma getirin” niyetini yaptığınızda her şey dönüşmeye başlar. Bazılarımız için rüyalar başka potansiyel gerçeklerin şifalandığı rüyalar olabilir. Bu potansiyel gerçekleri şifalandırma hem kendi hayatımız hem de insanlığın dönüşümü için olabilir. Haberci rüyalarda da aslında benim algıladığım bu zamanı şifalandırmak için kişiye rüya olarak gösterilebiliyor. İşte bu niyetle birlikte kendi üzerimize düşen şifalandırma sorumluluğunu gerçekleştirmiş oluruz. Bu niyet sonrasında günüze devam edebilirsiniz. Eğer rüya ile ilgili bilinç seviyesinde almanız gereken bir konu varsa birinin size söylediği bir şey, sizin aklınıza gelen bir düşünce ya da gün içinde göreceğiniz herhangi bir şey ile bu mesajı fark edersiniz ve o an rüyayı yeniden hatırlarsınız.

Özel Olduğunu Hissettiğiniz Ama Ne Mesaj Verdiğini Anlamadığınız Rüyalardan Sonra Nasıl Bir Çalışma Yapılmalı?

Bu çalışma için ilk adım olarak bir önceki çalışmayı yaparak çözümlenecek konuları rüya meleklerine teslim etmek sizin için daha kolaylaştırıcı olur. Daha sonra meditasyon yapacak uygun zaman diliminde yatağınızda uzanarak bu meditasyonu yapmanızı önermiyorum. Yatarak yaptığınızda uyuma potansiyeliniz olur.

 • Kağıt kalem ya da ses kaydı yapacağınız ekipmanlarınızı yanınıza alın.
 • Rahat olacağınız bir pozisyonda oturun.
 • 3-4 kere burundan nefes alıp burundan vererek rahatlayın.
 • “Rüya melekleri şu an ve meditasyon süresince benimle olun ve benim anlayacağım şekilde bana rehberlik edin” niyetini yapın.
 • Gördüğünüz rüyayı zihninizden hatırlayın.
 • “Sevgili rüya melekleri ve ruhsal ışık rehberlerim bu rüyamla ilgili algıma gelmesi gereken her neyse bunu anlamak için bana yardım edin. Kendime kendi rehberliğim için izin vermeyi seçiyorum” niyetini yaptıktan sonra gözlerinizi kapatın ve zihninizi rüyaya odaklayın. Zihninizin akışına izin verin. Burada zihin ile işbirliği yapmazsanız rüya ile ilgili almanız gereken bilinç gerçekliğini alamazsınız.
 • Akış tamamlandıktan sonra hatırladığınız cevapları not edin ya da ses kaydı yapın. Eğer çalışma esnasında yapabilirseniz ses kaydınızı açık bırakıp gördüklerinizi anlatarak kayıt da gerçekleştirebilirsiniz. Sizin için en iyi yöntem hangisi ise onu yapmanız daha doğru olur.

Bu çalışmayı ilk yaptığınızda ilk başta fark ettiğiniz bir şey hiç olmayabilir ya da çok az şey hatırlayabilirsiniz. Sık sık tekrarladıkça her şey değişmeye başlayacak ve sizde kendinizle daha net bağlantı kuracaksınız. Belirli bir zaman sonra sabah uyandığınızda verilen mesajı bu çalışmayı yapmadan da algılayabilirsiniz.

Eğer rüyalarınız da sık sık kabus görüyorsanız ya da rüyalarınızı hatırlamıyorsanız aşağıdaki meditasyonu yaparak o alanı şifalandırabilirsiniz de. Şifa tamamen sizin kayıtlarınızın derinliğine bağlı olarak gerçekleşir. Bir kerede de sonuç alabilirsiniz uzunca bir süre her gece dinlemenizde gerekebilir.

Rüyalar bizim başka bir gerçekliğimiz. Eğlenceli, öğrenmeli ve sihirli rüyalar diliyorum herkese.

25.08.2018

Etiketler: