İçeriğe geç

Sevgi Şifası ile Sigaradan Özgürleşme Çalışması

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 6Dakika
  • 1654Kelime
  • 378Görüntülenme

Sevgi Şifası ile Sigaradan Özgürleşme Çalışması

Bu çalışmayı dilden sigara bırakmak isteyenler için değil; içten samimi bir şekilde bırakmak istemesine rağmen bırakamayanlar için yazıyorum. Sigarayı ne kadar zamandır içmiş olursanız olun, atmosferin kirlenmesine biraz daha fazla etkiniz olmuş oluyor. Benim gibi solunum yollarında hassasiyeti olan insanlara etkiniz kesin var 🙂 etkilediğiniz insanlara, hayvanlara ve bitkilere olan etkilerinizi de arındırdığınızda kendi sorumluluğunuzu almış oluyorsunuz. Bu sorumluluğu aldığınızda da muhtemelen daha fazla ruhsal varlık tarafından özgürleşmeniz için desteklenirsiniz.

Bağımlı olanların bana enerjisel düzeyde yaptıklarını fark ettiğim bir programı başka görevlilere de yapanlar var. Bunu yaparsanız ne ben ne de dünyada insanlığın yükselişine hizmet eden diğer insanlar tarafından desteklenemezsiniz. Neleri yapmamalısınız;

  • Sigara içme nedenlerinize bahaneler bulmak
  • Sigara içerken ortaya çıkardığınız fiziksel ve enerjisel kirliliğin sorumluluğunu almamak
  • Sigara ile ilişkiniz konusunda kendinize dürüst olmamak
  • Bağımlılık alanında yalnız kalmamak için başkalarına bağımlılık programlarını sözel ya da enerjisel saçmak

Meditasyon yapmak size iyi geliyorsa buraya tıklayarak daha önceden kaydettiğim meditasyonu düzenli olarak yapabilirsiniz.

Bu zamana kadar havaya yönlendirdiğiniz kirliliği arındırmak için “İlahi yasalara göre bu zamana kadar içtiğim her sigara ile yaptığım havadaki kirliliğin arınması” niyeti ile buraya tıklayarak meditasyonu yapabilirsiniz. Sigarayı bıraktıktan bir ay sonraya kadar bu meditasyonu kendinize göre belirlediğiniz aralıklarla yapabilirsiniz.

Sigara paketinizi, tütününüzü ya da başka nasıl tüketiyorsanız, şimdi onların hepsini sevgi şifasına açacağız ve bundan sonra içmeye başlamadan ilk aldığınızda bu işlemi tekrarlayacaksınız. Ben yazıyı kolay olsun diye içilen materyali sigara diye tanımlayacağım. Siz kullandığınıza göre ismini değiştirirsiniz. Sigara paketini ellerinizin arasına alın ve bu niyeti sesli ya da sessiz içinizden tekrarlayın. “Bu sigara paketini ilahi sevgi şifasına açıyorum. Sigaranın içindeki sentetik ve doğal her maddeye de sevgi şifasını yönlendiriyorum. Bu sevgi şifası ilk oluşum yerine kadar ilahi yasalara göre aksın. Sigaradan çıkacak tüm dumanı da sevgi şifasına açıyorum.” Başkalarından sigara alıp içmemeye özen göstermeniz iyi olur.

Aşağıdaki videoyu “Ben de olan bana ve insanlık planına pozitif odakta hizmet etmeyen bağımlılık programlarından kolayca özgürleşmeyi seçiyorum. Hak ettiğim özgürlük şifası yayınla birlikte alanımda aktif olsun. Kolay, sağlıklı ve keyifli bir şekilde özgür olmayı seçiyorum.” niyeti ile izlerseniz iyi olur.

Sevgi Şifası

Daha önce Sağlık ve Temiz Hava diye sigara bağımlılığından özgürleşmek için açtığım gruptaki Kundalini Reiki Enerjisi ile yazdığım bazı çalışmaları herkesin yapabilmesi ve sigaranın tekamülüne destek için Sevgi Şifasına dönüştürerek aşağıda sizlere sunuyorum.

1- “Bu zamana kadar içtiğim tüm tütün mamullerinin içindeki organik maddelerin yetiştiği toprakların enerjisinin ilahi izinli olduğum kadarıyla arınması için ilahi yasalara göre Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

2- “Bu zamana kadar beni rahatsız etmiş sigara dumanı ve kokusu alanından ilahi izinli olduğum kadarıyla özgürleşmesine destek olacağım varlıklar varsa ilahi izinli olduğum ilahi Sevgi Şifasını hak eden varlıklara yönlendiriyorum.”

3- “İlahi olarak sigaraya kapanması gereken alanlarımın kapanması için Sevgi Şifasını yaşam alanıma yönlendiriyorum.”

4- “Şimdi ve bu zamana kadar kullandığım tütün mamulleri ile ilgili her türlü ilahi gerçek olmayan bilgi ve enerjilerin alanımdan kolayca arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

5- “Bu zamana kadar sigara/tütün içtiğim her yerdeki enerjinin arınması için izinli olduğum yerlere ve mekanlara ilahi yasalara göre Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

6- “Bu zamana kadar içtiğim her sigaranın benliğime dahil ettiği bencillik programlarının alanımdan arınması için alanıma Sevgi Şifasını gönderiyorum.”

7- “Sigarayı içmeye ilk başladığım vesile her neyse onunla ilişkimin arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

8- “İçimdeki mutluluğu dışsal bağımlılık araçlarına bağlama nedenlerimin sağlıklı bir şekilde arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

9- “Bana ait olmayan sigara içme programlarının alanımdan temizlenmesi için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

10- “Sigara içtiğim anlarda pasif içici olarak sigaramın dumanından etkilenen o an çocuk olan insanların enerji alanından ilahi olarak temizlemem gereken bana ait her şeyin kolayca arınması için ilahi yasalara göre izinli olduğum insanların alanına Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

11- “Kendi sağlığıma değer vermemi engelleyen her şeyin ilahi olarak alanımdan kolayca arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

12- “Sigara firmalarının ve tütün üreticilerinin para kazanmak için benim alanıma yönlendirdikleri programların arınması için bilinçaltıma ve alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

13- “Sigarayı içmeyle ilgili toplumdaki statü illüzyonların arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

14- “Bağımlılıklarımdan özgürleşmek için alanımda var ettiğim yalanların alanımdan temizlenmesi için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

15- “Sigaranın dünya planından ayrılmasını engelleyen alanımdaki her şeyin sağlıkla arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

16- “Sigaranın bana benim sigaraya yaptığım saygısızlık enerjilerinin dünya planından arınması için ilahi izinli olduğum alana Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

17- “Bu zamana kadar içtiğim tüm sigaraların enerji alanının arınması için ilahi yasalara göre Dünya’ya Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

18- “İçtiğim sigaralarla alanıma dahil olan enerjisel varlıkların fiziksel ya da enerjisel başka insanları rahatsız etmesine bilinçli ya da bilinçsiz izin verdiğim her şeyin iptal olup arınması için insanlık planında ilahi izinli olduğum alanlara Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

19- “Başka insanların içtiği sigaralarla onların alanındaki enerjisel varlıkların beni fiziksel ya da enerjisel olarak rahatsız etme sebeplerinin arınıp yok olması için ilahi izinli olduğum alanlara Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

20- “İrade kontrolümü dengelememi engelleyen özgürleşmem gereken her şeyin alanımdan arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

21- “Şu andan itibaren içtiğim her sigara ile var edeceğim partikül ve enerjilerle ilişkim benden çıktığı anda kesilip, her bir form ve enerjinin ilahi korunmaya alınması için ilahi izinli olduğum alana Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

22- “Bedenimin her hücresi için en sağlıklı davranış ve alışkanlıkları yaşamıma bağımlılık ilişkisi içinde olmadan dahil etmemi engelleyen her şeyin kolayca arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

23- “Havada bulunan gözle göremediğim partiküller aracılığıyla alanıma dahil olan bağımlılık bilinçlerinin alanımdan arınması için alanıma Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

24- “Sigara içerek koku sinirlerimde meydana gelmiş tahribatın şifalanması için duyu sistemime Sevgi Şifasını yönlendiriyorum.”

Sigaranın Tekâmülüne Destek

Dünyadaki her şey tekâmül ediyor. Sigara, tütün ve tüm bağımlılık maddeleri ve bilinçleri de bu tekâmül planına dahil. Sigara sizin alanınıza kendi tekâmülünü hızlandırmak için dahil oluyor olabilir. Sigara içmeden de onun tekâmülüne destek olabilirsiniz. Sigaraya göndereceğiniz mesaj o alanı açmış olacak. “Sevgili sigara, biliyorum sen de tekâmülde yükselmek istiyorsun. Seni içmeye devam edersem bedenim sağlıksız olabilir. Bu bana da sana da fayda vermez. İkimiz için daha faydalı bir çözüm var. Bundan sonra seni içmesem de benim yaptığım tüm arınma çalışmalarında izinli olduğum kadar senin arınman ve yükselişin için şifanın akmasına izin verebilirsin. Böylece hem benim hem de senin için daha faydalı bir etkileşim olur. Senin izin verdiğin her alan için şu andan itibaren ben kendim için hangi çalışmayı yaparsam yapayım onun şifası sigara alanına da ilahi izinli olduğum kadarıyla ilahi yasalara uygun olarak aksın.”

Buradaki niyetleri başka bağımlılıklarınız varsa onlara uygulayarak da kullanabilirsiniz.

07.07.2022