İçeriğe geç

Kutsal Dişil ve Kutsal Erilin Birliği

Spread the love
  • 5 yıl önce
  • 3Dakika
  • 580Kelime
  • 216Görüntülenme

Kutsal Dişil ve Kutsal Erilin Birliği

Dün 811 atölyesinde Kutsal Dişilik Aktivasyonu çalışmasını yaptık. Çok muhteşem bir enerji açılımı oldu. Katılan herkese çok teşekkür ediyorum.

Orada yaptığımız bir sohbette açığa çıkan bilgide şunu gördüm. Dünya planında hala erkek avcı kadın toplayıcı rolünde. Kadınlar çalışma hayatına girince rol karmaşası sonucu erkeğe ait avcılık ekipmanları erkeklerden alındı. Ancak rol devam ettiği için hiç bir ekipman olmadan erkekler rollerini devam ettirmeye zorlanıyorlar. Bu durumda da erkek kendini güçsüz ya da yetersiz hissettiğinde kendini fark ettirmek için öfke şiddet temelinde olan davranışlar sergiliyorlar.

Hayatınızda olan erkeklere; oğlunuz, eşiniz, erkek kardeşiniz ve babanıza onlara ait araçları teslim edin. Siz onları teslim ettiğiniz zaman onlar sorumluluklarını alıp ailedeki erkek rolünü merhamet ile harmanlayarak yerine getirebilecekler. Herhangi bir ekipmanı ona iade etmeden onun sorumluluk almasını beklemeyin. Bu karşı tarafı suçlamak için ortaya koyduğunuz bir oyundan başka bir şey değil.

İlişki yaşadığınız partnerinize ruhunun gücünü onun pozitif özelliklerini ona gösterek kendi muhteşem enerjinizle hatırlatın.

Gep birlikte altın çağda sevginin gücü ile yaşamak için hayatınızdaki erkekleri sevgi ile onları özgür bırakarak dönüşümüne yardımcı olun.

İkimizin özündeki kutsal eril ve kutsal dişil bizim içimizde hayatımızdaki erkeği saf niyetle güçlendirdiğimizde ortaya çıkar.

Bunları yaparsanız güçlenip hayatınızdan ayrılacağına dair korkunuz varsa kendinize aşkla ilgili büyük bir illüzyon hazırladığınız içindir. Gerçek sevgi ve şefkatin olduğu yerde sadakat kendiliğinden ortaya çıkar. Saf enerji barındırmayan sevgi ve şefkat ise size çeşitli deneyimler getirir.

Hayatınızda olan insanı gerçekten seviyor ve ona şefkat duyuyor musunuz kontrol edin. Bunun için kendinize dürüst olun. Bu konu ile ilgili olarak lütfen düşüncelerinizi arındırın. Her insan çok kutsal. Siz oyun oynarsanız sistem de size oyun alanları açar.

Bu oyunlarda ego savaşlarına kadar gider. İlişkiniz, ilişkiden yarışmaya dönüşür. Misillemeler, saygısızlıklar, kavgalar, şiddetler ortaya çıkar. Önce kendinize dürüst olun ve saygı duyun. Kendinize dürüst oldukça ve saygı duydukça kendinize daha çok şefkat duyarsınız. Bu da hayatınızdaki insanla doğru iletişimde olmayı beraberinde getirir. Doğru iletişim sağlıklı ilişkiyi doğurur.

Arınma

Ho’oponopono ile: “Bu zamana kadar hayatımda olan erkeklerin olması gereken güç ve ekipmanlarını onlardan saklamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizlerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum.”

Kundalini Reiki ile: “Bu zamana kadar hayatımda olan erkeklerin olması gereken güç ve ekipmanlarını onlardan saklamama neden olan herşeyin arınması” Kundalini Reiki 1 Reiki, Kundalini Reiki 2 Kundalini Reiki, Kundalini Reiki 3 Pırlanta Reiki.

Birlikte daha güzeliz.

09.11.2018

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin