İçeriğe geç

Kendi Yaşamımın Sezgilerimle Dengelenmesi

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 6Dakika
  • 1633Kelime
  • 137Görüntülenme

Kendi Yaşamımın Sezgilerimle Dengelenmesi

Daha önce size soru cevap videolarımda ve çeşitli yerlerde bu bilgiyi aktardım. Bu hafta konu tekrarlanınca bu yazının acil doğması gerekti

Daha önce Alana Bakmak yazımda neler yapılması neler yapılmaması gerektiğini ve çalışmaları yazmıştım. Yazıyı yeniden hatırlamak isterseniz buradan okuyabilirsiniz.

Ben sezgileri sonradan açılan insanlardanım. 30 yaşımdan sonra her şey değişmeye başladı. Bana kimse nelere dikkat etmem gerektiğini anlatmıyordu. Okuduklarım ve yaşadıklarım sonrası hissettiğim duygularla yaptığım seçimler evrensel bilgi alanını bana açtı.

Sezgisi güçlü olan her insan gibi ben de ilk başta fal baktım. Bu falı ben ruhsal dönüşüm seansına dönüştürmüştüm. Sonunda pozitif bir durum olsa da bu beni huzursuz ediyordu. Meleklerden aldığım mesajla fal bakmayı bıraktım.

Yaptığım bireysel seanslarda insanların aşırı baskısı sonucu başka insanların alanına girmek zorunda kaldım. Burada da yine benim amacım konunun çözülmesiydi ama yine içimi huzursuz eden bir şeyler vardı. Bu alanı yönetmeyi bilmediğim için melekler yine yardımıma yetiştiler ve bana bireysel seans yapmamam onun yerine uyumlama ve grup çalışmaları yapmamın uygun olduğu mesajını ilettiler. Bu mesaj sonrası bireysel seans yapmayı da bıraktım.

Yaptığım her uyumlama bana da başka bir bilgelik kattı ve sadece insanların arzusu için değil ilahi olarak şifalandırmam gereken alanlar görünür oldu.

Sezgisi Açık Olanlar

Bu yeti Allah’ın bir armağanı. Ancak bu armağan doğru kullanılmalı.

Ben sezgisel yetenekli şöyle örnekliyorum. Bu dünyadaki her eve kapı çalmadan gireceğiniz bir anahtarınız var. Bu anahtarı kullanarak o eve ve o evin en mahrem yeri olan yatak odasına girebilirsiniz. Bu eylemi yaptığınızda ise her kimin evine girdiyseniz o kişinin özgür iradesini ihlal etmiş oluyorsunuz ve ona saygısızlık yapmış oluyorsunuz.

İkinci bir örnek de sizin bire bir değil dolaylı iletişime geçtiğiniz insanlar var. Bu durumda onun evine girmiyorsunuz ama onu sokakta çok kalabalık bir yerde görüyorsunuz ve onun üzerindeki tüm kıyafetleri çıkarıp onu çıplak bırakıp “haydi şimdi yapman gerekenleri yapmaya devam et” diye onu zorluyorsunuz.

Bu iki örnekteki eylerim size yapılmasını ister misiniz?

Elbette sahip olduğunuz yetileri Allah size sonsuz ve sınırsız hakla vermiyor. Bu hakların hepsi ilahi yasalarla korunuyor. Siz ilahi yasanın dışında bir eylem yaparsanız o zaman bunun bedelini de ödüyorsunuz.

Ruhsallık işi yapsanız da normal hayatınızda bu yetileri kullansanız da her insana saygı duymalı ve ilahi izinli olduğunuz alanları sadece görüp şifalandırmalısınız.

Bu Alanda Ben Neleri Yapmıyorum

Grup çalışması ya da uyumlama enerji alanı kapandıktan sonra kişinin alanına bakmamı istese de bakmıyorum. Çünkü kişi izin verse de ilahi olarak benim artık o alana bakma iznim yok.

Grup çalışması esnasında ya da uyumlama esnasında alanda enerjisel olarak dahil olmaması gereken insanlarla ilgili soru sorulduğunda ona cevap vermiyorum. İlahi yasalara göre çalışma dışındaki kişilerin alanına giriş yapma iznim yok.

Arkadaşlarımla ya da ailemle sohbet esnasında bile koruma için dahi olsa onun özgür iradesine müdahale ettiğimi fark ettiğim anda özür dileyip susuyorum. Kişi kendi hayatını en iyi yönetecek kişidir ve Allah da o kişiyi bulunduğu şartlar ne olursa olsun ilahi olarak hak ettiği şekilde korur.

Sezgisi Açık Olmayıp Başkasından Destek Alanlar

Bu kişiler yaşamındaki ruhsal bir durumu çözmek için profesyonel olarak ya da sezgisi açık bir arkadaşından destek almayı düşünebilir.

Neyi seçmiş olursa olsun bu insanlar onun en büyük sahip olduğu değer olan özgür iradesini korumalı. Ben bana çok güvenen bir arkadaşımın “Yasemin sana güveniyorum ve her şey için izin veriyorum, özgür irademe bile müdahale edebilirsin” dediğinde ona bu kelimenin çok tehlikeli olduğunu ve ne olursa olsun, karşısındaki kişi ne kadar güvenilir olursa olsun onun da insan olduğu için bunu yapmaması gerektiğini hatırlatmıştım. Çalışmalarınızda özgür iradenizle alanınızı belirleyin ve o alanın içine sezgi yolu ile kimsenin girmesine izin vermeyin.

Çalışma aldığınız kişiye güvenmiyorsanız ücretli ya da ücretsiz çalışma yapmayın. Sezgisi açık olan ancak yasadan haberdar olmayan çok bildiğini sanan insanlar size yapılmış çalışma alanını görmeme izninine sahip olmadığının farkında olmaz ve size yapılan işlemin olmadığını söyleyip zaten görsel bir durum olmayan konuda sizi iyice karıştırabilir. Enerji çalışmaları çok farklı potansiyellerle işler. Bazı çalışma enerjisi kişinin alanında anında aktif olurken bazı çalışma enerjisi anında aktif olamaz. Uygulama yapan kişi de dahil var oluş planınızı ve akaşik kayıtlarınızın tamamına erişemez. Akaşik kayıtlarınıza ve var oluş planınızı görmenin tam yetkisi sadece size aittir. Ancak bu bilgiler siz istediğiniz zamanda size açılmaz; evrensel olarak olması gereken zamanda size açılması gerektiği kadarıyla açılır. İnsan olarak akıl sağlığınız yerinde kalacak kadar bilgiye ulaşmak sizin için uygun olan doğru ilerleme.

Benden Kundalini Reiki uyumlaması talep eden kişiye Kundalini uyumlaması yaparken şifalandırmam gereken başka alanlar da açığa çıktığı için hem uyumlama hem çalışma yaptım. Çok kaotik bir alan düzene girmişti. Uyumlama sonrası kişiye yapması gereken çalışmaları aktardım. Ertesi gün bu konularla ilgilendiğini söylediği bir arkadaşına uzaktan uyumlama aldığını iletmiş. Arkadaşı da nasıl bakmış onu bilmiyorum Kundalini Reiki uyumlaması enerjisinin olmadığını söyleyerek benim üstü kapalı dolandırıcı olduğumu iletmiş. Daha önce aldığım mesajlarda sen kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilsin mesajından dolayı kişiye kendimi savunmadan parasını iade ettim ve bundan sonra hiç bir çalışmayı yapmamaya kararımı karşı tarafa ilettim. Daha sonra meditasyon yapıp insan olarak egosal ruhuma uygun olmayan bir eylem yapıp yapmadığımdan emin olmak için çalışma yaptım. Meditasyon esnasında karşı tarafa evrensel olarak çok katmanlı alanını hızlıca dönüştürmek için bir fırsat verildiğini ancak özgür iradesi ile bunu reddettiği için o alanın tekrar kapandığı mesajını aldım. 

Ruhsal olarak iki kişi birbirinin karşısına hangi anlaşma ile geldiğinin tüm detaylarını insan ya da ruhsal varlıklar bilemez. Bunu ancak ve ancak sadece tam olarak Allah bilir. Onun için sezgisi açık olan ya da duru görüsü olan insanın söylediği şey sizin ilahi gerçeğinizin tamamı değildir ve o sadece ilahi izinli olduğu kadarıyla alanınızı görür. 

Ruhsal çalışmaları ücretli ya da ücretsiz yapan insana kalben yüzde yüz güveniyorsanız o çalışmayı yaptırın. Çalışma sonrası da başkasından onay almayın. Kendinizi ve çalışma esnasında her şeyi Allah’a teslim ederseniz o alanda Allah’ın izin verdiği şifa size akar.

Nelere Dikkat Etmelisiniz

Çalışma alacağınız kişinin ilahi yasalara hassasiyetini göz önünde bulundurabilirsiniz. 

Size vaadleri olan insanlardan uzak durmak sizin hayrınıza olur. İlahi olarak hak etmediğiniz bir isteğinizi hiç bir insan sizin hayatınızda tezahür ettiremez. Siz o dileğinizi hem hak etmek için karma döngüsünde yapmanız gerekenleri yapma sorumluluğunu almadan bu yaşamınızda geçici bir şekilde var olur.

Sizi Yaratıcı bilişinden uzaklaştırıp size tanrı olduğunuzu empoze eden oluşumlar sizin tekamül yolunuzu değiştirmek için manipülasyon alanı içindedir. Bu yolların da sonu ruhsal boyutta sizi ışık ya da sevgi boyutuna taşıyamaz.

Bazı insanlar kalben kendilerini saflaştırdıkları için hak ederek karma defterini kapatıp kendilerine yeni bir ruhsal planı ortaya çıkarabilirler. Bu aşamaya geldiyseniz doğru rehberle bir araya gelmelisiniz ki size daha aydınlık bir ruhsal plan programı yapabilsin. Bu aşamayı hak ettiyseniz zaten kalbinizle bağlantılı olursunuz. Size bu konuda rehberlik eden kişinin söylediklerinin kalp onayınızı aldıktan sonra seçimleri sadece siz yapın. 

Hak ettiğinizin ötesinde bir şeyleri elde etme arzusu içinde olmayın ki doğru alanlar size açılmış olsun.

Niyetiniz

Kendini ve başka insanları şifalandıranlar “Allah’ım bu kişinin ilahi olarak hak ettiği, senin izin verdiğin benim izinli olduğum alanları şifalandırmaya niyet ediyorum” niyetini yapabilir.

Şifa alanlar “Allah’ım senin varlığını kabul eden ve senin bana layık gördüğün hak ettiğim şifaya bu kişinin pozitif ya da aydınlık yoldan beni şifalandırmasına izin veriyorum. Kendimi ve beni şifalandıranı sana teslim ediyorum” niyetini yapabilir.

Bu iki niyet sizlerin sadece ilahi yasalara göre şifa vermenize ya da şifa almanıza aracılık eder.

30.07.2019

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin

Etiketler: