İçeriğe geç

Kolay Olsun

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 384Kelime
  • 213Görüntülenme

Kolay Olsun

Kolaylığı yaşamımıza dahil etmek istiyorsak; tembelliği bırakıp gayret göstereceğiz. Ondan sonra da kullandığımız cümleleri analiz edeceğiz. “Zor” kelimesini kullandığımız anda cümleyi hemen “kolay” ile ifade edilen haline dönüştüreceğiz. Bu sayede aklımızı kullanıp; zihnimizdeki eski kayıtlardan arındıracağız.

Örnek: 

“Karşımdaki insan pozitif davranmıyorsa; benim pozitifte kalmam zor.”

“Karşımdaki insan pozitif davranmıyorsa; benim pozitifte kalmamın kolay bir yolu mutlaka vardır.”

Bu cümle kalıbı ile kendimize yalan söylemeden kolaylığın kapısını ve kolaylık kapısından gelecek olasılıklara aklımızı açmış oluyoruz.

Kolaylığa Uyum

Aşağıdaki uyumlamayı kendi ses kaydınızla kaydedip, sık sık dinleyebilirsiniz. Kolaylık gerçekliğini siz kendinize anlatırsanız daha kolay gerçekliğiniz olabilir.

“Hayatımda ilahi olarak hak ettiğim kolaylığı yaşamımda ortaya çıkarmamı engelleyen tüm bilinçaltı çıkarlarımı iptal ediyorum. Bununla bağlı bağlantılı her şeyi yaşamıma bir daha gelmemek üzere kaynağa teslim ediyorum.

Kolay kelimesinin benim alanımdaki kelime enerjisinin arınması için alanıma koşulsuz sevgi enerjisini yönlendiriyorum.

Hayatımda iyinin, güzelin ve mucizelerin kolayca tezahür etmesi mümkünken bunu kabul etmemi engelleyen her şeyden kolayca özgürleşmeyi seçiyorum.

Kolaylığın kolaylıkla yaşamıma dahil olmasını seçiyorum.

Kolaylıkla Yaratıcı’nın bana hak gördükleri yaşamıma dahil olduğunda burada kolaylığı kendimden bilme kibrinden özgürleşmeyi seçiyorum.

Kolaylık Yaratıcı’nın bana bahşettiği mucizevi bir armağan. Bu armağanla yaşamımı yeniden kolaylıkla düzenlemeyi seçiyorum.

Hayatını kolaylıkla deneyimlemeyi seçmeyen hayatımdaki insanların inançlarına alanımı kapatıyorum.”

17.11.2021

Etiketler: