İçeriğe geç

Kaosta Denge

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 370Kelime
  • 125Görüntülenme

Kaosta Denge

Daha önce bir çok kez bu konuya değindim. Ancak hala gelen sorulardan ve ana sayfa akışından gördüğüm kadarıyla şu an içinde bulunduğumuz süreçte neler olduğunun çoğu birey farkında değil.

Tekrar ruh planımızı gözden geçirelim.

Bu dünyadaki öğretiler
Doğacağı ve yaşayacağı ülke ya da ülke
Doğulacak ve yaşanacak şehir veya şehirler
Bu öğretileri deneyeimleyeceği bireyleri seçiyor. Aile bireyleri, eş, çocuklar, arkadaşlar
Ruhsal plan tek yolda ilerleme potansiyeli bulundurmadığı için seçimler dahilinde diğer alternatiflerde belirleniyor.

Yaşamımızdaki major durumlardaki seçimi daha doğmadan belirliyoruz. Bizim öğretimiz dahilinde yaşayacağımız ülke ve şehir belirlendiği için öğretiyi almadan bir ülke ya da şehirden taşınmak bir anlam ifade etmez. Yeni gittiğimiz yerde de benzer deneyimleri yaşarız.

Eşinizle anlaşamıyor ve boşanmayı düşünüyorsunuzdur. Siz daha ruh boyutundan bir söz aldınız size öğretinizde yardımcı olması için. Onun size sizinde ona yaptığınız olumsuz davranışların hepsi birbirinize öğretiniz için yardımcı olmak. Oysa siz öğretiyi yok sayıp kişiye odaklanıyorsunuz. Öğretiyi almadan boşandınız diyelim. O zaman ne olacak benzer insanı sevgili, yeni eş, patron, iş arkadaşı olarak hayatınıza çekeceksiniz. Ya da o evlilikten olan çocuğunuz eşinize benzemeye başlayacak. Burada bir cezalandırma söz konusu değil. Sistemdeki her birey sizin ruhsal talebinizi yerine getirmek için sizin yanınızda bulunuyor.

Türkiye’de olan kaosla ilgili söylenerek kaosa odaklanmak yerine size önerim ruhunuz neden bu ülkede bu zamanda doğmayı seçmiş. Yaşam sorumluluğunuzu aldığınızda çözümler daha çabuk geliyor.

İçsel olarak duygularınızla yüzleşme kararlılığında olun. Duygularınız sizi güçlendirecek en önemli yol arkadaşınız.

2017 kendi ile yüzleşmede cesur olanlara mucizeleri getirecek. Kendinden kaçanlar da ağır yüzleşmeler yaşayacak. Baştan bilgiyi vereyim. Seçim size ait.

Işıkta yürüme arzusunda olan her birey destekleniyor.

Sevgilerimle.

21.12.2016

Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin