• 2 sene önce
  • 4Dakika
  • 1072Kelime
  • 171

Daha Sağlıklı Yaşam İçin Ho’oponopono Çalışması

Covid-19 bize sağlığımıza önem vermediğimizi göstermiş oldu. Eski yaşam şeklimizden özgürleşmek için yapılabilecek bir çalışma programı.

Ho’oponopono yöntemi tamamen sizin alanınızdaki kayıtların arınmasına bağlıdır. Kendi alanınızın kaç ho’opononopono arınması ile temizleneceği tamamen size bağlıdır. Onun için arınma tamamlanıncaya kadar bu cümleleri sık sık tekrarlayarak arınmayı gerçekleştirebilirsiniz.

“Bedenimin daha sağlıklı olması için bedenimin ihtiyaç duyduğu şekilde sağlıklı beslenememe nedenlerimin sağlıklı ve kolay biçimde arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olması için keyif alacağım hareket aktivitesini sürekli olarak yaşamıma dahil edememe nedenlerimin sağlıklı ve kolay biçimde arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olması için bedenimin ihtiyaç duyduğu süre uyuyamama ve uyku düzenimi önemsememe nedenlerimin sağlıklı ve kolay biçimde arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olması için kronik stresi yaşamımdan elimine edebileceklerimin farkında olup onlardan bolluk, bereket, sağlık ve konfor içinde özgürleşmemin önündeki her şeyin kolayca yaşamımdan arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olması için kronik stresi yaşamımdan elimine edemeyeceğim nedenlerin ilahi olarak benim yaşamımda bolluk, bereket, sağlık ve konfor içinde kolayca dengelenmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olması için kendi hijyenimi yerine getirmekten kaçınmama neden olan her engelleyicinin hayatımdan kolayca arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olmasını engelleyen düşüncelerimden özgürleşmemin önündeki her şeyin kolayca yaşamımdan arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olmasını engelleyen duygularımdan özgürleşmemin önündeki her şeyin kolayca yaşamımdan arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Bedenimin daha sağlıklı olmasını engelleyen alışkanlıklarımdan özgürleşmemin önündeki her şeyin kolayca yaşamımdan arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hastalık ve sağlıkla ilgili dışarıdan bana empoze edilmiş her illüzyonun alanımdan tekrar oluşmamak üzere sağlıklı ve kolayca arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

“Hastalık ve sağlıkla ilgili kendi kendime var ettiğim her illüzyonun alanımdan tekrar oluşmamak üzere sağlıklı ve kolayca arınmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.”

26.10.2020

 

You may also like