İçeriğe geç

Başmelek Metatron ile Kristal Pozitif Enerji Dönüştürücü Ağı Oluşturma

  • 2 hafta önce
  • 3Dakika
  • 581Kelime
  • 462Görüntülenme

Başmelek Metatron ile Kristal Pozitif Enerji Dönüştürücü Ağı Oluşturma

Toplumsal olarak çoğunlukla negatif enerjisi baskın bireylerden oluşuyor. Pozitif enerjili insanlarda bu negatif enerjiden kolay bir şekilde etkileniyor. Enerjisel besin kaynağımız negatif oluyor. Negatif enerji ile beslenmemek için kendimde bir enerji çalışması yaptım. İşe yaradığı için de paylaşıyorum.

Bu çalışma boyunca Başmelek Metatron bize rehberlik edecek. Çalışma için niyetimizi yapalım. “Başmelek Metatron , lütfen kendi enerji dönüştürücümü oluşturmak için şimdi bana rehberlik et.” Başmelek Metatron Yaşam Çiçeği ile oluşturulan beyaz renkli küre şeklinde kristal enerji ağını etrafınızda oluşturmaya başlayacak. Bu süreçte enerji ağınızı hissedin. Siz küre şeklinde bu ağ içinde olacaksınız. Bu ağ içten sizin ürettiğiniz negatif duygu, düşünce ve enerjilerinizi üzerinde toplayacak; dıştan da etrafınızda olan aynı enerjileri toplayacak. Bu toplanan negatif ve karanlık enerjiler ağın en alt noktasından ayaklarımızın yaklaşık 30 santimetre altında bulunan siyah renkli dünya yıldız çakrasına akacak. Dünya yıldız çakrasına bu enerjilerin hepsi pozitif yaşam enerjisine dönüşüp ayak tabanlarımızın altından vücudumuza girecek ve çakralarımızdan yukarı doğru çıkmaya başlayıp kendi doğal enerji akışımız içine dahil olacak. Dilerseniz aldığınız bu enerjiyi tepe çakranızdan çıkarıp bulunduğunuz ortamdaki izniniz olan insanlarla paylaşmaya niyet edebilirsiniz.


Eğer siz pozitif bir insansanız ve yaşadığınız yerin enerjisi de pozitif ise yalnız kaldığınızda enerji ağınızı şimdilik iptal ediyorum diyerek kaldırabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken bir nokta kendi başınıza olduğunuzda her türlü iletişimi kapattığınız zaman bu iptali yapmanızı öneririm. Sanal ya da telefonda iletişim esnasında ortaya çıkan enerji sizi etkileyebilir. Dilediğiniz zaman da “kristal pozitif enerji dönüştürücü ağımı Başmelek Metatron yeniden oluşturur musun” niyeti ile yenileyebilirsiniz. Siz talep etmediğiniz sürece enerji ağı sizinle olacaktır. Işık koruma kürelerinin belirli sürelerde yenilenmesi gerekir, ancak bu ağı yenilemenize gerek yoktur.

Bu çalışmayı uygulayıp kendi yaşamlarında pozitif yönde deneyim yaşayanlar bu bilgiyi başkalarına da aktarmalarını rica ediyorum. Güzel bilgi ve deneyimlerimizi paylaştıkça toplumsal olarak pozitif deneyime doğru yol alacağız.

27.07.2016

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_