İçeriğe geç

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının Tüm Dünyada Gerçeklik Olması İçin Koşulsuz Sevgi Şifası

Spread the love
 • 2 sene önce
 • 5Dakika
 • 1342Kelime
 • 133Görüntülenme

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçlarının Tüm Dünyada Gerçeklik Olması İçin Koşulsuz Sevgi Şifası

22 Ekim’de aşağıdaki paylaşımla sosyal medyada ön arınmayı tercih edenlerle birlikte yapmıştık.

Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları (diğer bir deyişle Küresel Amaçlar), Birleşmiş Milletler üyesi ülkeler tarafından 2030 sonuna kadar ulaşılması amaçlanan hedefleri içeren bir evrensel eylem çağrısıdır.

Tüm dünyada açlık ve yoksulluğa son vermek, iklim değişikliği ile mücadele etmek, toplumsal cinsiyet eşitliğini sağlamak, nitelikli eğitimi, sorumlu üretim ve tüketimi yaygınlaştırmak gibi 17 ana başlıktan oluşan sosyal, kültürel ve ekolojik meselelerin çözümüne odaklanır. Ocak 2016’da yürürlüğe girmiştir.

 1. Yoksulluğa Son
 2. Açlığa Son
 3. Sağlık ve Kaliteli Yaşam
 4. Nitelikli Eğitim
 5. Toplumsal Cinsiyet Eşitliği
 6. Temiz Su ve Sanitasyon
 7. Erişilebilir ve Temiz Enerji 
 8. İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme
 9. Sanayi, Yenilikçilik ve Altyapı
 10. Eşitsizliklerin Azaltılması
 11. Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar
 12. Sorumlu Üretim ve Tüketim
 13. İklim Eylemi
 14. Sudaki Yaşam
 15. Karasal Yaşam
 16. Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar
 17. Amaçlar için Ortaklıklar

Haydi gelin biz de bu amaçların uygulanabilir olması için ön arınma çalışması yapalım. Ben sonra her madde için arınma yazacağım 🌍

“Birleşmiş Milletler tarafından oluşturulmuş Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nı dünyadaki tüm şirketlerin ve ülkelerin şu andan itibaren gerçekten uygulayıp, bunu insanlık boyunca sürdürülebilir hale dönüşmesini engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum.”

Koşulsuz Sevgi Şifası

Küresel amaçlar doğrultusunda birey olarak yapmam gereken ve farkındalığa erişmem gereken her alanın sorumluluğunu almaktan kaçınmama neden olan her şeyin sağlıklı, kolay ve keyifli bir şekilde varoluşumundan arınması için varoluşuma Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Yoksulluğa Son amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Açlığa Son amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Sağlık ve Kaliteli Yaşam amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Nitelikli Eğitim amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Toplumsal Cinsiyet Eşitliği amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Temiz Su ve Sanitasyon amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Erişilebilir ve Temiz Enerji amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda İnsana Yakışır İş ve Ekonomik Büyüme amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Sanayi, Yenilikçilik ve Altyapı amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Eşitsizliklerin Azaltılması amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Sürdürülebilir Şehirler ve Topluluklar amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Sorumlu Üretim ve Tüketim amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda İklim Eylemi amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Sudaki Yaşam amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Karasal Yaşam amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Barış, Adalet ve Güçlü Kurumlar amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

Küresel amaçlar doğrultusunda Amaçlar için Ortaklıklar amacının dünyadaki tüm ülkeler ve tüm insanlar için dünyasal gerçeklik olabilmesi için insanlık planında izinli veya sorumlu olduğum alanlara ilahi yasalara göre Koşulsuz Sevgi Enerjisini yönlendiriyorum.

31.10.2021