İçeriğe geç

Barış İçin Yüzleşme

Spread the love
 • 2 sene önce
 • 5Dakika
 • 1255Kelime
 • 414Görüntülenme

Barış İçin Yüzleşme

Düalitenin işleyişini görünür kılmak için kullandığım her kelimenin sadece ışığa hizmet etmesini ve her kelimemin ışık korumasında olmasına niyet ederek yazıma başlıyorum.

Gündem Özel

Rusya’nın Ukrayna’ya saldırısı ile birlikte uzun zamandan beri izlemediğim kadar haber izledim. Haber izleme nedenim ne olduğunu merak etmekten ziyade barışın çok daha hızlı bir şekilde olabilmesi için biz ne tarz çalışmalar yapmalıyız bunu tespit edebilmek için. İşim olduğu ve uyuduğum zamanlar dışında aralıksız olarak sürekli savaş görüntüsünü izleyince tabi uykuda rüyalarımda bu durumda şekilleniyor. Dün gece bol kabuslu bir geceydi benim için. Hem Zelensky hem de Putin’i rüyalarımda görüp uyanıp, çalışma yapmaya başlayıp yeniden uyuyarak devam eden bir döngüydü. Enerjisel düzeyde çalışmayı ara uyanıklığımda yaptığım için rüyalarımı uyandığımda hatırlamıyordum.

İşgalin altıncı gününde Zelensky, Avrupa Parlementosu Ukrayna özel oturumuna online bağlantı ile katıldığı konuşmasını, “yaşam ölümden önce gelecek ve ışık karanlığa hakim çıkacak.” ifadeleri ile bitirdiğinde tüm üyeler Zelensky’i ayakta alkışladı. Bu sözün benim için önemi şu 20 Şubat’ta aldığım ruhsal mesajın bir lider tarafından seslendirilmesi oldu. 27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında evrensel boyutta karanlık ve ışığın savaşı olacağı mesajını almıştım. Aldığım mesajı iletmek yerine kaosu büyütmemek için aşağıdaki paylaşımı yapmıştım. 

27 Şubat – 3 Mart tarihleri arasında enerjisel boyutta zorlayıcı da olsa harika bir değişim olacak. Bu zamanda Işık Orduları karanlığın alanında ilahi arınma yapacak. Biz bu süreci kolayca atlatabilmemiz için kendi içimizdeki karanlık parçalarımızı ışıkla sarmalayalım, dönüşmeyen parçalarımızı da Işık Ordularına teslim edelim.

“Özgür irademle benim alanımda olan farkında olduğum olmadığım karanlığa ait her şeyin ışığa dönüşmesini seçiyorum. Kendimi ilahi Işık şifasına açıyorum. Sorumlu olduğum tüm alanlara Işık şifasını yönlendiriyorum. Işığa dönüşmeyi reddeden bende olan her şeyi ilahi işlem için Işık Ordularına teslim ediyorum. Işığımı arttırmayı seçiyorum.” Bu niyetle Karanlığın Işığa Dönüşme Meditasyonunu yapabilirsiniz.

Bu niyeti de sık sık tekrarlayarak zihninize hatırlatma yapabilirsiniz ✨ 🧠✨

Enerjisel boyutta ilk iki gün Putin bu dönüşüm için ilahi olarak kendi görevinde yapması gerekeni yaptı. İkinci günden sonra yaptığı özgür irade seçimleri onun karanlık boyuttaki görevinin ötesinde insan olarak kendi hırsı ile devam ettiği süreç oldu. Şu an yaşamaya devam ettiklerimiz insanın acımasız yüzünü görmemize neden oluyor.

Bu yaşanan değişimin savaş olmadan sadece sert restleşmemelerle olması da mümkünken özgür irade sahibi insanın bir kez daha savaş seçimini hep birlikte yaşıyoruz.

Bir süredir gelecek potansiyelleri ile ilgili mesajları aktarmak yerine bu potansiyeller ortaya çıkmasın diye şifa çalışmalarına öncelik veriyorum. Sabah uyandığımda kendi kendime ‘acaba yanlış bir seçim mi yaptım’ diye sordum. Yaptığım seçimi yanlış diye değerlendirmenin pek doğru olmadığını, hedefin aynı şeye hizmet ettiğinin mesajını alınca rahatladım.

Şimdi, karanlığın bir programı olan savaşın dünyada olmaması için biz ne yapmalıyız?

Kendimize dürüst olup içimizdeki en karanlık parça ya da parçalarla yüzleşip onları şifalandırmalıyız. Kendinize sorabileceğiniz sorular;

 • Yaşamımın herhangi bir anında bir insanın mutsuzluğu uğruna sahip olmak istediğim şeye gözümü karartıp sahip oldum mu?
 • Bir karıncanın dahi olsa herhangi bir yaratılmışın zarar görmesine ya da ölümüne vesile oldum mu?
 • Vicdanım olmadan gaddarca bir insana ya da canlıya karşı davranışta bulundum mu?
 • Yaptığım seçimden pişman olmama rağmen gururumun esiri olup, gemileri yaktım mı?
 • Sözümle ya da davranışımla bir insanın zarar görmesine vesile oldum mu?
 • Herhangi bir insanın fiziksel ya da enerjisel düzeyde evini başına yıktım mı?
 • Sebebi ne olursa olsun bir yerden başka bir yere bilgi taşıdım mı?
 • Hayatımın herhangi bir anında güvensizlik yaşadım mı ya da bunu birine yaşattım mı?
 • Bir kişinin dahi özgür iradesini umursamadan sadece kendim için bu olacak diye diretip, bir konuyu uygulamaya koydum mu?
 • Sahip olduğum herhangi bir korkum hayatımın herhangi bir anında beni ele geçirdi mi?
 • İnsanları küçük gördüğüm anlar oldu mu?

Bu soruları izlediğim haberlerden ve Putin’in hayatı ile ilgili yaptığım okumalardan derledim. Putin ya da bu zamana kadar dünyada savaşmış, katliam yapmış liderlerin hayatını inceleyerek kendi karanlığımızı ortaya çıkarabiliriz. Sahip olduğumuz egomuz ya da nefsimiz bu liderlerin yanında melek gibi kalacak olsa da biz kendimize ait karanlığı tespit edip, onu ışığa dönüştürmeliyiz.

Bu sorularla ortaya çıkan her şeyi ve daha önceden kendimizle ilgili bildiğimiz her şeyi şifa alanına dahil edip; bütün her şeyin ışığa dönüştüğünü hayal edebiliriz. İkinci bir yol da yukarıdaki meditasyonu; davranışlarımız ışığa dönüşünceye kadar günlük yapabiliriz.

Burada şunu hatırlatayım. Sahip olduğumuz karanlığın bizde olmasının sebebi düaliteyi deneyimlemede bize aracılık etmesi. Bu nedenle bu özelliklerimizi hayatımızdan def etme enerjisi ile değil; nezaketle şefkatle ya da merhametle dönüştürmeliyiz. Şu an yaşanan savaş gibi savaşarak çatışarak kırarak değil; elimizde kristal incecik kirlenmiş bir vazo varmış gibi narin narin temizlemeyerek yapmalıyız.

Putin’le ya da dünyada bu zamana kadar savaş çatışma çıkarmış liderlere ya da diktatörlere karış da içsel savaşımızı bitirmeliyiz ki onları canlı ve diri tutan karanlık enerjinin büyümesine aracılık etmeyelim. Haydi bu konuyu da bizim için ışığa dönüştürelim. “Şu an … liderine hissettiğim savaşçı düşüncelerimin, hislerimin ya da duygularımın Dünya’nın ve Dünya insanın iyiliği için saf ışığa dönüşmesini seçiyorum. Onun kendini lider kılması için var ettiği tüm oyunları yenilenmemek üzere bozuyorum ve alanımda ışığın gerçekliğinin anda var olmasını seçiyorum.” Bu niyeti her tepki gösterdiğiniz liderin bu dünyada ilahi varoluş amacını kabulleninceye kadar tekrarlarsanız ışığın karanlık karşısında güçlenmesine aracılık etmiş olursunuz.

01.03.2022

 
Etiketler: