İçeriğe geç

Pozitif Yaşama Dönüşüm – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 319Kelime
  • 94Görüntülenme

Pozitif Yaşama Dönüşüm – Yaşam Hikayesi

2017 yılında sistem bize bir fırsat sunmuştu ve haftada bir gün Cihangir’de Lory’de meditasyonlar yapıyorduk. Meditasyonlara gelen insanların bir kısmını tanıyordum. Bir kısmını da tanımıyordum. Tanımadığım insanların yaşam hikayelerini de elbette bilmiyordum.

Yıldız Hanım’la ilk karşılaşmamızda onun yaşadıklarını bazen meditasyonlarda açılan alanlarla bazen de kendinin anlatımı ile fark etmiştim. Yıldız Hanım kendisi ölüm acısından ve geçmişin yüklerinden kurtulmak istediği için bizim çalışmalarımız onun yaşamını dönüştürebildi.

Yıldız Hanım’dan kendi dönüşüm yolculuğu:

Merhaba ben Yıldız Satar,

Yasemin Hanımın hayatıma kattığı güzellikler.

Bundan 2 yıl önce ilk önce işimi kaybettim tam olarak şok atlatamadım tam bir hafta sonra canım Annem rahatsızlandı on iki günlük bir yoğun bakım sürecinden sonra Annemi kaybettim hayatımdaki bütün olumsuzluklar üst üstte geldi. Bu süreçte panik atağa yakalandım evden çıkamazken Arkadaşım Yücenur Hanım Yasemin Hanımın yaptığı Cihangir Lory Cafe’deki meditasyonuna gittim. Şükürler olsun Yasemin Hanımla tanıştım bana yolla gösterdi. Bana olumlamalar yaparak, gösterdiği yoldan sabırla ilerledim. Düzenli olarak yaptım ve yapmaya devam ediyorum.

Sonraki süreçte özel bir okulda servis aracında hosteslik yapıyorum. İş buldum, sağlığım düzeldi, mutsuz olduğum evimden daha uygun merkezi bir yere taşındım. Her şey sürece uzun oldu.

İsteğim gibi bana yol gösterdiğin için, ışık olduğun için Yasemin Hanım sana teşekkür ediyorum. İyi ki varsın 🙏🙏🙏

22.07.2019