İçeriğe geç

Epifiz Bezi

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 4Dakika
  • 1032Kelime
  • 321Görüntülenme

Epifiz Bezi

Yazdığım konuları zihinsel olarak bildiğim için değil, yazmam gerektiği mesajını aldığımda iletmek için yazıyorum. Açığa çıkan küçük bir bilgi bakalım bize hangi kapıları açacak.

Monika Muranyi’nin yazdığı Gaia Etkisi kitabında dördüncü bölümde Dünyanın Kundalinisi ile ilgili bilgiler mevcut. 2012 yılında Güney Amerika’da gerçekleştirdikleri Kundalini Turu’nda Kryon’un Kundalini kelimesindeki her bir harfin İngilizce karşılığı olarak aktardığı mesajda yedinci harf olan intuition yani sezgi de epifiz bezinden bahsediyor.

Aktarmam gereken 211.  ve 216. sayfadaki bölümler;

… Bu bazılarınızı şaşırtmayacaktır, çünkü sezgisel düşünce epifiz salgı bezinin bir ürünüdür. Birçok kültürde üçüncü gözü temsil eden epifiz salgıbezi bilinç portalınızın Yüksek Benliğiniz’e karşılık veren bölümüdür. Alabileceğiniz ve bazılarınızın reddedebilecekleri küçük düşünceler sezgisel eylemlerdir. Bu düşünceler o kadar hızlı gelip gidebilirler ki siz onların neyle ilgili olduklarından bile emin olamayabilirsiniz. Onlar epifiz portalı yoluyla sizin Yüksek Benliğiniz’den gelirler. 

… gezegenin geleceğine rehberlik edecek olan sezgisel zihindir. “Artık savaşmak yok” diyecek olan sezgidir. Şimdi arka koltuğa geçecek olan akıl ve duygudur.

Geçmişte pek birleşmemiş olan şeyleri birleştirecek ve yeni yaşam paradigmaları yaratack olan da sezgidir. Biyologları toprakta ve taşta yarı-kuantum bir halde yaşamı bulmaya yönlendirecek sezgidir. Bunlar gelecekte yer alan ve insanlık sadece akıl, mantık ve duygu tarafından yönlendirilirse gerçekleşmeyecek olan şeylerdir.

Kitaptaki örneklerde de sanatsal faaliyet içinde olan insanların sezgisel iletişimde olduğunu anlatıyor Kryon.

Sezgi bölümünü okuduktan sonra iki günden beri karşıma çıkan epifiz bezi ile ilgili paylaşımlar yeni bir puzzle resmi oluşturdular.

Epifiz Bezimiz ve Evrensel İletişim Alanları

Şu an bir çok insanın epifiz bezi kirlenmiş olduğu için epifiz portalı aracılığıyla evrensel yayın yapan bir çok form ve var oluş parçası ile iletişim kuruyorlar.

Epifiz bezinizi aktive etmeden önce kendi yaşamınızı, fiziksel ve enerjisel bedenlerinizi arındırmanızı öneririm.

Epifiz Bezimizdeki Kirlilikler ve Arındırılması

1- Dünya dışı yaşam formlarının müdahale ve manipülasyonu

2- İnsanın kendisi

  • Uyuşturucu kullanımı ya da maruziyeti
  • Alkol kullanımı
  • Sigara kullanımı ve maruziyeti
  • Sodyum florür kullanımı (diş macunları ve su aracılığıyla)
  • Radyoaktif madde maruziyeti (kozmik radyasyon ve tıbbı görüntüleme cihazları araclılığıyla olanlar da dahil)

İlk dört maddenin direkt kullanımlarının kişi tarafından bertaraf edilmesi gerekiyor. Önce bedene alımı durdurulup daha sonra enerjisel alan temizliği yapılması uygun.

Temizlenmesi 

Burada temizlik örneklerini Kundalini Reiki yöntemleri ile vereceğim. Kendi kullandığınız diğer enerji yöntemlerine uyarlayabilirsiniz. Bedeninizin tamamen arınmasını da Kas Testi ile kontrol edebilirsiniz.

İlk dört maddeyi yaşamınızdan çıkardıktan sonra, hangi maddeleri yaşamınızda kullandınızsa ona göre çalışma yapabilirsiniz.

“Fiziksel bedenimde bulunan uyuşturucu madde kirliliğinin temizlenmesi” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3:Pırlanta Reiki

“Fiziksel bedenimde bulunan alkol kirliliğinin temizlenmesi” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3:Pırlanta Reiki

“Fiziksel bedenimde bulunan sodyum florür kirliliğinin temizlenmesi” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3:Pırlanta Reiki

Radyoaktif Madde Temizliğini günlük radyasyon maruziyetiniz yoksa bile günlük olarak günümüz şartlarında yapılması uygun bir çalışma. “Fiziksel bedenimde bulunan radyoaktif madde kirliliğinin temizlenmesi” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3:Pırlanta Reiki

Siz uyuşturucu, alkol ve sigara kullanmıyorsanız ancak zaman zaman gittiğiniz mekanlarda bunlara maruz kalıyorsanız o zaman o mekandan çıktıktan sonra da “Bugün maruz kaldığım maddelerin fiziksel bedenimden ve enerji bedenimden arınması” Kundalini Reiki 1: Reiki / Kundalini Reiki 2: Kundalini Reiki / Kundalini Reiki 3:Pırlanta Reiki çalışmasını yapabilirsiniz.

Maruziyet kelimesi Türk Dil Kurum tarafından tanımlanmayıp kimyasallarla ve iş sağlığı ile ilgili yönetmeliklerde kullanılan bir terim. İnsan sağlığı için risk oluşturan madde ile temas etmesi, soluması ya da herhangi bir beden frekansını bozan eylemin içinde olma süresi doğruya en yakın tanımlama olacaktır.

Epifiz Bezi Aktivasyonu

Yukarıdaki arınmaları yapmadan gerçekleştirilen aktivasyonlar sonrası ruhsal bağlantı kurduğumuz enerjisel varlıklar ya da bilgi kanalları pozitif ve aydınlık olmayabilir. İnsan ne kadar temiz olursa ruhsal bağlantı da o kadar saf ve temiz olur. Bazı ruhsal görevliler görevi gereği bilerek pozitif ya da aydınlık olmayan varlık ya da boyutlarla bağlantıya geçer. Bu ruhun bildiği ve dönüştürmekte usta olduğu bir alandır. Ancak böyle bir göreviniz yoksa bağlantı kuracağınız alanlara karşı enerji alanınızın temiz ve farkındalığınızın yüksek olması sizi güvende tutacaktır.

Daha önceden paylaştığım videoyu yeniden izleyebilirsiniz.

 

Başmelek Zadkiel’in daha önce iletmiş olduğu mesajı da buradan okuyabilirsiniz.

Başmelek Zadkiel’le yaptığımız üçüncü göz aktivasyonu meditasyon kaydını da yapabilirsiniz.

Işık ya da sevgi boyutundan, pozitif ya da aydınlık varlıklarla her zaman bağlantı kurmak seçiminiz ve farkındalığınız olsun.

10.05.2019

 

 

Etiketler: