İçeriğe geç

Ağaçların Dilinden

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 478Kelime
  • 68Görüntülenme

Ağaçların Dilinden

Ağaçların Dilinden

“Dünya üzerinde olan ağaçlar adına ben sizinle iletişime geçiyorum. Ağaç formu olarak dünyada yaşam sürdüren bizler yeni bir var oluş boyutuna geçiyoruz. Sizlere ve dünyadaki diğer solunum yapan canlılar için yaptığımız hizmetler sizlerin frekansında olan artış sebebiyeti ile bizleri de yükseltti. Ağaçların yaşı kaç olursa olsun hepsi dünyada yaşamın var olduğu andan şu ana kadar olan dünya bilgisini hücrelerinde barındırır. Bilgiyi aktarmada uzun süre kullandığınız tahta kalemler bu nedenle hayatınıza katıldı. İçinizde olan bilgi frekansına titreşim göndermek için bizler aracı oluyoruz. Bizler köklenmiş dünya bilgisini size hem oksijen molekülleri aracılığıyla hem de işlenmiş tahta ekipmanlarla size ulaştırıyoruz. 

Bizlerden dünyaya köklenmeyi ve yaşamınızı kabul edebilmeyi öğrenin. Sert rüzgarlara dayanmak için bulunduğunuz aile, doğduğunuz şehir ve yaşadığınız şehrin enerjilerini bedeninize alın. Onlar sizin besin kaynaklarınız, reddetmek sizi ne büyütür ne de güçlendirir. Bizden tohumdan var olup, büyümeyi, gelişmeyi örnekleyin. Bizim karşılıksız hizmetimizi koşulsuz sevgiyi oluşturmak için kendinize uyarlayın. Bizler sizlere yaşam kaynağı sunmamızın armağanını aldık. Sizlerde sonsuz kaynağınızı ortaya çıkarın.

Bu gezegende siz insanlarla var olmaktan bizler çok mutluyuz. Gücümüz gücünüz enerjimiz enerjiniz olsun.”

Sevgili ağacın söyleyecekleri bitti. Yasemin olarak ben bu bilgi bağının bendeki kısmını anlatayım. Dünyanın bana verdiği ruhsal görevi yine burada olan bir ağaç vasıtasıyla 2010 yılında almıştım. Bugün başka bir mesaj için çağırdılar. Ağaca dokunduğumda fiziksel olarak onunla birlikte esnemeye başladım. Hafifledim, hafif esen rüzgar tüm hücrelerimin içine doldu. Üçüncü göz bölgemi ağaca dokundurunca bilgi akmaya başladı. Ağaçtan ayrılmış olmama rağmen hala üçüncü göz bölgesine akış devam ediyor. Bu bilginin hücrelerinizdeki aktivasyonuna izin verin.

Dünya üzerinde yaşayan bitki ve hayvanlarla değişiyorlar, bizlerin değişiminin onları dönüştürdüğü gibi onların bizi dönüştürmesine izin verelim 

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰
Etiketler: