İçeriğe geç

Oyun ve Düalite

Spread the love
  • 2 sene önce
  • 3Dakika
  • 671Kelime
  • 215Görüntülenme

Oyun ve Düalite

Bulunduğumuz evrende düaliteyi yani kutupluluğu bir edebilmek için her yaratılmış kendince bir programı deneyimliyor. İşte bu her bir varlığın deneyimlerinin toplamı bir oyun.

Oyun kelimesini, öğreti gereği hem pozitifini hem de negatifini deneyimliyoruz. Evrensel programla uyumlu olanı deneyimlediğimizde oyunun pozitif halini; aldatmaca ve kandırmacalarla bezenmiş halini deneyimlediğimizde de oyunun negatif halini deneyimliyoruz.

Bazı meditasyonlarda temizlediğim ya da yazılarımda temizlediğim oyun programlarının hepsi oyunun negatif hali. Tüm insanlık olarak frekansımızı yükselttiğimizde hep birlikte oyunun pozitif ve negatif halinin ötesindeki oyun gerçekliğini deneyimlemeye başlayacağız. İşte bu deneyimde bol bol hayret, bol bol merak, bol bol şaşkınlık, bol bol sevinç ve bol bol neşe dolu deneyimler yaşayacağız.

Dönüşüm yolculuğumuzu pozitif oyun programları ile donattığımızda her şey çok daha kolay ve eğlenceli olacak.

Artık dürüstçe yaşamınızın her alanında ilahi oyunun gerçekliği ile yaşamınızı sürdürmeyi seçiyorsanız; aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz. Hayatınızda henüz negatif oyun programlarından çeşitli nedenlerle özgürleşmeyi seçmiyorsanız lütfen aşağıdaki arınmayı okumayın. Bu hatırlatmayı sizin hayatınızdaki dengeler bozulmasın diye yapıyorum. 

Pozitif Oyun Programını Aktive Etmek

Şu an benim var ettiğim ya da benim hayatımda başkaları tarafından var edilmiş tüm negatif oyun enerjilerini ve programlarını yaşamımda yenilenmemek üzere bozuyorum. Bu oyunlarla bağlı bağlantılı her şeyi varoluşa bir daha gelmemek üzere kaynağa gönderiyorum. Açılan boşlukların ilahi oyun enerjisi ile dolmasını seçiyorum.

Şu andan itibaren hayatımda negatif oyun programlarını kurmadan ilahi oyunun saf hali ile yaşam yolculuğumu yeniden programlamayı seçiyorum.

Şu andan itibaren hiç bir negatif oyun alanı içine dahil olmamayı seçiyorum. Negatif oyun programları ile yol alan bütün insanlarla yolum kolayca ve neşe ile kendiliğinden ayrılsın.

Ben zihinsel olarak ilahi oyun enerjisi ile uyumlu olduğum anlarda alanıma yönlendirilen negatif oyun programları iptal olsun.

Zihinsel olarak her an ilahi oyun gerçekliği ile uyumlu olmamı engelleyen bana ait inanç ve programların anda farkında olup; onları yaşamımdan arındırma becerisini alanımda aktif ediyorum.

İlahi oyun enerjisinin saf gerçekliği şimdi alanımda aktif olsun.

Bu programı bir kere aktif hale getirdikten sonra sürekli olarak aktif kalabilecek bir program değil. Aşağıdaki örnekleri ve benzerlerini yaptığımızda iptal olur.

  • Hayat içinde pembe veya beyaz yalan dahi olsa yalan söylendiğinde
  • Bir çocuğun ya da yetişkinin iyiliği için de olsa birileri manipüle edildiğinde
  • Birilerini mutsuz edecek eşek şakaları yapıldığında
  • İnsanlara kurnazlık yaparak onların zaaflarından faydalanıldığında
  • İnsanların yüzüne gülüp; arkasından iş çevrildiğinde
  • İnsanların mutlulukları ya da başarıları engellenmeye çalışıldığında

Yani hem kendimiz için iyilik güzellik; hem de başka insanlar için iyilik güzellik düşündüğümüzde bu program hep aktif olacak. 

Yeni bir işe başladığımızda ya da yeni güne başlarken İlahi oyun enerjisinin saf gerçekliği şimdi alanımda aktif olsun” niyetini yaptığımızda frekansımız safsa o zaman ilahi oyun enerjisi alanında deneyimler yaşarız.

Başlasın eğlence!

22.11.2021

Etiketler: