İçeriğe geç

İçsel Eril ve Dişil Enerjiden Tekamülsüz Alan Arındırması

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 4Dakika
  • 914Kelime
  • 440Görüntülenme

İçsel Eril ve Dişil Enerjiden Tekamülsüz Alan Arındırması

Tekamül yolculuğunda her yaratılmışın kendine özgü bir programı var. Bu programda bazı deneyimler yaratılmışın kendi programı ile bazı deneyimler de çeşitli manipülasyonlarla alanına dahil olabiliyor.

Yaklaşık dört yıldan beri ruhsal olarak yaptığım çalışmalarda açığa çıkan bilgileri bu yazıda sizlerle paylaşacağım.

Tekamülsüzlerin bir insana tutunabilmesini ve ona köklenebilmesini en kolaylaştıran durum Yaratıcı inancın olmaması ya da zayıf olması hali oluyor.

13 tekamülsüz ırk olduğunu daha önceki yazılarımda da ifade etmiştim. Tek tek ırklara çalışmak yerine; tekamülsüz dişi olan Lilith ve tekamülsüz er olan Lucifer’e çalışma yapmak konunun daha hızlı çözümlenmesini sağlıyor. Bunun nedeni de bu 13 ırkın Lilith ve Lucifer’den türemiş olması.

Tekamülsüzlerle yapılan çalışmalar bir kere yapıldığında tamamlanmıyor. Bir insan kendi alanındaki tekamülsüz enerji ya da programları tamamen arındırsa dahi; etkileşimde olduğu insanlar aracılığıyla; insanın kendi zaaf ve hassasiyetleri nedeniyle Lilith ve Lucifer insana yeniden bağ kurabiliyor. Bu bağ neticesinde de programlar yeniden insanın alanına dahil edilebiliyor.

Tekamülsüz alanda en önemli konu inanç; ikinci konu da kişinin varoluş sorumluluğunu alıp, kendi özgür iradesine sahip çıkması. İnsan özgür iradesini sebebi ne olursa olsun başka bir insana teslim etmemeli ya da özgür iradesini kişilerin müdahalesine açık hale getirmemeli.

Bir insan dua edemiyorsa ve şükredemiyorsa o zaman alanında aktif olan tekamülsüz programlar vardır.

İçsel Eril ve Dişil Enerji

Önce eril ve dişil enerji ile neyi ifade ettiğimi yazayım.

Eril Enerji, tek alan içeriyor. Aydınlık tekamül yolundaki baba enerjiden oluşan evrene yayılan kutsal baba enerjisi. Pozitif kutuplu enerji alanı.

Er Enerji, bu kelime ise iki alanı birlikte barındırıyor. Karanlık tekamül yolundaki baba enerjiden oluşan evrene yayılan baba enerjisi ve tekamülsüz plandaki karanlık anne enerjiden alınıp dönüştürülmüş enerji. Negatif kutuplu enerji alanı.

İnsanın eril enerjisi içinde er enerjide bulunuyor.

Dişil Enerji, tek alan içeriyor. Aydınlık tekamül yolundaki anne enerjiden oluşan evrene yayılan kutsal anne enerjisi. Pozitif kutuplu enerji alanı.

Dişi Enerji, bu kelime ise iki alanı birlikte barındırıyor. Karanlık tekamül yolundaki anne enerjiden oluşan evrene yayılan anne enerjisi ve tekamülsüz plandaki karanlık baba enerjiden alınıp dönüştürülmüş enerji. Negatif kutuplu enerji alanı.

İnsanın dişil enerjisi içinde dişi enerjide bulunuyor.

Tekamülsüz enerjideki er enerji, Lilith; tekamülsüz enerjideki dişi enerji de Lucifer. Kutubiyet bilgisini tekamülsüzler daha anlaşılmaz kılmak için tekamül yolundaki kutubiyet yani düalite bilgilerinin tersini kullanmışlar.

Arınma Niyeti

İnsanın kendi eril ve dişil enerjisi saf olursa; alanına dahil olacak tekamülsüz programları daha hızlı fark eder ve onları daha kolay arındırır. 

Yazacağım niyeti bir haftalık periyotta ya da kendinize uygun zaman diliminde tekrarlamanızı öneriyorum.

Eğer kendi varoluşumda herhangi bir deneyim için tekamülsüz öğretileri varoluşuma dahi ettiysem; o öğretilerden ilahi olarak vazgeçmem uygunsa özgür irademle bu öğretilerden özgürleşmeyi seçiyorum.

Yaratıcı’nın ilahi korumasının var oluşumda aktif olmasını talep ediyorum.

Tekamülsüzlerin Yaratıcı ile ilgili bana yaptığı tüm illüzyonlardan özgürleşmeyi seçiyorum.

İçsel eril ve içsel dişil enerjimin Yaratıcı’nın Nuru ile arındırılmasını talep ediyorum. Bu arınmanın sevgi odağında sağlıkla olmasını seçiyorum.

Şu andan itibaren kendimi yargılamayı bırakıyorum.

Yaratıcı’nın tekamül yolculuğumda bana yol göstermesi için insan ya da ruhsal olarak pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda olan rehberleri sunmasını talep ediyorum.

Özümde var olan Yaratıcı parçamın içsel eril ve dişil enerjimi ilahi dengeye getirmesini talep ediyorum.

İçsel eril ve dişil enerjimde tekamülsüz kanca ve bağlar varsa Yaratıcı’nın Nuru’nun onları yok etmesini talep ediyorum.

İçsel dişil enerjimde eğer Lucifer’in varoluş enerjisi bulunuyorsa onu Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

İçsel eril enerjimde de eğer Lilith’in varoluş enerjisi bulunuyorsa onu da Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Şu andan itibaren benim zaafım ya da hassasiyetim dışındaki müdahale ve manipülasyonla alanıma zorla dahil olmaya çalışan tüm tekamülsüz enerji ve programların Yaratıcı’nın nuru ile anda yok olmasını talep ediyorum.

Sahip olduğum zaaflardan kolayca özgürleşmeye; sahip olduğum hassasiyetleri de kolayca şifalandırmaya niyet ediyorum.

01.03.2021

Etiketler: