İçeriğe geç

Tehlikeli Tür Köpekler İçin Ho’oponopono Arınması

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 727Kelime
  • 155Görüntülenme

Tehlikeli Tür Köpekler İçin Ho’oponopono Arınması

2021 yılını ülkemizde meydana gelen köpek saldırıları haberleri ile kapattık. Bu haberler sonrası yeni yasal düzenlemeler yapıldı.

Burada yazacaklarım konunun enerjisel boyutu. Bu alanın şifalanmasını isteyenler yazacağım çalışmayı yapabilir.

Şu an Türkiye’de kabul edilen tehlikeli tür köpekler, Pitbull Terrier ve Japanese Tosa’ya Dogo Argentino, Fila Brasileiro ve bu ırkların melezleri  olarak belirlenmiş. Bu köpek ırkları ve başka ülkelerdeki farklı tehlikeli köpek ırkları insanlığın kendi kendine var ettiği bir sınav.

Enerjisel olarak bu köpekler insanların bir çoğunda çeşitli nedenlerle üzeri örtük duran saldırganlığı insanlığa görünür kılıyorlar. Ülkemizde ya da dünyanın çeşitli ülkelerinde gerçek katillerin hayat öykülerinden alınmış film ya da dizileri izlediğinizde ya da bunların kitaplarını okuduğunuzda o insanların ne kadar büyük bir şiddeti dışa vurduklarını görebilirsiniz. Küçük ya da büyük şiddet uygulayan her insan hem kendi deneyimini hem de hayallerini hepimizin bağlı olduğu kollektif bilince bu kayıtları gönderiyorlar. Hepimiz kollektif bilinçten kendi rezone olduğumuz programları alıyoruz ve sonra bu programları davranışlarımızla etkileşimde olduğumuz insanlara, hayvanlara ve bitkilere aktarıyoruz.

İşte tehlikeli köpeklerin davranışlarının saldırganlığı da sahibinin içinde var olan şiddet ve vahşetin dışa yansıması oluyor. Her birimiz içimizde var olan kayıtları arındırarak şiddet ve vahşetin kollektif bilinçten arınmasına vesile olabiliriz.

Pitbull Terrier ırkının dünyada saldırgan olmasına ve vahşet saçmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Aloha, indigo.

Japanese Tosa ırkının dünyada saldırgan olmasına ve vahşet saçmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Aloha, indigo.

Dogo Argentino ırkının dünyada saldırgan olmasına ve vahşet saçmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Aloha, indigo.

Fila Brasileiro ırkının dünyada saldırgan olmasına ve vahşet saçmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Aloha, indigo.

İnsanların kendi şiddet ve vahşetinin sorumluluğunu almayıp, bu ırkları saldırgan yapmasına, onlara eziyet çektirmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Tehlikeli ırkların yaşam sürelerinde ehlileştirilerek daha sağlıklı koşullarda yaşam sürmelerinin ortaya çıkmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

06.01.2022

Etiketler: