İçeriğe geç

Birlik ve Bütünlük – Yaşam Hikayesi

Spread the love
  • 4 sene önce
  • 2Dakika
  • 305Kelime
  • 176Görüntülenme

Birlik ve Bütünlük – Yaşam Hikayesi

Meditasyonları hem kendi yaşam yolculuğuna hem de sevdiklerinin yaşam yolculuğuna dahil eden Hamiyet Hanım’ın yaşam hikayesini sizlerle paylaşıyorum.

Hikayemize geçmeden önce kendi tarafımdan şunu aktarayım. Meditasyonların hepsi Yaratıcı’nın bize armağanı. Ben sadece bu armağanı söze döküyorum. Onun ötesindeki alanla ilgili bir bilgiye sahip değilim. Bizden ayrılması gereken alanlar ayrılıyor, bize dönmesi gereken parçalarımız da ilahi zamanda bizimle bir ve bütün oluyor.

Merhaba Yasemin Hanım,
Her gece sizin meditasyonlarınızla, başımı yastığa koyuyorum. Dostlarıma uzaktan uyguladığım reiki ve bioenerji çalışmalarında da niyete göre sizin meditasyonlarınızı kullanıyorum. Hatta bu hafta şöyle bir şey oldu, arkadaşım sizin meditasyon çalışmalarını açtığımı bilmediği halde o da sizin meditasyon çalışmanızla enerjiye kendini açmış. Sabah sohbet ettiğimizde çok güldük…

Bu arkadaşım sizin bir meditasyon çalışmanızı yaparken şöyle bir şey mesaj almış veya hissetmiş… ‘insan soyu tükenecek’ şeklinde ve bedeninden yeşil bir varlık çıkmış gitmiş…. Şifa oldu

Bende ayrıca sizin meditasyonlarınızdan birinde…. Sanki bedenimde eksik olan veya bilmeden terk ettiğim ruhum veya ruh parçam geldi ve bedenime girdi… Öyle huzur ve mutlulukla doldum ki anlatamam…. O güne kadar ruhun insandan ayrı olabileceğini hiç bilmezdim veya ruh parçalarımın olduğunu ve benim de onları bir yerlerde bıraktığımı bilmezdim… Size çok çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız. Varlığınıza şükürler olsun. 

Ayrıca çok sevdiğim abimde sizin meditasyonlarınızı yapıyor…. O da çok memnun….

20.04.2020