İçeriğe geç

Başmelek Mikail’in Ay Tutulması Mesajı

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 605Kelime
  • 190Görüntülenme

Başmelek Mikail’in Ay Tutulması Mesajı

Sevgili Dostlar, her birinizi ışıkla selamlıyorum.

Bizler için harika bir dönüşüm potansiyelini insanlık olarak var ettiğiniz bir döneme ilerliyorsunuz. Bu dönüşüm potansiyeli insanlık için sizi tedirgin etme potansiyeli barındıran potansiyellerinde açılımına neden olabilir. Bu dönüşüm alanında olabildiğince güvenli olmanız mümkün. Bu zamana kadar insanlığın çoğunluğu tarafından yaşam gerçekliği yapılmamış teslimiyet programını yaşamınızda var ederseniz bu dönüşüm süreci sizin için daha dengeli bir şekilde ilerleyecektir.

Bireysel ve kollektif olarak örttüklerinizin üzerindeki örtüler kaldırılacak. Bu örtülerin altından çıkanlar birileri tarafından oraya yerleştirilmedi. Onlar sizin varoluşunuzda ortaya çıkan ve sizin dönüştürmekten kaçındığınız programlardı. Yine dönüştürmemeyi seçebilirsiniz. Bu defa onu hep görmek zorunda olacaksınız. Üzerini örtmenize artık izin verilmeyecek. Onun gerçekliği ile yaşamayı kabullenerek yaşamayı öğrenmeniz gerekiyor. Bu programı yaşamak istemiyorsanız; o zaman onu dönüştürmeyi seçebilirsiniz.

Özgür irade seçim alanı her zaman size sonsuz potansiyel sunamaz. Eğer kendinizi seçeneksiz hissediyorsanız; bu zamana kadar yapmış olduğunuz seçim haklarınız sonucu bu noktaya kendinizi getirdiğinizi hatırlatmamıza izin verin. Bu mesajı size çaresiz hissetmeniz için aktarmıyoruz. Sadece olanın bilincinde olup; kendi kısıtlı da olsa seçimlerinizi yapmanızı ve bu seçimler sonucu size destek olacağımızı hatırlatmak için yapıyoruz.

İnsanlık olarak ışık odağında çok büyük seçimler yaptınız. Şimdi bu seçimlerinizin gerçeklik olması için ışığınızın etrafındaki karanlık duvarlardan silkelenip özgürleşme zamanındasınız. Enerjisel olarak yaptınız çalışmaların; ettiğiniz duaların gerçekliğini yaşamaya başlamak üzeresiniz. Bu anda lütfen vazgeçmeyin ya da yoruldum diyerek durmayın. Kendi içinizdeki gücün sizi beslemesine izin verin ve bu güçle yolunuza devam edin. Her attığınız adım sizi ışığa bir adım daha yaklaştıracaktır. Görünenin ötesine odaklanabildiğinizde yaşananlar içinde daha huzurlu olabileceksiniz.

Mutlu olmak için kendinize güvenin; eğer ettiğiniz dualarda ya da yaptığınız çalışmalarda sizi gerçekten mutlu etmeyecek alanları açtınızsa bunu iptal etmenin de bir seçiminiz olduğunu hatırlayın. 

Bu tutulma sürecinde kalbinizi saflaştırın. Kalbiniz saf olduğunda tutulma ile birlikte açılan kapılardan frekansı yüksek olanlarla uyumlanırsınız. Uyumlandığınız her enerji sizin kalbinizle rezone olan enerjilerdir. Kalbinizde bu zamana kadar neyi var ettinizse o sizin gerçekliğiniz olur.

Dilerseniz bu süreçte kalbinizde var ettiklerinizi birlikte arındırabiliriz. Bu arınmaya kendinizi hazır hissettiğinizde “Başmelek Mikail’in şu an kalbimde olanları arındırmak için bana rehber olmasını talep ediyorum” niyetini yapın. Bu niyet sonrası gözlerinizi kapatın ve kalbinize dokunmuş sizi yavaşlatan her anınızı bana teslim edin. Sizi üzseler de bırakın hepsi şifa için yüzeye çıksınlar. Siz duygularınızı çıkarın ki ben onları şifalandırabileyim. Sizin kalbinizde çıkarmadığınız hiç bir duyguyu ben şifalandıramam.

Mucize olduğunuzu ve bu mucizeleri çıkarabileceğinizi hatırlayın.

18.11.2021

Mesajı Aktaran: Yasemin Derya Metin

Etiketler: