İçeriğe geç

Yaşam Dengesi için Ho’oponopono Arınması

Spread the love
  • 2 yıl önce
  • 4Dakika
  • 950Kelime
  • 466Görüntülenme

Yaşam Dengesi için Ho’oponopono Arınması

İlahi Ben BEN’im bilincinde hayatımızı sürdürmek için bir arınma olacak. Ben kendi esinlendiğim cümleleri yazacağım. Sizde okuduğunuzda aklınıza gelen arınmalarla şifa alanını daha derinleştirebilirsiniz.

Kendi hayatımın yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum.

Ben merkezinde olma ve bencil olma kavramları ile ilgili kargaşa yaşayıp, hayatımın herhangi bir anında kendime haksızlık yaptıysam ya da bana haksızlık yapılmasına izin verdiysem; bunu deneyimlememe neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayat planımda herhangi bir zamanda bencilce davrandıysam, bunun için umursamaz olduysam ya da kendimi suçladıysam; bu programların beni dengesizleştirmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Bencillik ile ilgili yargılarımdan dolayı ben merkezinde olmanın ne demek olduğunu idrak edemiyorsam, bunu yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İnsan kullanma deneyim programı içinde aktif ya da pasif olarak bulunduğum herhangi bir an olduysa, bu program içinde olmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ben merkezinde olup, özgür irademle yaptığım seçimlerle ilgili olarak huzur içinde olmadığım herhangi bir an olduysa, bunu yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi yasalara göre ben merkezinde özgür irade seçiminin nasıl yapıldığını içselleştirmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Ben merkezinde olarak yaşam iznini kendime vermemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Her insanın sahip olduğu özgür irade hakkımdan feragat ettiğim herhangi bir an olduysa, bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

Hayat yolculuğunun herhangi bir anını benimle paylaşan insanlara ben merkezinde olarak yaşama izni vermediğim herhangi bir an olduysa, bunu yapmama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

İlahi adaletin hayat planımdaki varoluşunu idrak etmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo. 

Yaratıcı’nın bana hak gördüğü dünyasal ve ruhsal yaşam konforunda hayatımı yaşamamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.