İçeriğe geç

Potansiyellerin Gerçekliğe Dönüşmesi

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 624Kelime
  • 122Görüntülenme

Potansiyellerin Gerçekliğe Dönüşmesi

Realitede gerçekliğe dönüşmeden önce çok fazla potansiyele sahibiz. Bizim seçimlerimiz neticesinde o potansiyellerden birine daha çok enerji akmaya başlar ve bunun sonucu olarak Dünya realitesinde bu durum bizim gerçekliğimize dönüşür.

Söylediğinin çoğunun gerçek olduğunu duyduğunuz falcıları ya da ben ne hissetsem hep oluyor diyen insanları duymuşsunuzdur. Sizce neden böyle oluyordur?

Ben kendi algıladığım şekilde daha kolay anlatabilmem için falcı örneği ile açıklamaya çalışacağım.

Fala baktırdığınız zaman fala bakan kişi kendi frekansına uygun olan potansiyellerden en net olanı size bildirir. Siz enerji boyutunda zaten o insanın söylediğinin gerçekleşeceğine %50’nin üzerinde inanarak gelmişsinizdir. Kendi yaratım enerjinizle o potansiyeli beslemeye başlamışsınızdır. Fala bakan kişi de sizin yaratımınıza kendi yaratım gücünü eklemiştir. O potansiyel artık sizin gerçekliğinize doğru gelmeye başlamıştır. Fala bakan kişinin pozitif titreşimi burada çok önem taşır o kişi sizin güzel olan potansiyeli yaratmanıza yardım eder. Eğer fala bakan kişi negatif titreşime zaman zaman geçiyorsa o zaman size negatif potansiyelde olan gerçekliği de yaratma ihtimali yüksektir.

İkinci önemli konu da sizin frekansınızdır. Siz hangi frekansta iseniz o frekanstaki sahip olduğunuz potansiyel sizin hayatınıza akmaya başlar. Siz eğer frekans olarak alçalıp yükselen biriyseniz o zaman hem pozitif hem de negatif potansiyelleri hayatınıza çekersiniz. Eğer genelde yükselen frekansa sahipseniz o zaman sizin için gelecek öngörüler genelde doğru çıkmayacaktır. Bakılan potansiyelin üzerine çıkan seçimler yapmışsınızdır.

Geleceğin bilinemez olmasının nedeni bizim frekansımızın değişken olmasından kaynaklanmaktadır.

Fal bakmayan ancak telepatik yetenekleri (duru görü, duru sezi, duru işiti) güçlü olan insanlarda da sezgileri ile bulunulan frekans aralığı içindeki potansiyellerden kendi potansiyellerine ve gerçekliğe en uygun olanı alırlar.

Bu potansiyeller hem birey hem de toplum için aynı şekilde ortaya çıkmaktadır. Toplumsal görülerde bu anlatılanlarla birlikte bazen duruma başka bir etken daha dahil olmaktadır. Bazı enerjiler korkudan beslendikleri için görü alan kişiye olumsuz görüleri görmesi için manipülasyon yapar. O esnada görü alan kişi olumsuz olan olayları algılamaya ve bunları ifade etmeye başlarsa, korku odaklı olan potansiyeller tıpkı insan vücudunda bulunan kanser hücreleri gibi çok daha çabuk büyüyüp Dünya realitesinde daha hızlı gerçekliğe dönüşür. Toplumsal bir olayla ilgili görüler insanlara bildirildiyse daha fazla insan tarafından beslendiği için gerçekleşme hızı daha fazla olur.

Toplumsal olarak olumlu bir gelecek istiyorsak o zaman hem kendi frekansımızı hem de toplumsal frekansı arttırarak daha pozitif frekansa doğru ilerlemeliyiz ki bize verilen potansiyel bilgiyi değiştirelim.

Potansiyellerin Saflaşması

Fal alanın karmaşasını ve hayatımızdaki potansiyellerin saflaşması için meditasyon