İçeriğe geç

Dünyada Yaşamayı İnsanoğlu Gerçekten Doğru mu Anladı?

  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 795Kelime
  • 175Görüntülenme

Dünyada Yaşamayı İnsanoğlu Gerçekten Doğru mu Anladı?

Bende açığa çıkanlar ya da bana sorulan sorular sonrası açığa çıkanlar sonrası bu soruyu kendime sık sık soruyorum.

Bugünkü sorgulama nedenim dünyayı parselleme sevdamız. Ev, arsa, tarla, bağ, bahçeyi birbirimizden satın alıyoruz ya. Gerçekten bunu yapmaya hakkımız var mı?

Bu konu her ne kadar bugün sorulan bir soru ile açığa çıksa da dört yıldan beri bunu güvercinler bana anlatmak için çok çaba sarf ettiler de ben konuyu tam kavrayamadım 🙃🧠 ancak idrak ettim 🌍

Bu soru ne kadar günümüzdeki insanları sorumlu tutsa da aslında biz sadece ortaya konulmuş programa biraz daha fazla hırs programını dahil edip, kullanıyoruz.

İnsanoğlunun Sahiplenme Hikayesi

Binlerce binlerce yıl önce bir insanoğlu konar göçer olarak yaşamaktan yorulmuş olsa gerek bir toprağa yerleşmeyi seçmiş. Kabil’in Habil’i öldürdüğü gün insanlık için nasıl kara bir günse bugün de öyle kara bir günmüş aslında. İnsanlık tarihini incelediğimizde ise bugünün insanın gelişmişliği ile özdeşleştirilip, yüceltilmesine şahit olursunuz.

Bugünün kara gün olmasının sebebi de şu aslında, o toprak parçası o güne kadar dünyada yaşayan bütün insanlara, hayvanlara, bitkilere aitken; tek bir insana ait olup, diğerinden ötekileştirilmesine neden olmuş. O insan Dünya Ana’ya “anacığım ben burada kendi düzenimi kuracağım tüm diğer evlatlarını buradan mahrum bırakacağım rızan var mıdır?” dememiş. Bunu deseymiş Dünya Ana tüm evlatlarına uygun planı elbette bu evladına da anlatırmış.

Bu sahiplenme diğer insanlar için de örnek teşkil etmiş ve bir çok insan kendi beğendiği yeri sahiplenmiş. Bu sahiplenme esnasında sadece bilge olan insanlar Dünya Ana’nın rıza gösterdiği yeri sahiplenmişler. Rıza ile sahiplenilen topraklar üzerinde yaşayan nesillere huzur, Dünya Ana’dan zorla gasp edilen topraklar da üzerinde yaşayan nesillere huzursuzluk getirmişler.

Bu nesiller büyümüş. Kabileler şehirlere, şehirler ülkelere dönüşmüş. Toprağın üzerindeki lanet de varlığını sürdürmeye devam etmiş.

Arınma Çalışması

“Bu zamana kadar oturduğum tüm evlerin, çalıştığım iş yerlerinin toprağından ve bundan sonra oturacağım evlerin, çalışacağım iş yerlerinin topraklarından; benim ya da ailemin şu an sahip olduğumuz ya da geçmişte atalarımın sahip olduğu bağ, bostan, bahçe, tarla, arsaların topraklarından ilahi olarak sorumlu olduğum arındırmam gereken her şeyin sorumluluğunu alıyorum. Şu an bana ait olan sahip olduğum ya da kiraladığım tüm mülkiyetin bağlı olduğu toprağın ilk dünyanın toprağından ayrılıp; mülkiyet alanına dahil olduğu anda eğer Dünya’nın rızası olmadıysa; Dünya’nın razı geleceği hale dönüşmesi mümkünse bu alana ilahi izinli olduğum şifayı yönlendiriyorum. Bu zamana kadar bu toprak alanını ilahi olarak kullanmayı hak eden insanlar, hayvanlar ve bitkiler kullanamadıysa tüm canlılar ve cansızlar için ilahi hak ediş şifasına beden ve yaşam frekansıma uygun olarak kanal olmaya niyet ediyorum. Dünya’nın verdiği izin kadar bu toprak alanından gasp enerjisini Dünya’nın ilahi yükselişi için arındırmaya niyet ediyorum.” niyetini yapıp aşağıdaki meditasyonu en az 7 kere yapabilirsiniz.

Bu meditasyonu ben zengin olacağım bilinci ile yapmayı düşündünüzse lütfen yapmayın. Bu çalışmanın amacı Dünya’dan gasp enerjisinin arındırılması. Dünya’nın rıza göstermesi beklenti ile ya da oyunla olmaz. Gerçekten kalpten bu programın arınması niyeti ile bu meditasyonu yaparsanız hafifleme olur; art niyetle yaparsanız kendinizi daha fazla sıkıştırırsınız. İlahi olanı arındırdıktan ve sevgiyi bu topraklara akıttıktan sonra Dünya’nın rızası varsa size ait olanı kolayca ve mucizelerle size sunacaktır.

26.11.2021

Etiketler: