İçeriğe geç

Serafim Melekleri İle Dünyasal Denge Çalışması 2 – Yaşam Hikayesi

  • 5 yıl önce
  • 2Dakika
  • 592Kelime
  • 126Görüntülenme

Serafim Melekleri İle Dünyasal Denge Çalışması 2 – Yaşam Hikayesi

7 Temmuz 2018 çalışmamıza katılan Berna Hanım kalbindeki en saf hislerle deneyimini paylaşmış. İlk karşılaştığımız zaman duygusal olarak dalgalanmalarını yazışmalarımızdan anlıyordum. Artık çok daha denge de ve yaşamda her şeyin kendisinin seçtiğini kabul etti. Bizler sorumluluğumuzu aldıkça ilahi yardımda bizlere ulaşıyor. Serafim Meleklerine ve bu çalışmalara katılan her bir katılımcımıza teşekkür ediyorum.

Yasemin Hanım Serafim Melekleri ile benim şifalanmamda aracılık ettiğiniz için öncelikle size çok teşekkür ediyorum💕

7 Temmuz gecesi Serafim Melekleriyle şifa çalışması için açtığınız guruba bende dahil oldum ve yaşadığım değişim ve dönüşüm hikayemi aktarmak isterim😇

Öncelikle Serafim ismi beni çekti ve onlarla ilgili daha önce hiçbir bilgiye sahip değildim ve daha sonra öğrendim ki yaratıcıya en yakın melek gurubu 😇 çalışmanın içeriğini bilmiyordum sadece bana gerçek arınma ve dönüşüm yaşatacaklarını hissettim 🙏🏻 gönül rahatlığıyla kendimi şifaya açtım.

Çalışmanın ilk gecesi Yasemin Hanım’ın gönderdiği ses kaydını dinledim ve uykuya daldım ve sabah sanki yeniden dünyaya gözlerimi açmış gibi çok hafif ve huzurlu bir şekilde uyandım ve tabii ki şifa için şükrettim ve inanın yanımda olduklarını ve beni arındırdıklarını çok iyi anlamaya başladım dirençlerimi serbest bıraktım çünkü ben gerçekten değişip dönüşmeye kendimi adadım benim gerçek ben olmadığımı özümü bulmam gerektiğini hep hissediyordum ve sistem bizleri muazzam bir şekilde niyetlerimiz doğrultusunda bize fırsatlar sunuyor. Ben Yasemin Hanımla yollarımın kesiştiği zaman bunu anladım doğru insan doğru şifa doğru zamanda karşımızda oluyor. Serafim Melekleri duygulardan tutunda yaşadığımız mekâna oranın bize yansıttığı enerjisine her ayrıntıya kadar çok derin şifa gönderen melek gurupları.

Ben öfkeli çabuk kızan ilahi sevgi bilgeliğini hiç bilmeyen ben Serafim Melekleri şifa çalışması sonrasında derin bir uykudan uyandım kendimi tanımaya özümü anlamaya çalışıyorum. Değişim ve dönüşümümü kolaylıkla sağlıkla neşeyle gerçekleştirmeye niyet ettim ve gerçekten öylede oldu bu çalışma için Yasemin Derya Metin’e sonsuz sevgiler sunuyorum uyuyan bir devi uyandırdığı için 💕 Kendi gücümün farkına varabilmek sevmenin ne demek olduğunu yeni öğrenmek derin uykudan uyanmak 😇 daha ne olsun çok şükür bin şükür 🙏🏻 Eğer böyle bir çalışmaya denk gelirseniz inanın bu tesadüf değil gerçekten sizin bu şifayı almanız sizin ruhsal planınıza uygun olduğu için denk gelirsiniz bunu ben yaşadım 😇💕 Eğer değişim ve dönüşüm için çalışmalar yapıyorsanız size benim tavsiyem Serafim melekleriyle çok derin arınma yaşayarak dönüşümünüzü gerçekleştirirsiniz ben yaşadım ve sizlerinde bu çalışmayla yüklerinizin hafiflediğini ve özünüze kavuşmanızı gerçekleştiren bir çalışma. Katılmak isteyen herkese şifa olsun 💕 sevgi ve aşk hayatınızda hep var olsun 😇

08.10.2018