İçeriğe geç

Bağımlılıkların Gizli Programı

  • 6 ay önce
  • 10Dakika
  • 2907Kelime
  • 145Görüntülenme

Bağımlılıkların Gizli Programı

Gördüğüm rüyalar ve aldığım mesajlar üzerine mantık silsilesinde çok alakasız konular birbiri ile bağlanıyor. Mantıksal bir durum olmadığı için puzzle parçalarını birleştirmek benim için çok zor olsa da neyse ki tamamlanıyor.

Daha önceden bağımlılıklarla ilgili çeşitli paylaşımlar yapmıştım. Bağımlılık alanında bana ilk görünür olan ruhsal varlıkların o bağımlılık programına olan köleleştirilmiş hizmet alanıydı. Tekâmül etmeyi isteyen karanlık ve tekâmülsüz varlıkların tekâmülsüz güçlü bir grup tarafından engellendiğini görünce çok üzülmüştüm. Bu alan şifasında o güçlü grubun saldırısına maruz kalmadan ne yapabileceğimin yolunu ararken, hayatımda yediğim içtiğim bağımlılık programı aracılığı ile benimle bağ kurmuş varlıkların hak edenlerin ilahi yasaya uygun özgürleşmesi için Başmelek Metatron ve Başmelek Azrail’le çalışma yapmıştım. Yaptığım çalışma sonrası da aşağıdaki çalışmalar genele açık niyete dönüşmüştü. Her cuma yaptığımız AŞKa Dönüşüm canlı yayınları bu alanı da ilahi yasalara uygun olarak arındırıyordu.

Var Olan Bağımlılık İçin Çalışma

Karbonhidrat ve şeker gibi bağımlılıklar da dahil herhangi bir madde ya da davranış bağımlılığınız varsa onun için aşağıdaki çalışmayı her bağımlılığınız için tek tek olmak üzere yapabilirsiniz 🙏🏻

“Başmelek Metatron benim bu zamana kadar kullandığım alkol/sigara/(bağımlılığınız) aracılığıyla benimle bağ kurmuş ruhsal varlıklardan özgürleşmeyi hak edenler varsa bunların özgürleşmesi için Yaratıcı’nın uygun gördüğü şekilde özgür irademle onların özgürleşmesine kendi varoluşum korunarak hizmet etmeyi seçiyorum. Benimle bağ kurmuş tüm varlıkları hak ettikleri şekilde sana ilahi işlem için teslim ediyorum. Benimle olan tüm bağları kesilsin. İblisin benim alanımdaki tüm direkt ve dolaylı oyunları için ilahi arınma ve korunma talep ediyorum.”

Bağımlılık Alanı Olan Bir Mekana Gittiğinizde Yapılacak Alan Temizleme Çalışması

Gittiğiniz mekânda sunulan hizmet ya da orada bulunan insanların etkisi ile sizin alanınızı sıkıştıran durumlar için herhangi bir bağımlılığınız olsa da olmasa da bu çalışmayı yapabilirsiniz. Beni en çok alkol ve sigara alanındaki varlıklar etkilediği için alkol ya da sigara içilen bir işletmeye gittiğinizde de diyerek niyeti yazmıştım. Ancak bilgisayar oyunları, kumar ve alışveriş bağımlılığı gibi herhangi bir şekilde insan alanına bağımlılık programı ile bağ kurma potansiyeli olan her yerde bu niyeti yapabilirsiniz.

“Başmelek Metatron lütfen şimdi benimle ol, benim bu mekanda oturduğum ya da bulunduğum süre boyunca ilahi yasalara göre sigara, alkol ya da diğer bağımlılık programları alanında köleleştirilmiş ve özgürleşmeyi hak eden ruhsal varlıklar olursa, ilahi yasalara göre bana enerji, koku ve duman aracılığıyla bağ kurulması nedeniyle talep etme hakkım olan varlıklar için ilahi işlemin yapılmasını talep ediyorum. Başmelek Azrail’in de alanını ilahi olarak hak edişimce korumasını talep ediyorum. Bilmediğim ötesindeki her şeyi de Yaratıcı’ya teslim ediyorum.”

Gıdalar Aracılığıyla Kurulan Gizil Bağımlılık Programı

Benim bağımlılık programındaki ilk fark ettiğim ilişkili olduğum maddeler kahve ve çikolataydı. Bağımlılık programı alanımda uzunca bir süre olduğu için iki ya da üç yıl hiç kahve içmedim. Yaklaşık bir buçuk yıl önce artık kahve aracılığıyla bağımlılık programında değilsin istersen içebilirsin mesajını aldıktan sonra zaman zaman sıcak bir şeyler içmek istediğimde kahve içmeyi denedim. Ancak eskisi gibi bir tat alamadım. Mesajı aldıktan sonra kahve içmeden önce alandaki varlıkların özgürleşmesi için niyet edip içiyordum. Kahve içerken keyif almama nedenim muhtemelen daha fazla kahve içip, varlıkları özgürleştirmemem için ruhsal varlıkların dopamin yolağımı tetiklememesinden kaynaklanıyor.

Çikolatayı da artık tüketemiyorum. Çikolata ile olan bağımlılık ilişkimde içeriği çikolata olan her ürünü yerken keyif almıyordum. Belirli çikolataları yerken keyif alıyordum. Çikolataları yerken de yediğim çikolatanın kimyasal içeriği ile ilgili ve enerjisel boyutu ile çalışma yaptığım için, zihinsel düzeyde çok sevdiğim çikolatalar midemi rahatsız etmeye başladığı için o çikolataları da yememeye başladım. Sadece çok açken markete gittiğimde ya da enerjisel olarak çözümleyemediğim bir konu alanda olunca eskiden sevdiğim çikolatayı alıyordum. Bilinç düzeyinde yani korteksim doğru bağlantıları oluşturmuş olsa da korteksimin devreden çıkıp, limbik sistemimin devrede olduğu zamanlarda eski haz programı kaydı olan ürünü alma konusunda henüz limbik sistemime bu bilgiyi öğretemediğimin farkındayım. Bunu öğretememe sebebimi de birazdan seksle olan bağlantı alanında ifade edeceğim.

Çikolatayı neden sevdiğimi bulmak için çikolata bileşenlerine tek tek baktım ve çikolata seviyorum diye tanımladığım şeyin aslında şeker olduğunu buldum. Yoğun bitter çikolata hiç sevdiğim bir çikolata olmadığı için demek ki ben aslında kakaoyu sevmiyorum dedim. İnce eleyip sık dokumalarımla süt ve şekerin sevdiğim maddeler olduğunu keşfettim. Sütü sevme nedenim de aslında sütün içinde bulunan farklı bir şeker olan laktozmuş. Biyolojik bedenim aslında laktozu tercih etmediği için laktaz enzimim az olduğu için laktozsuz süt çıkana kadar ben süt içmiyordum. Biyolojik bedenimin kendini korumak için oluşturduğu laktoz intoleransını gelişmiş endüstri ile manipüle edip, yıllardır içmediğim sütün acısını çokça laktozsuz süt tüketerek hızlı  kilo almamın önünü açmış bulundum. Süt nasıl olsa sağlıklı bir içecekti o zamanlar da kahve içmeyi bırakıp, yerine sağlıklı bir alışkanlık edindiğimi düşünmüştüm. Aslında olan şuymuş, bir karbonhidrat türevi olan şeker vücutta parçalanırken yan ürün olarak az miktarda alkole dönüşüyor. Fiziksel bedene tıbbi nedenle ya da özgür iradeyle çok önceden ya da yeni alkol girişi olduysa ve alkol alanında köleleşmiş varlıklar bir nedenle bu fiziksel bedenle bağ kurduysa o zaman şekerin parçalanması ile açığa çıkan alkol alanında bu varlıklar yeniden bağ kuruyor.

Benim hep yemek sonrası yaşadığım şişkinlik olurdu bunun da nedenini bilmiyordum. Yaklaşık 12 -13 yıl önce tevafuken ben beyaz ekmeği yediğimde sindiremediğimi, ekmeğin içinde belirli miktarda kepek varsa buğday ürünlerini ve bulguru sindirebildiğimi öğrendim. Bunu glutene bağlayıp, kara buğday yemeyi zaman zaman aralıklarla denediğim de ise çok daha kötü olduğunu oldukça geç öğrendim. Bendeki proses şöyle çalışıyor; buğday içeriğinde ki karbonhidrat sindirim esnasında alkole dönüşen yan ürün ekmek içinde bulunan kepek tarafından absorbe ediliyor ve karbonhidrat ile açığa çıkan alkol bana etki etmiyor. Yediğim pilav ya da ekmekte kepek yoksa ve ben işlenmiş buğdayı yiyorsam işte o zaman yan ürün olarak açığa çıkan alkol alanına köleleştirilmiş ruhsal varlıklar hop diye hemen geliyor.

Patlıcan içeriğinde bulunan nikotin de hayatımda hiç sigara içmemiş olsam da sigara içenlerin dumanını soluduğum için sigara ve tütün alanında nikotine bağ kurmuş varlıkların alanıma gelip, beni aşırı rahatsız etmesine neden oluyor.

Yemek istediklerimi yedikten sonra sağlıklı hissetmediğim için yemek yeme konusu benim oldukça çok çalışma yaptığım alan. Eskiden herkes bu yemekleri yiyor ben de yiyebileyim diye çalışma yapıyordum. Artık amacım o yiyecek ve içecek maddelerin de enerjisel olarak huzurlu olmasına aracılık etmek. Biyolojik bedenimin gerçekten ihtiyacı olan ona fayda sağlayacak beslenmeyi yaşamıma dahil etme gayretindeyim. Bu gayret neticesi olarak şimdilik karbonhidrat ve türevlerini tüketme dengesini fiziksel ve enerjisel düzeyde en sağlıklı hale eriştirmeye çalışıyorum.

Bağımlılık Programlarının Çekirdek Programı

Bu çekirdek programa ulaşmam şu an dünyada yazılı ve sözlü olarak kullanılan diller ve bunları yazılı hale getiren araçları olan alfabeler ve her bir alfabenin harfleri ile ilgili yaptığım çalışmalardan kaynaklanıyor. Bu alanı zihinsel düzeyde bana görünür kılan Pip Williams’ın Kayıp Kelimeler Sözlüğü kitabı oldu. Bu kitap Oxford İngilizce Sözlüğünün yazım sürecini küçük kız Esme’nin yaşam yolcuğu ile birlikte anlatıyor. Kelimelerin oluşumu erkek egemen düzenle oluşmuşken, dişil enerjinin gücü bana İngilizce ile sevgi ile bağ kurmanın yolundan beni geçirdi. Bu yolun kapısını yıllar önce İngilizce’yi gerçekten duygularla insanlara öğretme AŞKında olan Gamze açmıştı. Gamze’nin açtığı kapıdan zihnimi Esme’nin hikayesi İngilizce kelime bahçesinde dolaştırıp, aslında her bir kelimenin kendine özgü çiçeksi hakikatini bana gösterdi. Kendi adımın yasemin çiçeğinden gelmesinden midir bilmiyorum ama gül ve çiçek bahçeleri benim ruhsal çalışmalarımda hep kendimi en mutlu hissettiğim bahçeler olduğundan İngilizce kelimeler de benim için bir bahçeye dönüşmüş.

Bu kitabı okurken de günlük hayatımda da beni argo kelimeler ya da küfürler çok rahatsız ediyordu. Kitabı okurken Esme’nin hayatın içinde olan günlük kelimeleri bulmak için çıktığı yolculukta argo ve küfürle yolu kesiştiğinde ben de yeniden beni rahatsız eden tarafına bakıp, şifasına niyet etmiştim. Kitabı okumaya başladığımdan beri İngilizce ve İngiltere ile ilgili açığa çıkanları AŞKa Dönüşüm canlı yayınlarında konuşmaya niyet etsem de henüz bunun zamanı gelmediği için ben sadece tespit ettiklerimin şifasına meditasyon esnasında niyet ediyorum. Dün akşamki meditasyonda da bu konun şifasına niyet etmiştim. Dün akşamki meditasyon sonrası Oxford Sözlüğünün editörlerinden James Murray ile bağlantılı olan geçmiş yaşamlarımda sevgi olmayan alanların şifasına niyet ederek yattım. Bu bağlantıyı fark etme nedenim de şundan oldu. Kitabı yeni okumaya başladığımda henüz A ve B harfleri ile ilgili ciltlerin basımı gerçekleşmişken rüyamda Gamze’ye kitaptan bahsettiğimde İngiltere’de T harfi ile ilgili kelime çemberleri yapıldığını bana söylemişti. James Murray’ın hayatını ve Oxford Sözlüğü’nün çıkışını anlatan Deli ve Dahi filminin sonunda James Murray’ın T harfinin gerçekleşmesi esnasında öldüğü bilgisine ulaşınca rüyamın tesadüfi bir bilgi içermediğini anladığım için bu şifaya niyet etmiştim.

Uyandıktan sonra yaklaşık iki saat boyunca gördüğüm rüyalardan hatırladıklarımı şifalandırmak için çalışırken konuyu çözemeyip aşırı sıkışınca şifayı sürece bırakmaya karar verdim. Daha sonra grupta Armağan’ın yazdığı mesajdaki benim önceden yazdığım yazıyı okuyunca çekirdek programa ulaştım. Yazıyı okumak isteyen olursa buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İnsan olarak cinsel hayatı aktif olsa da olmasa da her insanın ayak tabanlarının altından başlayıp aşağı doğru yumurta gibi bir enerji alanımız var. Bu konuyu uzun uzun anlattığım videoyu isterseniz buradan izleyebilirsiniz. Yukarıdaki yazı ve buradaki bilgiler birbiri ile bağ kurunca ortaya çıkan program şu oldu. Tekâmülsüz var oluş planında bulunan ve tekâmülsüz ırkın 13 alt programının anası Lilith her insanın cinsel enerjisi içine en az bir çekirdek olacak şekilde seks ya da seksin alt boyutlarından program bırakmış. Bu çekirdek program insanın sinir sistemi aracılığıyla limbik sisteme kendini taşıyıp, orada zaman zaman uyanıp, zaman zaman uykuda olarak insanı programlamaya başlamış. Bu programlamanın en aktif olduğu zamanlarda kişinin ya kendisinin argo ya da küfür konuştuğu zamanlar ya da kullanmıyor dahi olsa buna maruz kaldığı zamanlar.

Küfür ve argo aracılığıyla limbik sistemde tekâmülsüz Lilith’in yaptığı programlama bağımlılık alanındaki varlıklara insanın zihin kapısını açıyor ve insanın zaaflarına göre çeşitli formlarda onu kuklalaştırıp, kendi planını evrensel yasalara uygun olarak büyütüyor. Bağımlılık programından özgürleşmek için güçlü bir irade gerekiyor. İradeyi zayıflatan da Lilith Ananın çetrefilli oyunları. Bu oyundan özgürleşmek ise insanın düşüncelerinde ve konuşmalarında dil oyunlarından kendini özgür kılması ile mümkün görünüyor.

Anneme beni küfür programı ile farkındalığa eriştirip, koruduğu için teşekkür ediyorum. Çocukken mahallenin çocuklarından öğrendiğim küfürü anneme “anne ben yeni bir şey öğrendim” diyerek hevesle gelip, ona söylediğimde beni o kelimeleri bir daha kullanmamam için sevgiyle uyardığı için teşekkür ediyorum. Küfür hayatımda olmasa da çok nadir kullandığım argo kelimelere maruz bıraktığım her insanın ruhundan özür diliyor ve onların alanındaki Lilith Ananın çekirdek programından ilahi yasalara göre temizleme iznim olan her şeyi Yaratıcı’nın izni ve koruması ile arındırmaya niyet ediyorum. Beni küfre maruz bırakıp, Lilith Ananın çekirdek programını büyüten tanıdığım tanımadığım herkes için de ilahi adalet talep ediyorum.

Cinsel hayatı aktif olan insanlar da cinsel deneyim esnasında kullandıkları argo ve küfür ile beslenen kelimeleri kullanırken bu programın farkında olarak kullanıp kullanmamaya karar vermesini öneririm. AŞKın kutsiyeti ile saf olarak cinsel birliktelik deneyimlenmesi mümkün. Bu saf birlikteliğe ulaşmak ise her eşin birlikte bulabileceği bir yol. Dilerim evli olan eşler bu safiyete ulaşır ve saf AŞK hakikatini evlilikleri süresince yaşarlar.

Evlilik dışı ilişkilerde aldığım mesaj doğrultusunda gerçek saf AŞK kutsiyetine ulaşmak mümkün değil. Neden sonuç ilişkisine zihinsel olarak tam vakıf olmadığım için sorularınız varsa bunun cevabını bilmiyorum.

Burada yazdığım konularla ilgili şifalanma yapmak isteyip ne yapacağını bilmeyenler kendi hayatınızdaki konun tek tek olacak şekilde şifasına niyet edip, Işık Bilgeleri ile yapılmış herhangi bir meditasyonu yapabilirsiniz. Işık Bilgeleri ile yapılmış meditasyonlar listesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Burada açığa çıkan bilgiler 2015 yılından beri aldığım mesajların, birlikte sohbet ettiğim ya da birlikte çalışma yaptığım birçok insan vesilesiyle ortaya çıktı. Bu nedenle bu alana direkt ya da dolaylı emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Açılan konularla ilgili yaptığım ve şu an zihinsel düzeyde hatırladığım ya da hatırlamadığım tüm şifa alanını hak eden tüm insanların ruhlarına iletilmesi ve huşu ile yaşamlarında açığa çıkması için tatlı bir hediye paketi yaparak Işık Bilgelerine teslim ediyorum. Kendi aklıma da bu kadar bilgiyi bağladığı için teşekkür ederek yazımı tamamlıyorum.

25.11.2023

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_