İçeriğe geç

Dünya İnsanının Deprem Tekamülü

  • 4 yıl önce
  • 3Dakika
  • 695Kelime
  • 99Görüntülenme

Dünya İnsanının Deprem Tekamülü

Dünyada olacak büyük depremlerde nerede olacağını bilmesem de bir uyarı mekanizması oluyor. Depreme dair bir konuya denk geldiğimde mutlaka çalışma yaparım.

Dün arkadaşımla çeşitli konulardan sohbet ederken konu büyük İstanbul depremine geldi. Bu konu üzerine de konuştuk.

Eve dönerken metrobüste Gaia ile bağlantı kurup çalışma yapmalı mıyım diye sordum. “Kısa bir çalışma değil Tanrı Hades’le yapacağın bir çalışma olsun” diye cevap geldi.

Dün eve geldikten sonra haberlerden sonra ortaya çıkan farklı konular olduğu için Türkiye ve Türklükle ilgili çalışmaları yaparken uykunun kollarına geçiş yapmışım.

Sabah uyandığımda hissettiğim bu çalışmayı yapmam gerektiği idi. Daha sonra Tanrı Hades’i çağırdım ve yer altında sıkışan enerjileri arındırmak için çalışmaya başladık. Çalışmaya konsantre oluyorum kısa süre sonra zihnimi başka bir alanda buluyorum. Bir kaç kere aynı durumu yaşayınca “Tanrı Hades, çalışmaya konsantre olabilmem için lütfen bana yardım eder misin?” dedim.

Tanrı Hades, “Dünya sizin yansımanız siz dünyanın yansımasısınız. Sahip olduğunuz negatif duygular ondada birikime neden oluyor. Kendi en derin karanlığına gider ve orayı dönüştürüsen o zaman dünyadaki sıkışmış enerjilerde kendiliğinden dönüşür. Düşünceni takip et ve seni kendi karanlığına çekmesine izin ver, sen kendini arındırdığında buradaki çalışmada enerjin aktive olur. Senin enerjin aktive olduğunda gerçek temizliği gerçekleştirebilirsin” diye beni yanıtladı.

Ben çalışma boyunca hem kendi hayatımla ilgili hem toplumsal olarak yaşadıklarımıza dair duygularımı takip ettim. Duygularım hafifledikçe her şeyi daha farklı algıladım.

Türkiye’de yıkıcı bir deprem olmasın mı istiyorsunuz o zaman içinize bakın kendi kibrinizle, öfkenizle negatif olan duygularınızla yüzleşin. Onları dengeleyin. Bizler duygularımızı yok etmek için bu dünyaya gelmedik. Onlarla dengede olmayı öğrenmek için geldik.

Terör olmasın mı istiyorsunuz, o zaman içinizdeki savaşçıyı bulun ve artık onunla anlaşmanızı sonlandırın. Savaşçının olduğu yerde savaş ya da çatışma olmak zorunda.

Dışarıda var olan her şey bizim içimizdekilerin yansıması. DNAmızda kayıtlı bilgiler ve bilinçaltı kayıtlarımızla biz bu senaryoyu oynatıyoruz.

Kendi karanlığınızla yüzleşecek cesaretiniz yoksa Başmeleklerden ya da bu işi yapan insanlardan yardım isteyin. Birey olarak arınmadıkça toplum olarak arınamayacağız. Dünya insan tekamülünü bir yere kadar tölere edebilecek durumda. Bu tekamül gerçekleşmezse daha fazla ölümle karşılaşacağız.

Bu zamana kadar bana verilen bilgileri korku enerjisi yaymamak adına üstü kapalı sizlere ilettim. Ancak hala yazdığım paylaşımlara yapılan yorumlardan anlatmaya çalıştıklarımı anlamamış insanlarla karşılaşıyorum.

Terörle ya da doğal afetlerle insan ölümlerinin azalmasını istiyorsak o zaman kendi bireysel dönüşümümüzü hızlandırıp dengeleyelim.

Farkındalığa sahip olduğunu söyleyen insanların yaşadığımız olumsuz anlarda yapmış olduğu negatif enerjileri besleyen insanları gördükçe bilginin uygulama da işe yaramadığını görüyorum. Çalışma alacağınız insanları farkında olarak takip edin. Yaşanılan olumsuz durumda sizi aşağı mı çekiyor yoksa sizi evrensel bilince taşımak için aydınlatıyor mu? Kıstasınız bu olmalı. İnsan bedeninde olan herkes hala yolcu. Herkes farklı deneyimlerden geçmekle birlikte hepimiz dengede kalmayı öğreniyoruz.

Önce kaosun içinden geçeceğiz eski enerji bitene kadar. Bu kaos enerjisinde dengede kalabilmeliyiz. Negatif duyguların sizi aşağı çekmesine izin vermemenizi öneririm.

Nasıl bir dünyada yaşamak istiyorsak kendi içimizi o hale dönüştürmeliyiz.

Sevgiler

11.12.2016
Spiritüel Rehber Yasemin Derya Metin