İçeriğe geç

Özgür İradeyle Sonlandırılabilen Tekamülsüz Anlaşmalar

Spread the love
 • 3 yıl önce
 • 7Dakika
 • 1901Kelime
 • 751Görüntülenme

Özgür İradeyle Sonlandırılabilen Tekamülsüz Anlaşmalar

Bu yazı sadece ilahi olarak dönüşümü hak edenler için yazıldı. Enerjisel olarak bu yazının içeriğinden esinlenerek tekamülsüz alanın büyütülmesi amacı ile kullanılmasına iznim yok. Yaratıcı’nın bildiği ilahi zaman geldiğinde bu yazı ve benim aracılığımla ortaya çıkmış tekamülsüzlerle ilgili her yazının bilgisi ve enerjisini ilahi işlem için Yaratıcı’ya teslim ediyorum.

Bu zamana kadar bana aktarılan tekamülsüzlerle ilgili bir çok bilgiyi şu an dünyada yaşayan tekamülsüz ruhsal ve fiziksel DNA ve gen taşıyan, titreşim, enerji ve veçhe taşıyan insanların kullanma ihtimali nedeniyle yazamıyordum. Bugün gerçekleşen dolunay ile birlikte insanlık planına sevgi kapısı açıldı. Bu kapı bir çok insan özgür iradesiyle ilahi olarak sevgiyi deneyimlemeyi seçtiğini Yaratıcı’ya beyan ettiği için açılabildi. İnsanlık planına açılan bu sevgi kapısı ilahi gerçeklikte pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda yol almayı seçmiş tüm insanlar aracılığıyla açığa çıkan varoluşun AŞKa dönüşmesine hizmet edecek her şeyi ilahi korumaya alacak. Bunun anlamı da şu oluyor; pozitif ya da aydınlık tekamül yolunda ilerlemeyi seçmiş insanların yazdığı yazılar, söylediği sözler sadece AŞKa dönüşüm için kullanılabilecek. Bu bilgiler tekamülsüzler, karanlık ya da negatif tekamül yolunun kendini büyütmesi için kullanılamayacak.

Tekamülsüz Plan

Kara Şeytan (Cinsiyetsiz Tek Form)

İblis (Dişi)

Devil (Dişi)   Demon (Er)

Lilith (Dişi)   Lucifer (Er)

13 Tekamülsüz Irk

 • Anunaki
 • Reptilyan
 • Orion
 • Zeta Reticuli
 • Lyra
 • Aldebaran
 • Sirian
 • Draconian
 • Paracelcius
 • Mirorest
 • Eguzegen
 • Locii
 • Alcoralu

Tekamülsüz plandaki dişi insanlık planındaki eril; er de insanlık planındaki dişil formda oluyor.

İnsanlardaki Tekamülsüz Alanlar ve Yapılacak Çalışmalar

Bir insanda kara şeytandan, iblisten, devilden, demondan, lilithten, luciferden ve tekamülsüz ırklardan (anunakiden, reptilyandan, oriondan, zeta reticuliden, lyradan, aldebarandan, siriandan, draconiandan, paracelciusdan, mirorestten, eguzegenden, lociiden, alcoraludan) (1) tek tek ya da bir kaç tanesinden ruhsal ve fiziksel DNA ve gen, titreşim, enerji ve veçhe bulundurabilir. 

Tekamülsüz alanın var olup olmadığının bilgisi ilahi zaman gelmişse o insan tarafından bilinir oluyor. Bunu öğrendiğiniz zaman lütfen hiç bir şekilde umutsuzluğa düşmeyin. Siz saf niyetle Yaratıcı’ya inandığınızda ve kalpten bu parçalardan özgürleşmek istediğinizde bunların hepsinden özgürleşebiliyorsunuz. Bende de tekamülsüzlere ait çok fazla şey vardı; çalışmalarım, dualarım ve o parçalara olan sevgi odağında olan yaklaşımımla hepsi dönüştü. Kendi adıma kendi genetik alanıma iyi ki bu parçaları dahil etmişim. Bu dahil olma sonucunda hem bu konuyu açığa çıkarabildim hem de hepimiz için bir çok çalışma ortaya çıkarabildim.

Her ne olursa olsun kolayca dönüşmek istiyorsanız; kendi içinizde sevgiyi arttırmalı ve hiç bir şeyle savaşmamalısınız. Bir insanı kovar gibi çalışma yaparsanız asla dönüşümde başarılı olamazsınız. Savaşmak onların en iyi bildiği ve en çok kullandığı şey. Savaşırsanız sizde olan tekamülsüz alanı daha da büyütürsünüz. Gerçek saf sevgi ve AŞK tekamülsüz alanın hareketsiz ve eylemsiz bırakan enerjiler.

İlk olarak aşağıdaki meditasyonu yapın. Bu meditasyonu lütfen belirli aralıklarla tekrarlayın. Her programı hemen temizleyemeyebiliyoruz. Zamanı geldikçe temizleniyor. Onun için de belirli aralıklarla çalışma yapmak iyi geliyor. Ayrıca bazı tekamülsüz alanı olan insanlarla etkileşime girdiğimizde onlardan alanımıza dahil olanları da arındırmış oluyoruz.

Daha önce yazmış olduğum Özgür İrade ile Tekamülsüz Alandan Özgürleşme yazısında sizin bilmenize gerek olmadan özgürleşebilmeniz uygun olan tekamülsüz alana ait konulardan özgürleşmek için çalışma yazmıştım. Dilerseniz buraya tıklayarak yazıyı okuyabilirsiniz.

Eğer bilinç düzeyinde çalışma yapmanız gerekiyorsa kas testi, sarkaç (pandül) veya bio çubuk aracılığıyla yukarıdaki (1) yazan yerin önündeki her bir parça için … olan yerde isimlerini tekrarlayarak tek tek şu soruyu sorun “ilahi gerçeği bilmeyi seçiyorum. Benim alanımda hala … ile bağlantılı herhangi bir şey var mı?” Bu soruya “evet” cevabını aldığınız her parçayı bir kenara yazın.

“Yüce Yaratıcım şu an alanımda var olan tekamülsüz …. (kağıda yazdıklarınızın hepsini tek tek söyleyin) alan ya da alanlarla ilgili her şey için af ve bağışlanma talep ediyorum. Varoluşta tekamülsüzlere ait programları bilerek, isteyerek ya da zorla büyüttüysem bunun için tövbe ediyorum. Bu alanlardan tamamen özgürleşinceye kadar lütfen beni ilahi korumana al. Ben yaratılmış olarak acizim, Sen Yaratıcı olarak her şeye gücü yetensin. Lütfen beni bağışla. Bundan sonra da tekamülsüzlerle yeni bağlantılar kurmamam için lütfen bana yardım et. Zihnimi berraklaştır ve kalbimi saflaştır ki tekamülsüzlerin o an ki gerçekliğini idrak edebileyim.”

Bu niyeti dilediğiniz kadar okuyabilirsiniz ya da ses kaydı yapıp; dinleyebilirsiniz. Bu niyet tekamülsüz alanlardaki kara şeytan bağını zayıflatacaktır. Hayat döngüsü içinde kendi tekamülsüz alanı ile yüzleşmek istemeyenler ya da özgür iradesi ile tekamülsüzlüğü deneyimlemek isteyenlerle ilişkinizi sizin için ilahi olarak olması gereken sevgi dengesinde ilerletmek için de aşağıdaki çalışmayı dinleyebilirsiniz.

Kara Şeytanla Olan Tüm Anlaşmaların Bitmesi İçin Çalışma

Kara şeytan tekamülsüz alanı olan her insanla bu alanlardan bağımsız her insanın zaaflarına göre oluşturduğu yeni anlaşmaları belirli aralıklarla enerjisel ve astral boyutta yeniliyor. Bu anlaşmaların çok azını kendi gerçekliğini göstererek yapıyor. Çoğunlukla ışık bedenliymiş illüzyonu yaratarak yapıyor. İnsan pozitif ya da aydınlık varlıkla anlaşma imzaladığını sanabiliyor. Yazacağım çalışmayı da kendinize göre belirli aralıklarla ya da rüyanızda çok güzelmiş gibi bir şey görseniz de uyandığınızda sıkıntı ve huzursuzluk hissediyorsanız da okuyabilirsiniz. Bu çalışma ilahi gerçeklikteki pozitif ya da aydınlık tekamül yolundaki bir ruhsal anlaşmayı iptal etmeyecektir. 

“Bu yaşam ya da geçmiş yaşamlarımda direkt ya da dolaylı kara şeytanla yaptığım ve ilahi olarak sonlanmasını hak ettiğim tüm anlaşmaların ve buna benzer yazılı bağlayıcılığı olan her şeyin; tüm sözlerimin, yeminlerimin ve buna benzer sözlü bağlayıcılığı olan her şeyin; insan olarak benim aklımın ermediği Yaratıcı’nın bildiği kara şeytanla benim aramda olan her şeyin iptalini talep ediyorum. Kara şeytanın beni zorladığı bana illüzyon yarattığı her an için de ilahi adaletin devreye girmesini talep ediyorum. Artık sevdiklerimle kara şeytanın bana illüzyon yaratmasına iznim yok. Yaratıcı’nın beni ve tüm sevdiklerimi ilahi korumayla koruduğuna inancım tam.

Bu anlaşmam dolayısıyla Yaratıcı’ya inanmak, iman etmek ve teslim olmak yerine kara şeytanın peşinde olduğum her an için Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. Özgür irademle ilahi yasalara göre ilahi olarak hak ettiğim kara şeytandan ve onun var ettiği tekamülsüz plandan özgürleşmeyi seçiyorum. Şu andan itibaren karşılaştığım insanların bana yeniden direkt ya da dolaylı kara şeytanla yeni bağlayıcılık oluşturmasına iznim yok. Şu an kendi sahip olduğu tekamülsüz alandan özgürleşmeyi seçmeyen insanlarla bir araya geldiğimde ilahi olarak hak ettiğim korumanın anda alanımda olmasını talep ediyorum. Kendi AŞK enerjimi yaşamımın her anında aktif edebilmek için ilahi olarak hak ettiğim yardımı talep ediyorum.

Kara şeytan tarafından var edilmiş yaratık planından ve bununla bağlı bağlantılı her şeyden de ilahi olarak özgürleşmeyi talep ediyorum. Yaratıklara verdiğim ya da yaratıkların benden almasına ya da çalmasına izin verdiğim her şeyin de ilahi görevliler tarafından onlardan alınmasını kaynağa götürülmesini talep ediyorum. Eğer bana ait olanların bana dönmesini ilahi olarak hak ediyorsam kaynakta arındırıldırıldıktan sonra benim frekansıma uygun olarak iade edilmesini talep ediyorum.

Kara şeytanın dünyayı sömürüp, tüketmesi için dünyaya gönderdiği görevlilerin ilahi olarak benim etkileşimde olduğum dünya alanlarını artık sömürmesine ve tüketmesine iznim yok. Benim ve onlar için ilahi adalet devrede olsun. Bu görevlilerden kopyaladığım tüm davranışlarımdan da özgür irademle özgürleşmeyi seçiyorum. Bilmeden dünyayı sömürüp tükettiğim her an için dünyadan ve dünyada yaşayan tüm yaratılmışlardan özür diliyorum.

İnsan olarak idrakimin ötesindeki kara şeytan ve tekamülsüzlerle ilgili her alanın hak ettiğim kolaylıkta arınması ve şifalanması için Yaratıcı’dan veya onun uygun gördüğü pozitif ya aydınlık tekamül yolundaki ruhsal varlıklardan yardım talep ediyorum.

Rüya boyutumda, astral boyutumda, enerji boyutumda ve bilmediğim tüm boyutlarda çok boyutlu ilahi korunmayı talep ediyorum.

Yaptığım her şey için Yaratıcı’dan af ve bağışlanma talep ediyorum. Aldığım verdiğim her nefeste tövbe ediyorum.”

Bu yazıdaki tüm çalışmaları yapsanız da eğer siz özgür iradenizle tekamülsüzlere ait herhangi bir programı kullanırsanız; o zaman sizin açtığınız alan nedeniyle kara şeytan ya da tekamülsüzler sizinle yeniden bağ kurabilirler. Bu programlar insanlığa dinler aracılığıyla belirtilmiş. Dinen günah diye tanımlanmış konular tekamülsüzlerin insanlığa bağ kurmak için var ettiği programlar.

Bu programları fark ettiğinizde de aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

24.07.2021

Etiketler: