İçeriğe geç

Varoluşsal Geçmiş Yaşam Şifası ve Geçmiş Yaşam Şifası

 • 3 yıl önce
 • 4Dakika
 • 1131Kelime
 • 362Görüntülenme

Varoluşsal Geçmiş Yaşam Şifası ve Geçmiş Yaşam Şifası

Bu yazıyı daha önce yazdığım yazıların toplamı ve bir kaç yeni ilave ile toplu bir şekilde karşınızda olmuş olacak.

Benim yaptığım tüm çalışmalar Yaratıcı’nın izin verdiği ve ilahi yasalara göre kişinin hak ettiği durumları şifalandırabilir. Bir konuya sürekli çalışıyor ancak bir sonuç alamıyorsanız konunun detayını bilmeseniz bile Yaratıcı’dan af ve bağışlanma dileyip tövbe edebilirsiniz. Tövbe insan olarak Yaratıcı’nın bizi affedip, ilahi olarak daha fazla şifaya ulaşmamızı sağlayabilir. Yaratılmış hiç bir varlık yaratılmıştaki tüm sırra vakıf değildir. Onun için de Allah’ın yaratılmışlara hak gördüğü alanı bilmemiz mümkün değildir. Yapacağımız tek şey kendimizi saflaştırmak olmalı. Elimizden geleni yapıp gerisini Allah’a teslim etmeliyiz.

Geçmiş yaşam şifa alanı birbiri ile iç içe çok fazla alan içerdiği için; geçmiş yaşamları görüp tespit etmekten ziyade bu yaşamların şu anki yaşama yansıyan kalan alanlarını şifalandırma odağı ile çalışmaları yapıyorum.

Bu girişken alanları en basit hali ile sıralayıp alanı fark etmenize yardımcı olacak açıklamalar.

Önemli Not: Çalışmalardan hangisini yaparsanız yapın o gün geçmiş yaşam için sadece bir çalışmayı yapmalısınız.

Dünyasal Geçmiş Yaşam Kayıtları Nereden Geliyor

 1. Bu kişinin geçmiş yaşam kaydı olabilir
 2. Kendi atalarının yaşamı ya da geçmiş yaşam kaydı olabilir
 3. Yaşadığınız durumla ilgili olan kolektif bilinçteki en baskın yaşam kaydı olabilir
 4. Kişinin herhangi bir insanın koruyucu meleği ya da ruhsal rehberi olduğu yaşamdaki insanın yaşam kaydı olabilir

6 farklı varyasyon bunların dünya ve dünya dışı bedenli ve bedensiz yaşam alanlarında olma ihtimalinin olduğu bir okyanusa girme arzusunda oluyor insan. Zihin referans bilgiler doğrultusunda bu anıları DNA kayıtlarından bilince getiriyor. Daha önce bilmeyen herhangi bir kayıt olmayan durumla ilgili olarak bilinçte veriler yoksa burayı senaryolaştırmak zihnin karmaşaya düşmesine de neden olabilir.

Özellikle 4. durumda melek ve ruhsal rehber kişiyi sürekli gözlemlediği için her detayı bildiği için zihnin o yaşamı kendisinin olarak tanımlaması çok büyük bir olasılık. Melek olarak oldukça saflaşmış bir yaşam da insana hizmet anında insanın yaşadığını kendinin yaşadığını sanması kişiyi çok büyük bir karmaşaya sürükler.

Dünyadaki Geçmiş yaşamlarınızı bilme değilde şifalandırmayı tercih ediyorsanız; “Yaşadığım …. (yaşamınız içinde sürekli tekrar eden ve çözümlenmeyen döngü neyse onu dile getirip) ile ilgili ilahi olarak dünyada şifalanması gereken ilk yaşamın ve bununla bağlantılı her şeyin şifalanması için hak ettiğim sağlıklı, kolay ve keyifli şifaya niyet ediyorum” niyetini yapıp, aşağıdaki meditasyonu her konu için tek tek ve günde bir geçmiş yaşam çalışması olacak şekilde yapabilirsiniz.

Varoluşsal Geçmiş Yaşam Bağlantıları

Geçmiş yaşamlarınız dünyada olabileceği gibi dünya dışı yaşam alanlarında da var olabilir. Bu yaşamlar bizim dünyasal yaşamdaki hayat bilişinden farklı olabilir ve bunu zihinsel veri bulunmadığı için tanımlama zorluk karmaşası alanda ortaya çıkabilir.

Kryon kitaplarında insanın genetik çorba olduğundan bahseder. İşte bu çorba hali bizleri daha da karmaşık hale getirir. Geçmiş yaşamların çözümünü de karmaşıklaştırır.

 • Rie: Kaynak enerjinin ışık varlıklara yansıması.
 • Emanasyon: Bir kaynaktan yayılan bir enerji formu, ışık veya parçacıklar (Tom Kenyon&Wendy Kennedy Büyük İnsan Potansiyeli Kitabı 139. sayfa) Rie ve emanasyon birbirine karıştırılabilir. Rie madde bedenli formlarda ortaya çıkmaz sadece enerji formlarındaki var oluş parçalarında bulunur.
 • Enerji: Kişinin enerji bedenlerindeki diğer var oluş parçaları. Fiziksel bedende bulunmayan enerji bedenlerin içine giren enerjisel formlardır. Enerjisel bedenli formlardan gelen alanlar. Bedenlenmiş yeryüzü melekleri tanımı aslında meleğin insan bedenindeki enerjisidir.
 • Frekans: İnsanın atomik düzeyinde bulunan diğer var oluş parçasının girişimi ile birlikte ortaya çıkan yeni frekans. Tüm insanlarda frekans düzeyinde olan başka var oluş parçaları mevcuttur.
 • Vehçe: Genetik kodlarda bulunan diğer var oluş boyutu gen parçaları. Vehçe var oluştaki madde bedenlerden bir diğer madde bedene aktarılır. Yıldız tohumları ve elementallerin (periler, elfler) var oluş şekli.
 • Benlik: Ruhsal DNA’da bulunan Tanrısal boyutta dahil bütün var oluş parçalarından gelen ve güçlü olan bir alan. (Ruhsal DNA ile ilgili Steve Rother Tanrı Çağı kitabından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Sayfa 95)
 • Ben: DNA katmanlarında bulunan baskın yaşam kaydı. (DNA katmanları ile ilgili daha detaylı olarak Kryon DNA’nın 12 Tabakası kitabından daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.)

Bu yazılanların ötesinde de insanın aklının ermediği bir çok bağlantı olması muhtemel. Yukarıda belirttiğim gibi bilme arzusunda olmadan var oluşunuzda evren frekansı ile uyumsuz ya da sizin yaşamınızda şu an ilerlemenizi engelleyen durumların şifalanması için “Yaşadığım …. (yaşamınız içinde sürekli tekrar eden ve çözümlenmeyen döngü neyse onu dile getirip) ile ilgili ilahi olarak şifalanması gereken ilk anın ve bununla bağlantılı her şeyin şifalanması için hak ettiğim sağlıklı, kolay ve keyifli şifaya niyet ediyorum” niyeti ile yine günde bir çalışma olacak şekilde aşağıdaki çalışmayı yapabilirsiniz.

Yazdığım geçmiş yaşamla ilgili yazılara da buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Işığımızın ve sevgimizin arttığı nice güzel anlarımız olsun.

14.11.2019

Etiketler: