İçeriğe geç

Başmeleklerin 4.4 Enerji Kapısı Mesajı

  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 303Kelime
  • 139Görüntülenme

Sevgili kalpleri ışıkla parlayan dostlar,

Sizleri Yaradan’ın sevgisi ile selamlıyoruz. El ele ışığınızın yücelmesi için sizlerle birlikteyiz. Korkudan adım adım uzaklaştıkça bizlerin sevgisini daha sıcak hissedersiniz.

Bu enerji kapısı ile sizlere dörtlü arınmada aracılık edeceğiz. Kalp, zihin, ego ve beden her birinde ışık olmayan alanlarınızı arındırarak sizlerin ruhsallığa geçişini kolaylaştırmak bizleri mutlu eder.

04:04 bu enerjinin en yoğun şekilde dünyaya akış yapacağı zaman dilimi. Mesajı ilettiğimiz zondaki çoğu insan o zaman diliminde uykuda olacaktır. Mesajı okuduktan sonra “04.04 enerji kapısının 04:04 anındaki enerjisine kendimi açıyorum” niyetini yaptığınızda biz sizlerle çalışmaya başlayacağız.

Başmelek Mikail olarak ben bu enerjiyi bedeninize uyumlayıp, bedeninizde ışık olmayan alanları temizleyeceğim.

Başmelek Cebrail olarak ben bu enerjiyi egonuza uyumlayıp, egonuzda ışık olmayan alanları arındıracağım.

Başmelek İsrafil olarak ben bu enerjiyi zihninizle uyumlayıp, zihninizde ışık olmayan alanları arındıracağım.

Başmelek Azrail olarak ben bu enerjiyi kalbinizle uyumlayıp, kalbinizde ışık olmayan alanları arındıracağım.

Bu arınma ile sizleri Tasavvuf felsefesinden sizlere aktarılan; şeriat, tarikat, marifet ve hakikat kapılarından geçirip sizleri Yaradan’ın huzuruna getireceğiz. Her birinizin yaptığı kalpsel çağrı Yaradan tarafından duyuldu ve sizlere cevap olarak bizler gönderildik. mesajın titreşiminin kalbinizin ışığı ile rezonansa girmesine izin verin.

Bu uyumlama sonrasında bu çalışmayı dilediğiniz her zaman diliminde yapabilirsiniz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz her an bu çalışmayı yapabilirsiniz. Bu size açılan mucizenin kapısıdır.

Dört Başmelek olarak sizleri Yaradan’ın ışığı ile selamlıyoruz. Işığı gören sevgiyi bilen olur.

04.04.2018