İçeriğe geç

Hızlı ve Kolay Yükseliş

Spread the love
  • 4 yıl önce
  • 2Dakika
  • 356Kelime
  • 124Görüntülenme

Hızlı ve Kolay Yükseliş

Hızlı ve Kolay Yükseliş

Kalbim ve zihnim herkesin hızlı ve kolay deneyimleri hayatına almasını diliyor. İlahi sistem ise herkesi belirli bir zaman döngüsünde dönüştürüyor. Benim hevesle evet dediğim durumlarda evren dur bakalım diyor. Kendi ruhsal yolculuğumun başlarındayken evrenin dilini anlamayıp zorladığım çok zaman olmuştu. O zaman sadece kendi dönüşümümden sorumluydum. Şimdi ise bir çok yeni yürekle tanışıyorum. Yolculuğa başlamak istiyoruz ama bizim istediğimiz zamanda o başlangıç gerçekleşmiyor. Başladıktan sonra ikimizin birbirinin hızına uyum sağlaması gerekiyor. Ben sıçrayıp geçmenin mümkünlüğünü bilen ve her çalıştığım insana da bunu hatırlatan bir yapıdayım. Bu yapım onlarla üçüncü boyut realitesinde çatışma yaratabiliyor.

Çalıştığım insanların gücünü eline almasına yardım edip onları kendi var oluş üstadlığında yaşamaları yönünde desteklemek olur. Benim takip ettiğim tek öğreti var, O da Allah’ın Yarattığı ilahi sistemin öğretisi. Hiç bir öğreti ya da öğreticiye bağımlı olmayın ve her alanın muhteşemliği ile dans edin.

İçinizde var olan kişisel özellikleriniz ve astrolojik haritanızdaki olumsuz durumlar çalışmanız gereken durumlar. Çalışın ve dönüşün. Tutunmayın ben böyleyim inancına. Ben böyleydim, bunlar sadece dönüşüm alanlarım diye bakın kendinize ve yaşamınıza.

Sevgi ve dönüşüm için neler mümkün?

Kolay ve hızlı yükseliş ve dönüşümün nasıl bir his olduğunu Yaratan’ın bakış açısıyla bilmeyi ve hissetmeyi seçer misiniz?

🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰 🥰