İçeriğe geç

Bu Oyunda Yaşam ve Ölüm Hangisini Seçiyorsunuz?

  • 1 hafta önce
  • 4Dakika
  • 859Kelime
  • 205Görüntülenme

Bu Oyunda Yaşam ve Ölüm Hangisini Seçiyorsunuz?

Hayatımda hiç sigara kullanmadım. Ruhsal dönüşüm yoluna girdikten sonra sigara çok fazla karşıma çıkıyordu. Çatışma sebebimizi her seferinde anlamaya çalıştım. İlk başlarda ona karşı tepkiliydim. Daha sonra dünya oyunundaki bir parça olduğunu kabul ettim. Sigarayı bırakmak isteyenlerle sigaranın gerçekliğini anlayabilmek için çalışmalar yaptık. Ortaya konulmuş olan nikotin bağımlılığının altında yatan gerçeği tam olarak anladığımı düşünmüyorum. Ancak büyük orandaki oyun alanını gördüm. Ya da artık sigaraya tepkim kalmadığı için ilahi sistem tarafından çözüm sunuldu.

26.10.2017 tarihinde yaptığımız meditasyon çalışması güçlü bir çalışmaydı. Meditasyona gelen insanlar değişim ve dönüşüm için gönüllü oldukları için bana da bağımlılık alanı ile ilgili alan açıldı. Cuma sabaha karşı 04:15’te uyandırılıp sigara için yaklaşık 1,5 saat süren çalışma yaptırıldı. Bu çalışmadan yaklaşık 12 Saat sonra yeniden bir enerji alanı açıldı. Çalışmalar ve enerji uyumlaması ile birlikte yaklaşık 5 saat süren bir çalışma oldu.

Sigaranın insanların fiziksel bedenine ve ruhsal bedenine ne kadar zarar verdiğini fark edebildiniz mi?

Şimdi bana verilen ruhsal bilgileri de sizlere aktarayım ve seçiminizi yapın.

Daha önce yazılarımda tekamül yollarından bahsetmiştim. Bizim tekamülümüzün bir yolu olduğu gibi yaşam içinde kullandığımız her şeyin de bir tekamül yolu var. Sigaranın tekamül yolunun karanlık. Bu karanlık tekamül yolu aracını insanoğlu bizzat kendisi yarattı. Bazı araçlarımız dış müdahalelerle ortaya çıkıyor. Ancak bu insanlığın kendi oyunu. Sigara içenlerin bırakmak istediklerinde yapması gereken “sigaranın oyununu insanlık olarak ben yarattım ve bunun sorumluluğunu alıyorum. Bu oyunu görüyorum ve bu oyunu bozuyorum” niyetini yapması gerekiyor.

Yaratılmış olan bir oyun varsa bunun kendini hayatta tutmak ve büyütmek için sahip olması gereken ekipmanlarda olmalı. Sigara oyununda da bağımlılık maddeleri, negatif duygular ve hastalık oluşturan mikroorganizmaları da zorunlu olarak alıyorsunuz. Bunlar size asla gerçek yüzlerini göstermiyorlar size mutluluk ve haz oyununu sunuyorlar. Perdede oynayan oyun KEYİF.

Evrensel var oluş yasaları içinde var olan alma ve verme yasası gereği sigara oyununu hayatınızda var ettiğiniz andan itibaren onun yaşaması için siz kendi yaşam enerjinizi ona teslim ediyorsunuz. Yaktığınız sigara ile aldığınız her nefes ışık bedeninize karanlığı içinize dolduruyor; verdiğiniz her nefesle de ışık özünüzü sigaranın kollektif yaşam alanına teslim ediyorsunuz. Bu oyundan çıkmamanız için sigara nikotin aracılıyla her hücrenizi kaplıyor. Onlara da, “bak beni istemezsen mutsuz olursun. Mutluluk senin içsel sahip olduğun bir şey değil, ben ancak sana mutluluğu getirebilirim” kodlamasını yapıyor.

Evet sigara paketlerinin üzerinde o fotoğrafları görmenize rağmen onu kendinizin bir parçası yaptınız. Yazıyla tüm hücrelerinize sigaranın gerçekliğini fark ettirin ve şunu hatırlatın ona “sen ışık özüsün ve sen sigaradan güçlüsün. Sen mutluluğun kaynağısın. Şimdi kendinle özünle yeniden bir bütün ve ışık olmayı seçer misin? Bizi özgür ve değerli olarak yaşatmayı seçer misin?” Eğer hücreleriniz evet derse inanın bu defa her şey sizin için daha kolay olacak. Siz bile sürecin bu kadar kolay olduğuna inanamayacaksınız. Kolay olma sebebi de enerjisel olarak destekleneceksiniz.

İnsanın yaşam döngüsü içinde ölümde olması gereken bir alan. Sağlıklı bir şekilde yaşamayı seçebilirsiniz. Yavaş yavaş intihar ederek yaşamı kalitesiz bir şekilde tüketmek mi sizin için daha keyifli?

Evet özgür yaşam gezegenindeyiz hangi oyun içinde oynamak istiyorsanız oynayabilisiniz. Her an yeni seçim yapmaya hakkınız var.

Sevgili sigara sana ve bu oyunu yaratan her parçama da sevgilerimi gönderiyorum.

27.10.2017

Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_