İçeriğe geç

Bolluk ve Bereket Çalışması 2

  • 2 yıl önce
  • 2Dakika
  • 293Kelime
  • 130Görüntülenme

Bolluk ve Bereket Çalışması 2

Sana Karşı Ne Hissediyorum?
İlk başlarda neden paradan önce yaşasaydım deme nedenin senin o boyutta yaptıkların içindi. Dünya boyutu için değil. Çünkü insanlara çok acı çektirdin ve çok kandırdın. O yaşamın enerjisiydi bu zamana kadar hissettiğin.

Sana Neler Söylüyorum?
Beni yaratırken insanları sömürme niyetiyle yarattın bunun için de hep ben sana karşıymışım gibiydin. Artık biliyorsun ki sen onu bana yükledin. Ben saf ve temizim yaratmakla Yaradmayı karıştırdın. Bunun sorumluluğunu bana yüklemek istedin.

Benden Ne Duymak İstersin?
Var olduğun tüm boyutlardaki paranın enerjisinin sevgiye dönmesine izin ver. Hem bu dünya hem de diğer boyutlar arınsın. Bu kadar negatifi hissetmezdin yoksa. Ama bırak arınalım. Kendini affet lütfen. Bu acı sonlansın tüm alt kadro için.

Sana Nasıl Davranmamı İstersin?
Ben insanların emeklerinin, duygularının karşılığı olarak onlara sevgiyle gitmek istiyorum. Bu şekilde ulaşmam için yardım et lütfen. Ben insanların benden tiksinmesini istemiyorum.

Seni Yaşamıma Nasıl Daha Fazla Çekebilirim?
İnsanlara akışına onlara yardımcı ol. Beni nasıl isteyeceklerini bilsinler. Ben de sizin gibiyim. Akışın düzgün olması gerekiyor. Ama ben tıkanığım.