İçeriğe geç

Lord Melchizedek ile Işınsal Tapınak İnşa Etme

Spread the love
  • 3 yıl önce
  • 3Dakika
  • 775Kelime
  • 165Görüntülenme

Lord Melchizedek ile Işınsal Tapınak İnşa Etme

Lord Melchizedek ile ilgili çalışmalar, yazılar ve bir arkadaşımın yorumu üzerine bu konuda ne yapılması gerektiğini öğrenmek için Lord Melchizedek ile bağlantıya geçtim. Bilmem ya da bilinmesi gerekenin ne olduğunu sordum. 

“Kutsal Tapınağınızın inşa edilme zamanı geldi. Işık bedenlerinizin ortaya çıkması için önce ışınsal kutsal tapınağınızı inşa etmeye başlamanız gerekmektedir. Bu tapınağı inşa etmek için bildiğiniz her şeyden vazgeçmeniz gerekmektedir. Dünyasal kalıplarınızla ışık formuna dönüşemezsiniz. Sizin bulunduğunuz coğrafyada yaygın olan din olan İslamiyet’te Muhammed’in kutsal Mekan Kabe’deki putları temizlemesi sizlere metaforik anlatımı bilmeniz için verilmiştir. Yeri geldiğiniz de her biriniz kendi tapınağınızı inşa etmek için sahip olduğunuz putları yıkacaksınız. Değişim ancak eskiyi yıkarak gerçekleşir. Saf inanca geçmek eski bildiklerinizden özgürleşmeyi gerektirir. Her din insanlığa saf var oluşun kapısını bulmak için verildi. Ancak toplulukların çok büyük bir kısmı o aydınlık kapının önüne kadar gelebildiler. Kapıdan içeriye Tanrı/Allah/Yaratan/Kozmoz’la kucaklaşacak onunla bir olacak adımları atmadı. İnsanlık olarak sizler o kapıdan her hangi birinden geçmiş olsaydınız size bu kadar din bildirilmeyecekti. Her zaman için Var oluşun ana Kudreti her birimizi ayrı ayrı gözetir.

Yeni çağ bilgilerinin içinde olan çoğu insan eski bilgileri ile çeliştiğini düşünüyor. Oysaki sizin din diye tanımladığınız her şey hep aynı bilgiyi size farklı frekanslarla sundu. İlk inen frekans bilgisi o insanlar için uygun olan frekanstı. Sizler frekeanslar içinde ilerleyip bilgilere ulaşmış olabilseydiniz şu an sizin Yeni Çağ bilgileri dediğiniz bilgiye ulaşacaktınız. Dünya yaşamının zorlu planları olduğunu biliyoruz. Bunun için de sizlerle daima yan yana oluyoruz. Sizin meleksi varlıklar dediğiniz formların dışında da şefkat dolu ışınsal varlıklar hep size yardım eli uzatıyorlar. Bu yardımlar güçsüz olduğunuz için değil. Çok güçlü ve cesaretle dünyaya geldiğiniz için biz de bu deneyim de kendimize ve bütüne hizmet etmek için sizlerin yanında bulunuyoruz. Yüksek titreşimlerinizi bu denli düşürüp bu var oluş katında dönüşüm için burada olup hizmet ettiğiniz için her birimiz önünüzde saygı ile eğiliyoruz.

Söylemiş olduğum tapınak inşası egosal olarak keyif alacağınız bir süreç olmayabilir. Egonun tutunduklarından özgürleşeceksiniz. Bu özgürlük size var oluşun farklı kapılarını görmenize neden olacak. Kapılardan geçmek elbette sizin seçiminiz. Biz sadece yeniden inşa sürecinde yanınızda olacağız. Ben ve benimle birlikte çalışan 12 varlık bulunuyor. Toplamda 13 varlığız. Grupta olan diğer varlıklar dünyanızda bilinen varlıklar olmadığı için isimlerini bildirmeyi tercih etmediler. Biz de sizin bize seslenmeniz için benim ismimi kullanmayı seçtik.

Çalışmalar bireysel olacağı için genel bir çalışma vermiyoruz. Sizlerden dünya zaman diliminde 15 günlük periyotlar içinde bizimle bağlantıya geçmenizi istiyoruz. Çalışmaları yapmak için en uygun zaman dilimi sizlerin gece uyuduğunuz zaman dilimleri olacaktır. Sizleri de egonuzla karşı karşıya getirmeden daha rahat bir değişim sürecinde olmanız için bu zaman dilimini seçtik. Sizlerin göremediği birçok enerjiye maruz kalıyorsunuz ve ne kadar yorgun olduğunuzu biliyoruz. Bu çalışma şekli bizim size şükranlarımızı sunmak için bir armağan olarak görebilirsiniz. Kendinizi hazır hissettiğiniz zamanda gece yatmadan önce ‘Lord Melchizedek ışınsal tapınağımı inşa etmem için bu gece benimle çalışmaya başlamanı istiyorum. Yeni yaşamım sağlıkla ve kolayca dünya planında şekillensin.’ Daha sonra on beş günlük zaman dilimlerinde yine gece yatmadan önce ‘Lord Melchizedek ışınsal tapınağımı inşa etmeye devam edelim ben hazırım.’ Diye niyet etmeniz yeterli olacaktır. Sizin dünyasal kalıplarınız çalışma sürecimizi belirleyecektir. Son çalışmada artık bittiğini bileceksiniz.

Işığınız ışığımız arttırır.”

Mesajı İleten: Yasemin Derya Metin
23.06.2016

Etiketler: