İçeriğe geç

Ho’oponopono İle Çalışma Hayatının Arınması

  • 1 yıl önce
  • 2Dakika
  • 481Kelime
  • 208Görüntülenme

Ho’oponopono ile Çalışma Hayatının Arınması

Bu dünyada her birimizin bedenlenip yaşam sürmesinin bir anlamı var. Henüz bu anlamı bulamamış kardeşlerim için ben kendi sorumluluğumu alıp biraz temizlik yapacağım ki artık her zaman hepimiz için gerçekten mutlu yıllar olsun… Haydi bakalım sizlerde destek verin 💃🥳

Çalıştığı işi söylenerek yapan, müşteriye ve iş arkadaşlarına negatif duygularını direkt ya da dolaylı yoldan yansıtan insanlarla yolumun kesişmesine neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

Gerçekten mutlu ve memnun çalışan ve işverenlerin dünya realitesinde sayısının artmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

İnsanların para ile barışmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

Dünyada maddi ve manevi olarak ilahi gerçeklikte hak eden insanların bunu yaşamlarında ortaya çıkarmasını engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, İndigo.

26.12.2019

 
Bu sitedeki tüm içeriğin enerjisel alanı kişinin dünya ve doğa ile ilişkisindeki saygıya göre değişir. Kişi dünyaya karşı fiziksel ve enerjisel çevre sorumluluğunu aldığında enerji alanı hak edişince artar. Kişi dünyaya karşı umursamaz ve sömürü temelinde olursa enerji alanı hak edişince azalır.
_