İçeriğe geç

Kader ve Karma

  • 6 yıl önce
  • 3Dakika
  • 653Kelime
  • 307Görüntülenme

Ben Tanrılar Konseyinden Kader ve Karma Tanrısı Şiva

Yaşam planlarınızın artık ortaya çıkma zamanı geldi. Yaşam döngünüzden özgürleşmeniz için bu planlarınızı fark etmelisiniz. Kendinizi cezalandırılmış hissediyorsunuz.

Dünyada bedenlenmeyi seçen her ruh için ana işleyiş aynıdır.

Bedenlenme arzunuz ortaya çıkınca daha önce dünyada her yaşamın içinden geçmiş 7 ruhsal rehberlerle dünya planındaki öğrenme konularınızı ve bu öğrenmenin zorluk düzeylerini belirlersiniz. Alacağınız öğretiler bitince ikinci plan bölümüne geçersiniz.

Kader ve Karma melekleri sizinle benzer öğretileri alacak aile ve yaşam içinde sizin için önemli insanları sizinle eşleştirir. Bu eşleşme de en önemli konu sizin yaşam konularınızı en iyi öğreneceğiniz bireylerle bir araya gelmenizdir. Dünya planına indikten sonra bu deneyimler ağır gelip yaşam planını tamamlamadan dünyadan ayrılma hakkı her bedenlenmiş varlığa sunulmuştur. Bu nedenle aynı konu üzerinde çalışacağınız 3 farklı birey ile bu anlaşmalar yapılır.

Bu aşama sonrasında 3. Bölüme geçiş yaparsınız. Bu bölümde yakın ilişki içinde olacağınız insanlar, çalışacağınız Başmelekler ve her birinizin koruyucu melekleri ile bireysel planlardaki ince detaylar belirlenir. Planların hepsi tamamlanınca bu bölümde son olarak Kozmik birliğe bağlı olarak çalışan her gezegene ait olan temel öğretinin bağlarını oluşturan varlık grubu sizi bulunacağınız gezegene ve doğacağınız yerin enerjilerini koordine eden Sevgi Manyetik Uyumlayıcıları kozmik ve yersel bağlantılarınızı gerçekleştirir.

4. Bölüme geçişiniz gerçekleşir. Bir önceki yaşamınızda artık öğretisini tamamladığınız geçmiş yaşamın şifalanması ve o yaşamın bağlarının akaşik kayıtlarınıza işlendiği bölümde Karma Şifa Melek grubu ile çalışırsınız.

5. Bölüm Dünyada anne karnında döllenmenin gerçekleşmesinden kısa bir süre önce bu bölümde Koruyucu Melekleriniz ve Ruhsal Rehberlerinizle birbirinizin enerjisine uyumlanırsınız. Dünya boyutuna ilk uğurlanmanız bu bölümde gerçekleşir. Sizi dünya planınına sevgi ile uğurlar bu bölümde ruhsal rehberleriniz. Koruyucu Melekleriniz sizinle birlikte yeni yolculuğa başlarlar.

6. Bölüm, bu bölüm sürekli kaldığınız alan değildir. Enerji formu ile fizik beden uyumunuz için anne karnında olduğunuz sürede zaman zaman bu bölüme gelirsiniz. Hem annenizin hem de fiziksel bedene uyumlanmanız gerçekleşir.

7. Bölüm, bu bölüm fiziksel dünya içindedir. Dünya boyutunun yüksek frekanslı alanında bulunur. Bu alanda uyku zamanınızda bulunduğunuz alandır. Doğum ve ilk 6 aylık süreçte bu alanda bulunursunuz. Fiziksel dünya ile karşı karşıya geldiğiniz zaman sizi dünyaya uyumlu hale getirmek için bu bölümde bulunursunuz. Bu bölümde görevli olan ruhsal varlıklar dünya boyutundan sonraki ilk ruhsal yaşamı deneyimleyen ruhlardır. Dünya enerjisi ile hala uyumlu oldukları için bebekleri dünya enerjisine en kolay uyumlayan gruptur. Kapanması gereken yaşam planınınıza uymayan ruhsal yetileriniz bu bölümde sizin hızınıza uygun olarak kapatılır. Kimilerinizde tamamen bu yaşam için kapatılır, kimilerinizde de yaşamın belirli döneminde açılmak üzere geçici olarak kapatılır.

Her an rehberleriniz, Melekleriniz ve Bizler tarafından korunup kollanmaktasınız.

16.08.2016
Mesajı Alan: Yasemin Metin