İçeriğe geç

Stres Bilincine Ho’oponopono Şifası

  • 2 yıl önce
  • 3Dakika
  • 842Kelime
  • 343Görüntülenme

Stres Bilincine Ho’oponopono Şifası

Tekamül hem bilinç hem de beden formu üzerinden devam ediyor. Biz beden formu ile tekamül ediyoruz. Dünyada var olan tüm kavramlarda bilinç olarak tekamül ediyor. İnsan olarak biz dünyada hem kendi tekamülümüzden hem de ruhsal planımızda var olan bilinç tekamülünde olan formların tekamülünden sorumluyuz.

Ben stresin tekamülünde sorumlu olduğumun düne kadar farkında değildim. Dün dışsal faktörlerden kaynaklı kronik stres altında yaşadığımı fark ettim. Tabi bu farkındalık yine bir İllüzyonlardaki İllüzyonlardan Özgürleşme kaydını dinledikten ve ilahi izinli olduğum İstanbul’un ruhu ile uyumsuz enerjileri Kundalini Reiki Enerjisi ile temizledikten sonra görünür oldu.

Özellikle büyük şehir de yaşıyorsanız modern çağın ortaya çıkardığı kaos kaynaklı stresi doğal bir süreç ve bununla yaşamayı kişinin öğrenmesi gerektiği empoze ediliyor. Aslında enerjisel gerçeklik böyle değilmiş. Stres dönüşmek istediği için sürekli olarak insanların alanına dahil olup kendinin anlaşılmasını sağlamak adına özellikle dışsal stres olarak yanı başımızda beliriyormuş. 

Bunları yazarken şunu ifade ettiğim anlaşılmasın; “ben yaşadığım şehirdeki, ülkedeki ya da dünyadaki stresi ortadan kaldırırım.” Enerjisel olarak bu henüz mümkün değil. Onun için hiç birimiz cengaverlik yapmayalım 🙂 Yapacağımız tek şey kendi sorumlu olduğumuz alanı arındırmak ve bu zamana kadar hayatımızı dengede tutmak için neleri yapıyorsak onlarla yaşam dengemizde ilerlemek. Bu çalışmayı yapınca her şeyin tamamen anında hayatınızdan gideceğine dair de bir beklentiniz olmasın.

Arınma Çalışması

💚 Kendi yaşamımda var olan ilahi olarak sorumlu olduğum içsel ve dışsal stresin yüzde yüz sorumluluğunu alıyorum. Benim sorumluluğumda olmayan başkalarına ait stresi de ilahi olarak olması gerektiği şekilde onlara iade ediyorum. Aloha, indigo.

💚 Bu zamana kadar stresten kaçınmama ya da onu yok saymama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Benim hayat kalitemi etkileyen içsel stres faktörlerimden özgürleşmemi engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Benim hayat kalitemi etkileyen dışsal stres faktörlerinin yaşamıma tutunmasına neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Bu çağda yaşadığım için stresin hayatın olağan bir parçası olduğuna inanarak yaşamama neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Stresin insanlığın tekamülünde süreli bir araç olduğu idrakinde her an yaşamamı engelleyen tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

💚 Hem kendim hem de stres bilinci için bu zamana kadar yapmam gereken dengelemeyi algılamamı engellemeye çalışan kişilere bu davranışları yapma iznini vermeme neden olan tüm hatalı verilerim ve anılarım özür dilerim. Bu zamana kadar sizi arındırmadığım için lütfen beni affedin. Bana arınma fırsatı verdiğiniz için teşekkür ediyorum. Bana mucizelerin kapısını açtığınız için sizi seviyorum. Aloha, indigo.

15.10.2020

Etiketler: