İçeriğe geç

Karmadan Özgürleşme

  • 3 yıl önce
  • 2Dakika
  • 482Kelime
  • 231Görüntülenme

 

 
Karmadan Özgürleşme
 
Kanal mesajlarını ya da bu kanallıklardan oluşmuş kitapları okuduğumda; orada karma enerjisinin artık bittiğini okumuştum. Artık geçmiş temizlemeye gerek olmayacağı için çok mutlu olmuştum. Bazı yaşadığım deneyimlerden sonra onları dönüştürmek için çalışma yaptığımda yine geçmiş yaşamla bağı olduğunu görüyordum. Okuduğum bilgi ve yaşadığım deneyim çatışıyordu.
 
Bu karmaşa Omni Yaratılışın Dört Prensibi kitabını okurken her şey yerine oturdu. “Aaa demek böyleymiş” dediğim o anda puzzle nasıl yerine oturdu?
 
Önce karmanın nasıl ortaya çıktığını hatırlayalım.
 
Geçmiş yaşamda birine yaptığımız olumsuz davranış sonucu karşı tarafa yaşattıklarımızı bizimde yaşamamız gerekiyor. Sonsuz zaman içinde herhangi bir dilimde bu deneyimi yaşayabiliriz. Bir sonraki yaşamda başlayıp çözümlenene kadar o deneyime neden olan olaylar yaşıyoruz.
 
Bir başka etkide atalarımızdan yedi kuşak boyunca herhangi birinin yaptığı davranış sonucu aile bireylerinden herhangi biri tarafından yerine getirilmesi gerekiyor.
 

Özgürleşmenin Başlaması

Peki, özgürleşmenin başlaması için ne olması gerekiyor? Bizler enerjiden yaratıldığımız için o karmik durum ortaya çıktığında bir frekansa sahibiz. Ne zaman ki biz ruhsal olarak o frekansın üzerine çıkıyoruz yani ruhsal olarak yükseliyoruz işte o zaman o karmadan özgürleşiyoruz. Frekansı yükselmiş olan ruh, ruhsal olarak farkındalığa ve sorumluluğa erişmiş oluyor. Bu süreçte ruhsal yükselişi için yaptığı arınma çalışmaları ile karmanın enerjisini de dönüştürmüş oluyor. Örnek vermek gerekirse, herhangi bir yaşamda birini öldürmüş ruhun frekans seviyesi oldukça düşük olur. Bu ruh diğer herhangi bir yaşamında, yaşamış olduğu travmatik durumun bu kişinin dönüşüm geçirmesine neden olduğunu varsayalım. O durumda kişide ortaya çıkan şefkat ve merhamet duyguları onun frekansını arttırır. Frekans arttığı için de kişi eski yaşam deneyimlerini iptal eder. Yeni yaşam planları ortaya çıkar.
 
Bu bilgileri puzzle parçaları olarak yerine koyduğumuzda; karmadan özgürleşmek isteyen kişi, frekansını yükseltecek yol her ne ise o yola ulaşmalı. Ulaşılan yoldaki erdemler kişinin yaşam prensipleri haline gelmeli.
 
27.03.2016